Dzisiaj dostałem- uwaga dla dorosłych- przekleństwa

michal_z_bulowic

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
339
Punkty reakcji
8
"nowy konkurs! Wystarczy wysłać SMS'a o treści :cenzura: WAM W DUPE na numer 997. Do wygrania pobyt na komisariacie przez 48 godzin, przejażdżka radiowozem wraz z pobytem w jednej celi z murzynem."

czego to ludzie nie wymyślą.

---
Dla moderatora: w tytule pisze info o przekleństwu :)
 

KujuS

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
No widać że ktoś kto Ci to wysłał nie lubi za bardzo Policji, i pewnie jest super JP100%.

Żal mi takich ludzi, no ale cóż zrobić. :/
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Ci "JP 100%" są śmieszni, nawalają na policję, a przyjdzie co do czego, jakaś kradzież czy wypadek, to gdzie zadzwonią talenci? Na policję :D
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
nie widze w tym nic az tak smiesznego, humor dla prostakow...

zalosne...
 

Szalony90

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
160
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Kraków(jakiś czas)
Mam już dość tych całych JP i HWDP , głupie dzieci wymyślili sobie skróty i rządzą na dzielni :mruga: . A jak policja złapie takiego ,,kozaka" na wyrzucaniu papierka w miejscu publicznym, to od razu będzie tekst typu : ,,Oj przepraszam panów serdecznie, sam mi papierek z kieszeni wypadł. A wy policja to jesteście super, jak dorosne też chce być taki " ^^ żenada.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mi po prostu żal takich ludzi bo najlepiej jest oceniać kogoś czyli w tym przypadku policje, że jest taka i taka. Ale jak stanie się np jakaś kradzierz pobicie to gdzie ludzie idą na policje i już policja nie jest taka zła. Łatwo jest śmiac się z kogoś ale trudniej jest spojrzeć sobie w lustro i zobaczyć, że się nie jest idealnym bo nie ma i nie będzie ludzi nie posiadający zadnych wat ale same zalety więc zanim chcemy kogoś ocenić najpierw powinniśmy zacząć od siebie lub nie oceniać i nie śmiac się z innych. Takie sms to czysty pokaz glupoty.
 
Do góry