Rozmowy o niczym

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Tak sie troche zastanawialem, co by tu napisac, by ciekawe bylo i zeby ludzie topic podchwycili... :eek:czami:

I w koncu doszedlem do wniosku ze bede pisal o "niczym", bo to temat niewyczerpalny :rotfl: ..... Nio, przynajmniej tak mi się wydaje :/

Więc jesli lubisz pisac o "niczym" i czytasz te moje śmieszne wypociny, to wzywam Cię, abys spelnil obowiazek wobec forum i pisal :luka:

A moze to wlasnie Ty nadasz kształt temu "niczemu" o ktorym postanowilem pisac i moze powstanie coś z niczego.

Więc PISZCZIE - "nic" was potrzebuje :eek:rany:
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
skoro nic nas potrzebuje, a moze "nie"potrzebuje to trzeba sie zastanowic coz to sa te rozmowy o niczym. w sumie "o niczym" nie trzeba wogole rozmawiac - wiec po co o TYM pisac??Sam sie zastanawiam o czym ja wlasciwie teraz pisze??...
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
A oczym ludzie pisza na forum, jak nie o "niczym"??
Czyz nie dostrzegasz jak "nic" bije prawie ze wszystkich stron na ktorych zapisane sa wypowiedzi forumowiczow :zdziwko:
Nic jest wszedzie :]
Bez "niczego", nie bylo by czegos, wiec uwazam ze "nic" jest tak samo godne uwagi, jak wszystkie inne rzeczy :)
I chocby juz nikt wiecej nie dodal tutaj swego posta, ja sie nie ugne i sam bede pisal :D
Czy ktos nastepny chcialby sie wypowiedziec o "niczym"???
Czekam :looka:
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
hmmm ok.... "nic" nas wzywa :p nic to pustka wiec nie powinno sie tutaj znajdowac"nic" ??? hhhhhhh mozna sie troche rozpisac na ten temat. ciekawa jestem co inni napisza :D
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Nic jest wszedzie. Na poczatku nie bylo nic a teraz jest i nic i cala reszta. Nic zawsze bedzie jest i bylo. A z reszta Nic kazdy wiejakie jest he he :rotfl:
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Ja takze jestem ciekaw co ludzie maja na ten temat do powiedzenia, dlatego zachecam goraco do wypowiadania sie :hyhy:

I pamietajcie: "Nic" nie dzieje sie bez powodu ;)
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
dokladnie... nic nie dzieje sie bez powodu....
wszytko ma swoj powod,.. jakies przeznaczenie... :p
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Prawda wszystko ma swoje przeznaczenie ale nie zawsze postepuje sie zgodnie z nim. Gdyby tak bylo to byloby nudno!
 
A

Anonymous

Guest
Bo na początku był haos (czyli nic) a z nicości powstała ziemia a na niej z czasem pc i tak z biegiem chwil do pc dodano net aż wkoncu przyszła pora na forum.I tak tu trafiłem.Przybywam do was z kąś czyli z nikąd.
to była teoria derwina tak der a nie dar.
A teraz religia:
Bóg siódmego dnia stworzył pc a widząc że to co zrobił jest dobre Bóg udał sie na czata.Jednak swiat nie był idealny (przemoc kradzieze).To bardzo zasmuciło Boga .Człowiek postanowił że wyjdzie na przeciw oczekiwaniu BOGA i stworzył forum(miejsce gdzie wszyscy dla wszystkich są rzyczliwi). :D

E. według Michała Miska :p :rotfl:
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
hhhhh no amen.....
No i rozmowa op niczym przerodzila nam sie w takie "cudenko" :p hhh

Nic to wielka rzecz, o ktorej powinno duzo sie gadac :p
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
aasienka88 napisał:
hhhhh no amen.....
No i rozmowa op niczym przerodzila nam sie w takie "cudenko" :p hhh

Nic to wielka rzecz, o ktorej powinno duzo sie gadac :p

Swieta racja aasienka88 :rotfl:
To wlasnie "nic" jest najwazniejsze :cool:

"Nic" bez niczego sie nie stanie :przestraszony:
 

ka_ya

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
13
Punkty reakcji
2
No dokładnie greenpl. Zgadzam się z Tobą całkowicie ;) Takie małe NIC a cieszy :p
Ale muszę powiedzieć, że dzięki XADK zaczęłam się zastanawiać czym naprawdę jest NIC i doszłam do banalnego stwierdzenia, że NIC jest niczym a zarazem chyba jest wszystkim :p
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
No teorie o niczym chyba zaczynaja wchodzic w faze... ?? no wlasnie w jaka faze... czy mozna wiecej powiedziec o niczym...
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
o niczym mozna pisac i pisac... mozna nic tez nie pisac... pisanie niczego o niczym jest bez sensu jednak kazdy cos tu napisze na temat niczego :p
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
niezle sie zozkrecil ten temat!!!! :D. Dobra robota XADK. Tak powinno sie prowadzic forum!!!!!
 
Do góry