Uzyskanie masy jaka dieta i sterydy ?

Status
Zamknięty.

Blejders

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Chcę uzyskać dobrą wagę na plusie - dobrą to 5kg miesięcznie poprzez dobrą dietę, odżywki i sterydy z tym że już kiedyś brałem omkę z 5 paczek nie zastrzyków czyli 25 strzałów i z z 200 tablet mety polskiej niestety nie ćwiczyłem (tzn.niby ćwiczyłem chodziłem na siłkę coś tam robiłem ale to były pseudo ćwiczenia) wtedy się nie znałem i na wadzę prawie nic nie przybrałem może z 5 kg wiem wiem koksy bez diety odżywek i ćwiczeń to głupota ale teraz nabrałem rozumu tamto było z 5 lat temu ale nie wiem może po prostu omka na mnie też na mnie nie działa co teraz brać z odżywek i sterydów oraz jaką dietę dobrać (myślę o kuracji z 3 koksów ) proszę o pomoc i z góry dziękuję a i jaki trening na siłce dobrać a prócz siłki chodzę na MMA 3 razy w tygodniu i chodzi mi też o rzeźbę wiem że to dużo ale mam nadzieję że coś wspólnie wymyślicie dla mnie :)
 
M

molurikpl

Guest
Bieżesz sterydy to juz jestes przegrany :) radze ci jak najszybiej je odłożyć nie umiesz dojść do czegoś ciężką pracą ? w ten sposob niszczysz swoj organizm zobaczymy czy do 40 pociągniesz ja chodze na siłownie od 3 lat i juz widze efekty dobra dieta i trening dadza swietne efekty ale trzeba mieć charakter ty go niemasz . ja kiedy osiągne wymarzaoną sylwetke będe ją miał przez bardzo długi czas a ty po odłozeniu sterydów staniesz sie sflaczałym obleśnym schorowanym człowiekiem tyle mam do powiedzenia
 

Blejders

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dzięki stary ale miałem nieco inne pytanie nie potrzebne mi Twoje rady :)
Ps. podziwiam Twój twardy charakter z resztą Twoi rodzice pewnie Ci mówią to codziennie :D jak wiesz różni ludzie mają różną przemianę :/
Jak ktoś jeszcze chce powiedzieć jakie to nie zdrowe albo jaki ma wspaniały charakter to niech zrobi inny temat a na tym niech sobie daruje :)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
NO dietka na masę i trening fbw przez 3miechy potem split. Po jakiś dwóch latach możesz sie chapnąc za jakiś cyklon mocniejszy, nie bd prawic o sterydach bo wszystko jest dla ludzi tylko trzeba mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Moim zdaniem sterydy sa dla zawodowców a ty trenujesz MMA więc chyba dużej masy nie potrzebujesz :/
 

Blejders

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
No tak ale ważę 60kg przy wzroście 175cm :/ dla tego chcę z jakieś 20 kg przybrać ...
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
tym bardziej ze nie jesteś zawodowcem...i moim zdaniem sens brania sterydów jest przy tym jak startujesz do pokazów juniorów...a indywidualnie dla siebie proponuje z szczerego serca popracować nad dieta i suplementacja niż nad sterydami, szczególnie przy twojej wadze i wiedzy. Ja gorzej zaczynałem bo od 60 kg i 189 cm wzrostu.
 

Blejders

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
oki to jaki trening mam robić oraz jaką dietę do tego i suplementy ? bo mam słabą wiedzę o tym ?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
to już zapraszam do odpowiednich działów...

opisz w nim co wymagasz od diety..w jakich odstępach czasu jesteś zdolny jeść..ile razy dziennie itp. bezproblemowo ci pomożemy


TEMAT ZAMYKAM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry