Timberland 6 Premium

Raul7

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Za Kołobrzegiem w lewo
Witam !!!
W tym poscie chcialbym zapytac Was co sadzicie na temat butow Timberland 6 Premium, ktorych zdjecie zalaczam ? ;pp
Dodam ze takie buty nosi zarowno Lil'Wayne jak i Kanye West ;dd

Prosze tez o propozycje roznych podobnych butow zimowych ale takich wlasnie bardziej mlodziezowych np. graffiti na bucie i takie tam.

Pozdro.
 

Attachments

  • tbrlnd_6inprem_wheat_l.jpg
    tbrlnd_6inprem_wheat_l.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 117
  • wayne-timnberland-bet1.jpg
    wayne-timnberland-bet1.jpg
    163,2 KB · Wyświetleń: 157
  • kanye-timberlands1.jpg
    kanye-timberlands1.jpg
    222,8 KB · Wyświetleń: 146

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Wyglądają jak buty robocze... Brzydkie jak moja sąsiadka, ale "każda potwora znajdzie swojego amatora". I to, że nosi je jakiś murzyn wcale nie przemawia na ich korzyść (w ogóle nie rozumiem wklejania zdjęcia jakiegoś gościa "gwiazdy" w jakimś ciuchy co niby ma potwierdzić :cenzura:istość tego ciucha... Niejaki W. Cejrowski - rozpoznawalna twarz w Polsce chodzi na co dzień w dziwnych koszulach... ubrał byś się w takie bo Cejrowski mówi, że są fajne?)
Moim zdaniem te buty młodzieżowe wcale nie są... Trudno mi pokazać Ci takie jaki mi się podobają bo sam szukałem niedawno po necie i nic nie znalazłem konkretnego. W street super shoes widziałem bardzo fajne za 350 zł ale nie zdążyłem kupić, nie pokaże Ci jakie bo po prostu nie mogę znaleźć zdjęcia.

Tu masz podobne do tych "Twoich" i wyglądają tak samo wiejsko:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=5167570

Ja bym wolał coś w tym stylu (w sumie wolał bym inne ale znaleźć ładne męskie buty to graniczy z cudem bo w sklepach mają 3 modele na krzyż):
http://www.supershoes.com/Born-Mens-Boggart-Chestnut
 

Raul7

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Za Kołobrzegiem w lewo
Te wilkolak czy jaki inny potworak...
Ile Ty masz w ogole lat ?
Miescisz sie w granicach 14-50 ? Bo zdaje mi sie aczkolwiek pewny nie jestem ze Twoj wiek napewno przekroczyl juz co najmniej 23, wiec z mlodzieza to masz mniej wiecej tyle wspolnego co spotaksz na ulicy a i pewnie z nimi slowa nie zamienisz bo przeciez maja buty robocze i nosza dresy z sporym znaczkiem adidasa jakby tego bylo malo to te dres nie sa nowiutkie to bluzy badz spodnie z lat 80-90 ;//
Takze ogolem mysle ze z mlodzieza to Ty wiele wspolnego nie masz ;pp
Oceniam tak po ,,Twoich" butach, ale moze poprostu jestes mlodym czlowiekiem bez gustu ..

Elo ...

Prosze o wiecej odpowiedzi !!! ;DD
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Masz racje, mam więcej niż 23 lata w związku z tym i więcej doświadczenia i to, że nie nosze wiejskich ciuchów sportowych (przez co rozumiem głównie 4 marki odzieżowe, bo noszę sportowe ciuchy ale na pewno nie jest to nike itd)nie znaczy, że się nie znam... w przeciwieństwie do Ciebie siedzę w tym temacie nieco i te buty które pokazałeś wyglądają jak buty robocze (przez kolor m.in) tudzież trapery modne kilka lat temu.
Te dwa murzyny wiek 23 lat chyba też przekroczyły dość dawno w związku z tym sam sobie odpowiedziałeś, że buciory te z młodzieżą nie mają wiele wspólnego...
A z młodzieżą rozmawiam i nie mówię komu w co ma się ubierać bo mam to gdzieś. Mówię tylko co mi się podoba a co nie. Ty za to nie umiesz przyjąć krytyki tylko puszczasz "fochy" bo ktoś obraził Twój gust.
Ja nie krytykuje marki Timberland, tyle że to buty trekingowe które w mojej opinie wyglądają źle, tak jak buty Caterpillar (wyglądają łudząco podobnie a to przecież firma firma "budowlana"). Buty te nie mają ładnie wyglądać a być wytrzymałe.
No ale nosi je "Lil'Wayne jak i Kanye West ;dd" wiec masz racje... są :cenzura: i młodzieżowe...
 

Raul7

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Za Kołobrzegiem w lewo
No dobra sorry, kazdy moze miec swoj gust.. Podejrzewam ze znajda sie ludzie ktorzy stana za mna w tym ,,konflikcie" jak i ci ktorzy stana niejako po twojej stronie..
Moze poprostu nie sprecyzowalem tematu w tym temacie chodzi mi o buty zimowe lub trekkingowe, ktore rowniez fajnie wygladaja...

Jak ktos ma jakies propozycje fajnie wygladajacych butow zimowych lub zwyklych nadajacych sie na zime prosze o linki ?

P.S. Mowiac ze nosisz ubrania firm sportowych to jakie firmy miales na mysli jesli nie nike, adidas etc. ??
 

Magic105

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
42
Punkty reakcji
2
One wyglądają jak buty robocze, bo to są buty robocze. Głównie moda na nie przyszła kilka lat temu z USA, u nas gdzieś od roku są bardzo modne.
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Nie powiedziałem, że firm sportowych a ubrania sportowe takich marek jak: Fred Perry, Abercrombie & Fitch,Quiksilver, Hollister,Le Coq Sportif, Lacoste, Lonsdale i innych(zależy o jaką cześć ubrania chodzi)... ogólnie nie patrzę na markę tylko na to czy mi się ubranie podoba...
I ja nie jestem w żadnym "konflikcie" bo tak jak mówiłem nie obchodzi mnie kto w czym chodzi, a przynajmniej nie wytykam nikogo palcami bo sobie bluzę z napisem ADIDAS na pół pleców założył (osobiście śmieszy mnie to ale co kto lubi)

@Magic105
Jakoś nie sądzę, żeby te buty były u nas bardzo modne w tym sezonie (chyba, że jest to "moda podwórkowa" ale i tu bym się spierał bo jakoś nie widzę żeby ludzie w nich masowo chodzili). Owszem modne są buty wysokie ale nie w takim stylu bardziej coś w stylu wojskowym-eleganckim... Trochę się interesuje modą i jakoś nie widziałem w kolekcji żadnego domu mody takich buciorów;)
Owszem w sklepach jest tego dużo i sam jak byłem kupić coś w Bonarce i Galerii Krakowskiej to nic poza takimi buciorami nie dostało (czy jest to kwestia mody czy"mody wymuszonej" to inna kwestia)

Ja osobiście ubolewam nad tym, że w sklepach praktycznie nie ma ładnych męskich butów zimowych... Damskich jest 90% a męskich 3 pary (z czego zazwyczaj wszystkie jak na starego dziada - czyt. trapery itd)
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
vampir ma racje, poza tym buty które pokazał mają dużo wspólnego z młodzieżowym stylem, sam mam bardzo podobne pomimo tego, że 23 lat nie przekroczyłem.

Jeśli zaś chodzi o buty, które pokazałeś to są już na tyle "modne", że ma je co 3 osoba, osobiście nie widzę sensu chodzić w czymś takim.
 
W

wroneczki4

Guest
Słabe te timberlandy. A Wayne je miał raz na koncercie, bo za to dostał kasę. Gdzie on ma w USiA latać w takich kapciach?
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
68754_1.jpg

Właśnie te, które widać wyżej, stoją na Merg za ponad 700 zł. Sądzicie, że są warte swojej ceny? Chodzi o zakup dla mojej żony.
Tak czy nie?
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Nie wiem jaka jest teraz najnowsza kolekcja, ale te buty są naprawdę nie do zdarcia. Raz kupione pare lat ci posłużą.
 
Do góry