Serwer + domena .pl na 2 lata ZA DARMO

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Witam! Dzięki hostingowi 1and1.pl i jego ofercie Pakiet na Dzień Dobry możemy otrzymać własny serwer, własną domenę .pl na 2 lata ZA DARMO. Oto, co musicie zrobić:

1 - wchodzimy na stronę 1and1.pl
2 - klikamy na przycisk "dalej"
3 - po zapoznaniu się z parametrami naszego serwera klikamy na przycisk "Zamów teraz!"
4 - sprawdzamy, czy nasza domena, którą chcemy zamówić jest wolna
5 - w przypadku, gdy domena jest już zarejestrowana, możemy wybrać domenę alternatywną. Gdy już podejmiemy decyzję klikamy na "dalej"
6 - w oknie podsumowania wyboru sprawdzamy, czy wszystko się zgadza i klikamy na "dalej"
7 - teraz pozostaje nam tylko się zarejestrować podając swoje dane i oczekiwać na maila z danymi do zalogowania się w Panelu Klienta. :)

To tyle. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam śmiało do ich zadawania.

Edit:

Nie chcę Was wprowadzać w błąd. Od 31.12.2010 oferta ta jest już nieaktualna!

Pozostałe tutoriale:

Udostępnianie naszej strony krok po kroku w 1and1.pl - w przygotowaniu...
 
B

benjamima

Guest
Hmm, a jak jest z reklamami na tym hostingu? Bo na niektórych darmowych hostingach wszystko jest oczywiście za darmo, ale witryna założona na takim hostingu i domenie jest atakowana masą reklam - które można wyłączyć, ale trzeba zapłacić... :) Czy tu też tak jest ? :p
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Osobiście nie zauważyłem żadnej reklamy u siebie (może ze względu na AdBlock'a).
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Hmm, a jak jest z reklamami na tym hostingu? Bo na niektórych darmowych hostingach wszystko jest oczywiście za darmo, ale witryna założona na takim hostingu i domenie jest atakowana masą reklam - które można wyłączyć, ale trzeba zapłacić... :) Czy tu też tak jest ? :p

Brak jakichkolwiek reklam co możesz sprawdzić na moim blogu (link w podpisie)
 

michal_z_bulowic

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
339
Punkty reakcji
8
w regulaminie pisze, że jak przedłużysz to jest ok- płacisz za ich super ofertę a jak nie przedłużysz to płacisz za ten okres testowy....

Powodzenia
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
pfffff. Ile płace? 0 zł? W końcu taka jest cena tego. Chyba, ze w regulaminie znajdzie mi pan doszukujacy sie dziury w calym cene okresu testowego
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@michal_z_bulowic nabijasz posty czy celowo siejesz zamęt ?





Ogólne warunki oferty promocyjnej „Pakiet na Dzień Dobry”



1. Niniejsze Ogólne warunki oferty promocyjnej „Pakiet na Dzień Dobry” stanowią uzupełnienie Regulaminu. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszych Ogólnych warunkach oferty promocyjnej „Pakiet na Dzień Dobry” znajdują zastosowanie postanowienia Regulaminu 1&1.



2. Klient, który do dnia 31 grudnia 2010 r. zamówi „Pakiet na Dzień Dobry”, przez okres 2 lat od jego otrzymania nie będzie zobowiązany uiszczać żadnych opłat z zastrzeżeniem punktu 3. poniżej.



3. Klient może zamówić tylko jeden „Pakiet na Dzień Dobry”. O ile okaże się, że ten sam Klient zamówił więcej niż jeden „Pakiet na Dzień Dobry”, 1&1 będzie uprawniona do naliczenia opłat wg zasad ogólnych. W przypadku zamówienia przez Klienta na podstawie Regulaminu innych usług, oprócz „Pakietu na Dzień Dobry”, lub w przypadku kontynuowania umowy na podstawie punktu 7.2. niniejszych Warunków, cena za inne zamówione usługi, ew. za dalsze korzystanie z domeny zgodnie z wybraną taryfą, obejmować będzie również przygotowanie (udostępnienie) przez 1&1 oraz korzystanie przez Klienta z „Pakietu na Dzień Dobry”.



4. Klient nie może sprzedać udostępnionego mu „Pakietu na Dzień Dobry” żadnej osobie trzeciej.



5. Klient ma prawo wypowiedzieć umowę zawartą w związku ze skorzystaniem przez niego z oferty „Pakiet na Dzień Dobry” w każdej chwili, przed upływem okresu 2 lat, na jaki umowa zostaje zawarta. Po upływie 2 lat umowa wygasa automatycznie, co oznacza, że ani Klient, ani 1&1 nie musi składać dodatkowego oświadczenia w tym zakresie.



6. Klient w czasie obowiązywania umowy zawartej w wyniku skorzystania przez niego z oferty „Pakiet na Dzień Dobry” ma prawo zarejestrować jedną domenę .pl. Klient może w czasie dwuletniego okresu obowiązywania umowy zrezygnować z zarejestrowanej domeny .pl, ale nie może wówczas żądać od 1&1 zarejestrowania kolejnej (innej lub tej samej) domeny w ramach oferty „Pakiet na Dzień Dobry”. Klient może także w czasie obowiązywania umowy wybrać innego usługodawcę, niż 1&1, ale wówczas nie może żądać od 1&1 zarejestrowania kolejnej domeny w ramach oferty „Pakiet na Dzień Dobry”.



7. Wraz z wygaśnięciem umowy zawartej w wyniku skorzystania przez Klienta z oferty „Pakiet na Dzień Dobry” prawa do domeny wygasają, chyba że:

1) Klient przed zakończeniem obowiązywania umowy wybierze innego usługodawcę, niż 1&1 i uzgodni z nim zasady korzystania przez niego z domeny (jakiekolwiek pośrednictwo czy odpowiedzialność 1&1 za przedłużenie praw do domeny jest wówczas wyłączone);

2) Klient przed zakończeniem obowiązywania umowy wybierze z cennika opłat 1&1 taryfę, wg której ponosić będzie normalne opłaty za korzystanie z domeny.
 
B

benjamima

Guest
Kurde, i wygląda na to że świetna okazja przeleciała mi koło nosa. Przez całą zamotkę związaną z sylwestrem zapomniałem tu zaglądnąć, a chciałem założyć domenę i serwer pod bloga... :/ Gdyby jeszcze kiedyś się taka okazja pojawiła to już nie odpuszczę...
 

michal_z_bulowic

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
339
Punkty reakcji
8
Kolego jak potrzebujesz serwa to napisz na priv. Podzielę się miejscem i transferem. Wykupiłem najmocniejszą ofertę w home.pl jeżeli masz jakiś konkretny pomysł na bloga to pisz na priv. Coś wymyślimy :) [tzn opisz o czym on ma być plus ew doświadczenie- wcześniejsze domeny]
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Oferta z pierwszego posta jest już nieaktualna.
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
33
Miasto
podkarpackie
jesteś pewny że nieaktualna? Ja widzę że dalej można zamówić za 0 zł a poza tym już kiedyś tam patrzyłem i ta promocja kończyła się chyba jeszcze w listopadzie albo na początku grudnia, nie pamiętam dokładnie i zdziwiło mnie że jeszcze raz to było tym razem do końca roku ale ta promocja chyba dalej trwa
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
jesteś pewny że nieaktualna? Ja widzę że dalej można zamówić za 0 zł a poza tym już kiedyś tam patrzyłem i ta promocja kończyła się chyba jeszcze w listopadzie albo na początku grudnia, nie pamiętam dokładnie i zdziwiło mnie że jeszcze raz to było tym razem do końca roku ale ta promocja chyba dalej trwa

Też sprawdzałem przed napisaniem posta ale wydaje mi się, że jest to raczej kwestia przebudowy layouta. Ewentualnie jeżeli ktoś jest tym zainteresowany niech spróbuje skorzystać z ofert i napisze czy nadal działa.
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
33
Miasto
podkarpackie
ale już kiedyś było coś takiego u nich i wtedy też się niby skończyło i teraz jednak powtórzyli tylko że do końca roku to może jeszcze przedłużą
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W Polsce taka promocja od 1&1 jest pierwszy raz. W końcu na polski rynek weszli w 2010.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
To uwierz. Ja korzystałem z tej oferty i przez 2 lata nie zapłaciłem za w/w.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Firehost - 45 zł rocznie za konto, dobry support, 14 dni testu, ogólnie serwis działa bez zarzutów.
Można na tym spokojnie postawić nawet wiele różnych stronek i cały czas powinno być ok.
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
maczka napisał:
Firehost - 45 zł rocznie za konto, dobry support, 14 dni testu, ogólnie serwis działa bez zarzutów.
Można na tym spokojnie postawić nawet wiele różnych stronek i cały czas powinno być ok.
Co ma piernik do wiatraka?
 
Do góry