Pary 1/8 ligi mistrzów

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
[font="Verdana]
[font="Verdana]Dzisiaj rozlosowano pary do 1/8 ligi mistrzów. Z możliwych przeciwników CFC trafiła na (teoretycznie) najłatwiejszego (!) Oto wszystkie pary:[/font]
[font="Verdana]
[/font]AS Roma - Szachtar Donieck

AC Milan - Tottenham Hotspur

Valencia - Schalke 04 Gelsenkirchen

Inter Mediolan - Bayern Monachium

Olympique Lyon - Real Madryt

Arsenal Londyn - FC Barcelona

Olympique Marsylia - Manchester United

[b]FC Kopenhaga - Chelsea Londyn[/b][/font]
[font="Verdana]
[/font]
[font="Verdana][color="#3F3F3F"]Pierwsze mecze zaplanowano na 15 i 16 oraz 22 i 23 lutego. Rewanże odbędą się 8 i 9 oraz 15 i 16 marca.[/color][/font]

[font="Verdana] [/font][font="Verdana]Pary 1/16 Ligi Europy:

SSC Napoli - Villarreal CF
Glasgow Rangers - Sporting Lizbona
Sparta Praga - Liverpool FC
Anderlecht Bruksela - Ajax Amsterdam
Lech Poznań - Sporting Braga
Besiktas Stambuł - Dynamo Kijów
FC Basel - Spartak Moskwa
Young Boys Berno - Zenit Sankt Petersburg
Aris Saloniki - Manchester City
PAOK Saloniki - CSKA Moskwa
Sevilla FC - FC Porto
Rubin Kazań - Twente Enschede
OSC Lille - PSV Eindhoven
Benfica Lizbona - VfB Stuttgart
Metalist Charków - Bayer Leverkusen
BATE Borysów - Paris Saint-Germain[/font]
[font="Verdana] [/font]
[font="Verdana]
[/font]
[font="Verdana]Wiem również z kim zagrają zwycięzcy poszczególnych par:[/font]
[font="Verdana]
[/font]
[font="Verdana]Pary 1/16 Ligi Europy:

Benfica Lizbona - VfB Stuttgart vs BATE Borysów - Paris Saint-Germain
Besiktas Stambuł - Dynamo Kijów vs Aris Saloniki - Manchester City
Rubin Kazań - Twente Enschede vs Young Boys - Zenit Sankt Petersburg
PAOK Saloniki - CSKA Moskwa vs Sevilla - FC Porto
Lille - PSV Eindhoven vs Glasgow Rangers - Sporting Lizbona
Metalist Charków - Bayer Leverkusen vs Napoli - Villarreal
Anderlecht Bruksela - Ajax Amsterdam vs Glasgow Rangers - Sporting Lizbona
Sparta Praga - FC Liverpool vs Lech Poznań - Sporting Braga
[/font]
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
AC Milan - Tottenham Hotspur
Valencia - Schalke 04 Gelsenkirchen
Inter Mediolan - Bayern Monachium
Arsenal Londyn - FC Barcelona
To chyba 4 najciekawsze mecze, chociaż na pewno wszystkie są warte uwagi ;)
 

Nitte

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Najciekawiej się zapowiada spotkanie ubiegło ubiegłorocznych uczestników finału LM - Interu i Bayernu.
Ciekawe co teraz pokaże Inter pod wodzą innego szkoleniowca. Myślę, że ciężko będzie im się uporać z Bayernem.
Tak jak Realowi z Lyonem, bo to już standard ;)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Najciekawiej się zapowiada spotkanie ubiegło ubiegłorocznych uczestników finału LM - Interu i Bayernu.
Ciekawe co teraz pokaże Inter pod wodzą innego szkoleniowca. Myślę, że ciężko będzie im się uporać z Bayernem.
Tak jak Realowi z Lyonem, bo to już standard ;)
Inter to teraz cień samego siebie... w dodatku Benitez stracił posadę ;)
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Arsenal Londym - Barcelona
To chyba będzie najciekawszy mecz. Ciekawe, jak poradzi Sobie Real z nowym trenerem - Mourinho :eek:k:
 

Realista

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
AS Roma - Szachtar Donieck - Myślę , że ten dwumecz będzie bardzo wyrównany. Pewnie zdecyduje jedna bramka . Stawiam na Romę.
AC Milan - Tottenham Hotspur Kolejny ciekawy pojedynek. Liczę na Koguty;) Bale gra , jak mało kto;D
Valencia - Schalke 04 Gelsenkirchen - Myślę, że Valencia powinna sobie z Niemcami poradzić. W sumie to nawet nie wiem , jak Schalke radzi sobie w lidze.
Inter Mediolan - Bayern Monachium - To co piszecie to prawda - w tym sezonie Inter kompletnie sobie nie radzi. Nie powiem , że mi przykro z tego powodu - nie lubię ich. Stawiam i liczę na Bawarczyków.
Olympique Lyon - Real Madryt - Myślę, że w tym składzie i z tym trenerem Real sobie poradzi - choć pamiętam , jakie zawsze miał kłopoty z Lyonem.
Arsenal Londyn - FC Barcelona - Oj , zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję , że Arsenal wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko , chociaż na pewno nie będzie to łatwe. Zobaczymy , czy chłopcy Wengera dorośli.
Olympique Marsylia - Manchester United - Stawiam na Manchester , choć liczę na Marsylię.
FC Kopenhaga - Chelsea Londyn - Myślę , że moja Chelsea powoli zacznie wychodzić z kryzysu i bez problemów poradzi sobie z Duńczykami.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Arsenal, Barcelona, Real , Manchester.

Jak Chelsea się nie podniesie to będzie tylko marionetką w tej edycji. Wierzę jednak, że im się uda i będą się liczyli.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Ciekawe jak się Real zaprezentuje:) Stawiam na Galaktikos, ale Barcelona nie da Sobie odpuścić :eek:k:
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Barcelona, cały czas zachwyca grą na wysokim poziomie ;)

Poza tym Milan i Manchester :)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Myślę, że Arsenal miał znowu pecha trafił na Barcelonę, która gra piłkę nie z tej ziemi. Nie ma na nich siły. Real Madryt ma gwiazdy, ale te gwiazdy nie są poukładani taktycznie. Ozil, Ronaldo, Di Maria piłkarze genialni, ale brakuje im powrotu i wspomagania defensywy. Barcelona pokazała, że jak taki Ronaldo czy Ozil nie pracują w obronie to liczba zawodników się zmniejsza i jest się bez szans.

Ja po cichu liczę, że moja Chelsea zdobędzie tą ligę mistrzów. Jak na razie nie grają dobrze, ale mam nadzieję że w odpowiednim momencie wejdą na swoje wyżyny i zdobędą Ligę Mistrzów. Liga już im uciekła.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
No właśnie ta nieszczęsna Chelsea. Obecna forma klubu to taka sinusoida. Raz wysoki poziomo a za chwilę już nie ciekawie. Pozostaje nadzieja, że w końcu forma zatrybi i zespół wskoczy na właściwe tory. Kopenhaga nie jest przeciwnikiem specjalnie wymagającym ale przy obecnych wahaniach formy The Blues, Byens Hold mogą pokusić się może o zwycięstwo. Barcelona ? Tak, grają świetny futbol ale nie są niezwyciężeni. Są kluby które potrafią utrzeć im nosa. Wystarczy prześledzić historię ligi mistrzów (chociażbym tą najnowszą). Jeżeli chodzi o Real to można powiedzieć "Grają jak zawsze, przegrywają jak nigdy" wysoki poziom, dużo gwiazd ale czegoś w tym zespole brakuje. Zawsze grają o najwyższe trofea ale jakoś nie potrafią się wybić. Można by zaryzykować stwierdzenie, że nie potrafią przyćmić blasku Glaktikos sprzed kilku - kilkunastu lat. Kto się będzie liczył w walce o finał ? Na pewno nie można przekreślać żadnej z drużyn. Piłka nożna jest nieprzewidywalnym sportem.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Może nie są cieniem dawnego galactikos, tylko te gwiazdy jak Ozil , C. Ronaldo nie są przystosowana do gry w drużynie. Są wolnymi elektronami i praktycznie nie pomagają w obronie.
I jeżeli jakiś lepszy zespół zacznie grać piłką to oni przestają istnieć. Real nie umie wygrywać z dobrymi i do odróżnia ich od Barcelony bo oni się nie boją nikogo.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Sporo osób po cichu mówi o odejściu Acelottiego. Jeżeli tak się stanie w najbliższym czasie to nie będzie za ciekawie. Zwłaszcza, że teraz ważą się losy CFC w lidze mistrzów i w lidze. Na ostatnim ligowym meczu The Blues pojawił się Jose Morinho (!) Ale nie chcę nic spekulować. Dzisiaj grają Valencia z Shalke oraz Milan z Totenham. Pary niezbyt ciekawe z mojego puntu widzenia. Valencia i Milan w kolejnej fazie rozgrywek ?
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Milan 0-1 Tottenham
Raczej stawiam na Tottenham, ostatnio zadziwia na każdym kroku, mogę nawet zaryzykować stwierdzenie że to silniejszy zespół niż Milan :) Do tego mają przed sobą rewanż na własnym boisku ;)

Valencia 1-1 Schalke 04
Stawiałem na Valencie ale wczoraj Raul pokazał jak wielkim piłkarzem jest zdobywając świetną bramkę (btw. Real pewnie teraz zrozumiał jaki błąd popełnił pozbywając się swojej gwiazdy) Liczę na świetną postawę Valencii w rewanżu ;)

Dzisiaj najciekawsze spotkanie 1/8 LM Arsenal Londyn vs. F.C. Barcelona chyba dwa najpiękniej grające kluby na świecie ;) Liczę na Barce ale na pewno łatwo nie będzie ;)

Drugie z dzisiejszych spotkań AS Roma – Szachtar Donieck również zapowiada się ciekawie, ale mój typ to Roma ;)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
A ja się cieszę, że Chelsea wygrała na wyjeździe 2-0 z Kopenhagą i myślę, że u siebie pójdzie z górki i będzie awans.

Kilka meczy jest dalej w grze. Problem mogą mieć ekipy z Włoch do awansu.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
1/8 finału wyniki:


15 lutego 20:45
Milan - Tottenham 0:1
Valencia - Schalke 04 1:1

16 lutego 20:45
Roma - Szachtar 2:3
Arsenal - Barcelona 2:1


22 lutego 20:45
Ol. Lyon - Real Madryt 1:1
Kopenhaga - Chelsea 0:2


23 lutego 20:45
Marsylia - Manchester 0:0
Inter - Bayern 0:1
 
Do góry