Wywolywanie DuchÓw

nihistka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....
Razem z moimi przyjaciółmi mam zamiar wywołać duchy. Czy próbował ktoś już i ma jakieś sprawdzone sposoby???? jeśli tak to proszę o pomoc i opis w jaki sposób to zrobić, a w szczególności jak rozmawiać z duchem!!!



CZekam....
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Osobiście nie mam doświadczenia z tym, ale koledzy mi mówili aby dobrze mieć przy sobie cały czas biblie i nie odkładać jej nigdzie.

Aha jak ktoś tu będzie odradzał takiego seansu to niech powie dlaczego(to moja taka prywatna prośba do tematu)
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Odradzam. Strata czasu, a podejrzewam, że ci przyjaciele namówią kogoś, aby cię postraszył trochę gdy zaczniesz już marnować swój czas na wywoływanie duchów. Zawał murowany ;p
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
najlepiej wypijcie sobie po flaszce wodki na lepa to duchy same przyjda :D a tak na powaznie to przeczytaj sobie to i to
pozdrawiam :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
A w jakim celu ?

Ja mogę Wam powiedziec, dlaczego tego nie polecam .
Kuzynka mojej kumpeli, razem ze znajomymi wywoływała duchy, skonczylo się to tak, że każde z nich usłyszłao, w jakim wieku ma umrzec, chociaz moja kumpela nie byla na miejscu, zapytali ducha, powiedzial im, ze w wieku 34 lat . Wszyscy inni zginą także młodo; ktoś b edzie narkomanem, ktoż zginie na raka... pytanie tylko, po co ? po co Oni o to zapytali ? Kiedy rozmawiałam na ten temat ze znajomą, powiedział, ze Jej zdaniem umrą tak młodo tylko ze względu anwywołanie tego ducha . Bo pewnie dla nichbyła to zaabawa . I atkie jest też moje zdanie .
Jeszcze niedawno- o ile nie do tej pory, w miejscu w którym wywoływali duchy straszyło- jedną z nich ktoś dusił, a drugas mówiła coś do Niej i nawet tego nei zauważyła . słychać było łańcuchy... dziwne odgłosy .

dlatego własnie- nie radzę .
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja sie boje oglądać "6 zmysł " bez przewijania scen z trupami , a ty chcesz duchy wywoływać :mruga:
i jeszcze ta stronka z interii, jak zaczeła lecieć muzyka to dostałam palpitacji... :eek:
w sumie zazdroszcze odwagi ...
swoją drogą ja bym nie ryzykowała...
niby na początku nic sie nie dzieje ale no nie wiem...
dziwne to wszystko, lepiej nie igrać z siłami których sie nie zna...
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Tutaj masz tematy o duchach . Po co zakładać kolejny. Ja widziałam tam dwa gdzie są sposoby wywoływania duchów. Powodzenia. Tylko uważaj, żeby taki duch nie mścił się później na Tobie
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jabym nie ryzykowal, powiem tak ja tak średnio wieże w duchy, ale wole nie ryzykować, a nuż cos z tego wyjdzie gdybyście mieli konkretny powód to tak , a pozatym po co dręczyć dusze zmarłych?Ale jesli na to się zdecydujecie to opowiedź nam co z tego wyszlo, sam jestem ciekaw.
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Znalazłem jeden POJ::ny tekst o zadawaniu pytań duchom.

" Chcesz zadać nurtujace cię pytanie twojemu zmarłemu przyjacielowi, albo innej ważnej osobie? Nic prostszego. Wystarczy sposób zwany SENNYM. Rytuał ten polega troszke na zabawie zapałkami lub zapalniczkom. Tym sposobem wywołuj ducha tylko wtedy gdy juz jest ciemno za oknem i jestes juz gotowy by położyc się do łóżka. Tydzień przed seansem należy zwykłą kartke paperu zamoczyc w wodzie swięconej i odłożyc by schła przez tydzień. 7 dnia piszemy na tej kartce pytanie do ducha i imię tej osoby gdy jeszcze żyła, najlepiej, ażeby to był czarny długopis. Potrzebujemy jeszcze zapalniczki i biblii. Gdy juz napisaliśmy swe pytanie bierzemy do reki zapalniczke i spalamy kartke ( najlepiej gdybys miał przy sobie miskę z wodą). Chodzi tu tylko o ty by miejsce, w którym napisaliscie swe pytanie zostało spalone. Zbieramy potem prochy kartki i wsypujemy do biblii. Modlimy się: najlepiej Ojcze nasz... i Wieczny odpoczynek... . Idziemy spać. W śnie prawdopodobnie znajdziemy odpowiedź".

Jest to troszke mało zadowalajacy sposób bo nie zobaczymy duszka poszukam jakiegohs lepszego.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ja wierze w duchy tak jak i kazdy chrzescijanin, i odradzam stanowczo. Jest to najprostszy sposob aby zostac opentanym, albo ay duch anwiedzial miejsce w ktortym sie go wywolalo.
To nie jest zabawa, to sa powazne rzeczy i trzeba to traktowac jak najbardziej powaznie.
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
kiedyś próbowałam wywoływać z kumpelą duchy... skończyło się to tym, że do dzisiaj snią mi się koszmary :( szczerze odradzam takich zabaw!!!
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Naprawde niektore porady sa ze tak powiem z gornej polki :lol:
no nic, tylko wspolczuc ;)
 

koval503

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wola
hmm....ja bym to odradzał :

Mój wujek jak był młody postanowil z kolegami wywoływac duchy a dokładnie ducha A.Hitlera
(nieznam szczegułów) wiem tyle ze skączylo sie na tym ze prześladował go pech i zaczoł chodzic
do jakiejs wruzki(na co wydał duzo kasy) po iluś tam miesiącach dopiero pech sie od niego odwrucil.

Ja bym nieprubował wywoływac duchów ;]
 
Do góry