Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

w co ubrać faceta :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 kopcik

kopcik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 09 grudzień 2010 - 10:43

Sluchajcie, bo nie zauwazylam tutaj tematu. W co ubiera się Wasz przyszły mąż? Bo sukienke mam już wybraną, fryzure, biżuterie itd. Teraz zostało tylko ubrać przyszłego Pana Młodego. Wstępnie ustaliliśmy, że bedzie to kolor taki srebrno szary, cos jak na zdjęciu. Ale jak myslicie bedzie pasowac to do mojej sukienki?Załączony plik  srebrny.jpg   82,11 KB   27 Ilość pobrań Załączony plik  gown_bd2006d5b9a42bef1a8fb12abba0f45f.jpg   47,82 KB   22 Ilość pobrań
  • 0

#2 Rusalka19

Rusalka19

Forumator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6436 postów

Napisano 09 grudzień 2010 - 18:09

jasne, ze pasuje :)
  • 0

#3 kopcik

kopcik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 13 grudzień 2010 - 13:33

no to super :D dzięki wielkie :)) to teraz musimy taki znaleźć. Pewnie udany się najpierw do Giacomo, zobaczyć ten ze zdjęcia :P może będzie to ten idealny :D mam nadzieję, że nie świeci się tak bardzo jak na zdjęciu :D
  • 0

#4 Guest_benjamima_*

Guest_benjamima_*
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 11:18

Ja mam bardzo podobną marynarkę, kupioną kilka lat temu w Londynie :) Bardzo mi się podoba do tej pory, i jest to ulubiona z moich marynarek ;) Także uważam, że taki krój i kolor są jak najbardziej OK !
  • 0

#5 kopcik

kopcik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 12:57

byliśmy w poniedziałek w Giacomo i zamówiliśmy u nich garnitur :))) strasznie się cieszę :) wszystko powoli dopinamy do końca :D:D:D Taki właśnie jak na fotce :D więc dzięki za pomoc:D

Użytkownik kopcik edytował ten post 16 grudzień 2010 - 12:58

• 0

#6 Rusalka19

Rusalka19

Forumator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6436 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 15:50

byliśmy w poniedziałek w Giacomo i zamówiliśmy u nich garnitur :))) strasznie się cieszę :) wszystko powoli dopinamy do końca :D:D:D Taki właśnie jak na fotce :D więc dzięki za pomoc:D

No to dobrze, pozostaje zyczyc wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, tone szczescia ! :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 pink sky

pink sky

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 21:34

No to dobrze, pozostaje zyczyc wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, tone szczescia ! :)

podpisuje się pod tym co koleżanka napisała szczęścia
  • 0

#8 kopcik

kopcik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 21 grudzień 2010 - 11:42

ojeju dziękujemy!!!!!!!!!!!
  • 0

#9 edek2405

edek2405

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 06 październik 2018 - 19:47

Kilka lat temu brałem ślub i mogę się wypowiedzieć od strony mężczyzny. Garnitur to od Vistuli. Sprawdzona Polska marka z tradycją i doświadczeniem która niesie za sobą elegancję. Wybrałem granatowy garnitur w nowym kroju. Koszula biała skrojona na miarę od polskiego producenta firmy Hektor.
http://www.sklep-hektor.pl
Duży wybór nawet wśród białych koszul. Wybrałem z krytą plisą i podwójnymi mankietami na spinki 100% bawełny
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#10 Barabubu

Barabubu

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 12:29

Moim zdaniem srebrnoszare błyszczące garnitury to dramat! Naprawdę to nie będzie wyglądało dobrze. Lepiej zdajcie się na profesjonalistę, który odpowiednio wybierze strój dla faceta. Suknia ślubna może być najróżniejsza, jaką sobie młoda wymarzy, ale faceta jednak obowiązują pewne zasady, których należy przestrzegać, aby nie wyglądać po prostu komicznie. POszukajcie dobrego sklepu - nie dużego, nie drogiego, ale dobrego, z dobrymi i potwierdzonymi opiniami. Tam wam dobiorą coś, co będzie odpowiednie (na pewno nie srebrnoszare). Jeśli jesteście z Torunia albo możecie tam skoczyć, to od razu macie namiar - sklep Vizarro niedaleko krzywej wieży. Na pewno znajdziecie ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0