Jaki Perfum Najlepszy Na Uwodzenie ,ladny Oraz Trwaly Efekt?

ziomek00

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
hcialbym sie dowiedziec jaki erfum jestt najtrwalszy i z zapachu najladniejszy a zarazem nie za 3 banki :eek: :eek:

wiemze temat juz byl ale nie moge o znalezc, zreszta chyba juz jest usuniety..
 

Fachman

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Ja sie nie nacieralem ale w telewizji mowia ze to najlepszy sposob. LAdny zapach :lol: i efekt trwaly :lol:
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
mi z męskich perfum najbardziej podoba się czarny adidas...bosSsSko pachnie :D :zakochany: :rumieniec:
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Dlaczego w damskiej części mogą być normalne i rzeczowe odpowiedzi a w męskiej od razu musi się chamstow i bur*el robić? :/
Wracając do tematu to najlepiej na kobiety działa nasz naturalny zapach czyli feromony :) Niektóre kobiety będziemy tym odstraszać ale w końcu znajdzie się ta jedna jedyna która "poleci" na nasz indywiudalny zapach. Oczywiście nie piszę tutaj o zapachu potu tylko o prawdziwmy naturalnym zapachu. Gorzej jak jej się będzie podobać nasz zapach a nam się jej naturalny nie spodoba.
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Polecam XS Paco Rabanne, Dior Higher Energy, Lacoste Essential, Dawidoff Echo i hicior L'EAU pPAR KENZO pour homme (nie edycja specjalna tylko zwykla)


polecam stronkę http://www.perfumy.oh.pl


Natomiast nuty zapachowe dzialajace na kobiety to: drzewo cedrowe, pizmo, pieprz, sandalowiec czytalem o tym w artykule i powiem wam ze uzywam tych perfumow i sa swietne!!! (dzialaja :p a moze to ja ;) ) hmm oczywiscie na kazda pore roku uzywa sie innych tzn letnie sa sloneczne owocowe "chlodne", wiosenne swieze i orzezwiajace, jezienne zmyslowe korzenne a zimowe ciezkie i cieple...


To by bylo na tyle od maniaka perfumowego ;)
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Chya nie chodzi o to żeby mieć perfum za 200zł tylko o to żeby ładnie pachniał.
Tak mi sie wydaje że skala typu im wyższa cena tym lepszy zapach raczej tutaj nie może być zastosowana bo istnieje coś takiego jak gust.

Jakoś/ trwałość to swoją drogą...

Kiedyś byłem świadkiem pewnego doświadczenia. Grupa doświadczalna liczyła ponad 50 osób. Zapytaną ową grupę jakie soki sa najlepsze.
Grupa odpowiedziała prawie jednoznacznie HORTEX.
Na kolejne spotkanie przyniesiono kilka nieoznakowanych soków. Tylko prowadzący wiedział który jest który. Każdy z uczestników mógł wybrać najlepszy wg niego sok i co się okazało ? że hortex 5% nie uzyskał.

Jaki z tego morał ?
Niedajcie się zwieść marką, nie dajcie sobie wmówić że im wyższa cena tym lepszy perfum, poprostu miejcie dobry gust.

Ja używam (bardzo żadko :p ) Adidas Niebieski

i jeszcze jedno. Raczej nie używajcie zwrotu "najlepszy to" a jeśli już to "najlepszy jaki znam to"
Dlaczego tak ? Kiedy widzę reklamę produktu, w którym to twierdzą nasz produkt jest najlepszy odrazu zmieniam kanał. Produkt powinien być reklamowany np Nasz produkt spełni Twoje oczekiwania ponieważ i uzasadnienie a nie tylko krzyczenia NAJLEPSZY NAJLEPSZY :p Żeby powiedzieć że jest najlepszy to musieli by porównać ze wszystkimi tego typu na globie co jest oczywiscie nie możliwe ale to moja teoria pozdro :]
 

Loe

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja używam Adidasa zielonego i czarnego , a także Bi-es czarny, moim zdaniem są ok :D
 

Gizela18

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Królestwo ;)
Perfumy BOSS są świetne ale też drogie ale możesz sobie kupić ich podróbe ROSS (tylko 20zł) pachną tak samo trochę krócej się trzymają... ale uwielbiam je u mojego faceta :) podobno zapach ten nieźle działa na kobiety :) polecam
Moja strona
 

Attachments

  • 3683.jpg
    3683.jpg
    3,1 KB · Wyświetleń: 62

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
do Parzyka ja tez nie kupuje perfum patrzac na cene tylko na zapach te mi odpowiadaja a jesli chce ktos taniej to tak jak powiedziala Gizela18 mozna kupic podrobke ^_^

pozdrowionka
 

Pawel_1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
fajny jest

Jean Paul gaultier i ten pierwszy(chociaz ten juz taki troche znany jest pelno podrubek tego zapachu) i ten nowy GAULTIER 2 (mam oba sa KOZAK)
Armani -CITY GLAM
CalVin Clein -Escape

szczegolnie Jean Paul Gaultier2 sa :cenzura: drogie ale jak sie zna miejsca gdzie kupic to i za polowe ceny pójdzie :) ( i to tester)......w warszawie polecam jak sie idzie w strone wejscie na stadion tak mniej wiecej w polowie drogi po lewej stronie taki Pan zwykle brodaty ma orginaly i testery głownie znane i nowości ale jak sie dogadac to i cos na zamówienie znajdzie ..............
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Bardzo łądny jest czarny adidas.
Ale ja po prostu odplywam jak moj misiu pachnie perfumami Chat Dor "Keen Zone" po prostu poezja..... :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Job- kosztuje ok 40 zł, zapach jest trwały i jaki fajny mmmmmmm! uwielbiam kiedy mój facet się nim perfumuje (ja mu go kupiłam) ale niestety jest na niego chyba uczulony, dlatego jak się nim psika to tylko na ubranie :(
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Kupuj perfumy dobrych i sprawdzwonych marek, np. Adidas, Puma, Nike... Nie wylewaj naraz pół butelki, tylko spryskaj się w kilku miejscach, to będzie naprawdę czuć, a takie perfumy są tanie. Zapach wybieraj wg swoich upodobań. To sama przyjemność! :)
 
Do góry