Mój pierwszy cykl...

Status
Zamknięty.

rimorbod

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
Mam 35lat, ćwiczę pół roku i za jakiś czas (styczeń-luty) chciałbym pomóc sobie małym cyklem. Obecnie mam 193cm wzrostu i zaledwie 85KG wagi. Koledzy mi doradzają taką kombinację:
- testosteron prolongatum z NandroloPhenyloPropionatem
- na odblokowanie clomid+hcg
Dawkowanie mi doradzają Prolongatum 1 ml co 3 dzien,tak samo Npp. Cykl ma trwać tylko 30dni. Czy to bezpieczny cykl? Jakich efektów mogę się spodziewać? Czy w trakcie cyklu mogę stosować inne suplementy diety (np kreatynę, itp)?

Pzdr
 

rimorbod

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Tak - dieta jest. Na razie taka sobie bo nie mam zabardzo czasu się tym zajmować ale po nowym roku powinno być lepiej. Co do drugiego p tak, to mój pierwszy cykl! Zatem co koledzy powiecie?
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Ja sterydów nie brałem i narazie w planach nie mam więc dużo nie powiem ale skoro masz tyle kasy to może jakieś lepsze suple zamiast tego?
I dieta musi być full dopięta zanim pomyślisz o dopingu.
 

rimorbod

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jakie lepsze suplementy? Używam np N.O.-XPLODE z kreatyną, witaminy, tran, węglowodany a podczas cyklu jeszcze minerały z tego co wiem mam dodać (aby nie było żadnych skutków ubocznych). Kasa nie jest problemem, że tak powiem - chcę używać najlepszych i najbezpieczniejszych suplementów czy też SAA.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
po twoich wypowiedziach widzę ze nie masz wiedzy o stosowaniu supli, a co dopiero tu mowa o stosowaniu SAA :/
 
N

Naxxramas

Guest
BOSSY ma rację, nie bierz sterydów bo w Twoim przypadku skończy się zblokowaniem HPTA i impotencją przez 6 miesięcy : P Dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem będzie 200tab metanabolu 1m-c ON, 2m-c OFF i 3m-c ON (po 15mg dziennie) co z dobrą dietą i treningiem powinno dać Ci trochę masy (2-5kg)
 
Status
Zamknięty.
Do góry