wygładzanie zmarszczek

kropelka19

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Szukałam ale nie znalazłam tematów traktujących o pozbywaniu się zmarszczek, może podzielicie się swoimi doświadczeniami w tym temacie? Zabiegów oferowanych jest mnóstwo ale co naprawdę działa?

Ja jestem po zabiegu ZAFFIRO który polega na skracaniu włókien kolagenowych pod wpływem ciepła, efekt natychmiastowy i konkretny :), podobno ma nastąpić także zagęszczenie ilości włókien po okresie około miesiaca co podkręci efekt, pożyjemy zobaczymy
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Moja mama robiła sobie mikrodermabrazję w elite (warszawski salon) na zmarszczki. Te drobne udało się zlikwidować, natomiast głębokie wygładzono w pewnym stopniu. Ogólnie z zabiegu jest zadowolona i rozpowiada o nim wszystkim koleżankom i kobietom w rodzinie :)
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o salon Elite to robiłam tam laserowa zamykanie naczynek i też mikrodermobrazję. Co się tyczy Zafiro tzn. lifting bez skalpela to podobno Titan to amerykańskie urządzenie, lepiej się sprawdza. Aczkolwiek oba dają oczekiwany efekt :) Widziałam, ale jeszcze nie potrzebuje tego zabiegu. Choć na pewno skorzystam jak przyjdzie stosowna chwila :)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Mam do Ciebie pytanie...Czy tutaj potrzeba jest wykonania kilku serii zabiegów ?
No i jaka jest oczywiście jego cena...Jeszcze nie wybrałam prezentu - w sumie podpowiedzi dla faceta na spózniona gwiazdke,i chciałabym taki lifting.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Z tego co się dowiadywałam w Elite przed świętami to ten lifting bez skalpla Titan z reguły stosuje się od 1 do 3 zabiegów.Często jest tak, że już po jednym zabiegu są super efekty. Po roku stosuje sie dawkę przypominającą (dla trwalszego efektu)jak to przy tego typu zabiegach. Co do ceny to podejrzewam, że nie jest tanio:) Ale cos za coś, przynajmniej jest podczas zabiegu specjalista lekarz, ale nie we wszystkich salonach masz taki komfort. A co chcesz sprezentować niespodziankę?
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Zabiegi są na pewno świetnym sposobem na niechirurgiczne pozbywanie się zmarszczek. W Primavera SPA zabieg kolagenowy jest na pewno jednym z takich, po którym wygląda się o parę lat młodziej ;) Jeżeli sukcesywnie chodzi się na takie zabiegi, to na pewno bardziej inwazyjne metody nie są potrzebne.
 

endo12345

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Szukałam ale nie znalazłam tematów traktujących o pozbywaniu się zmarszczek, może podzielicie się swoimi doświadczeniami w tym temacie? Zabiegów oferowanych jest mnóstwo ale co naprawdę działa?

Ja jestem po zabiegu ZAFFIRO który polega na skracaniu włókien kolagenowych pod wpływem ciepła, efekt natychmiastowy i konkretny :), podobno ma nastąpić także zagęszczenie ilości włókien po okresie około miesiaca co podkręci efekt, pożyjemy zobaczymy
Może spróbujesz aparat LIGHTMED , dla mnie rewelacja
 

DuzaMi

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o walkę ze zmarszczkami to ja ufam tylko dermokosmetykom- dostępnym tylko w aptece. Jakiś czas temu zdecydowałam się na wypróbowanie czegoś nowego. Polecono mi krem na noc marki Siquens z linii Renovation. Podoba mi się po pierwsze dlatego, że swoje działanie rozkłada równomiernie w czasie. Po drugie zawiera ProStimulative Peptide Complex, który znacznie zredukował mi powierzchnie i głębokość zmarszczek. Nie zamienię tego kremu na nic innego.
 
K

kika75

Guest
bardzo dobra jest mikrodermabrazja diamentowa robiłam ją miesiąc temu w salonie futuro w wawie juz po raz drugi i rzezczywiście efekt jest widoczny zmarszczki sa mniej widoczne skóra wygląda młodziej i jest bardziej gładka.
 

DuzaMi

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
bardzo dobra jest mikrodermabrazja diamentowa robiłam ją miesiąc temu w salonie futuro w wawie juz po raz drugi i rzezczywiście efekt jest widoczny zmarszczki sa mniej widoczne skóra wygląda młodziej i jest bardziej gładka.
No jeśli stać cię na takie drogie przyjemności, to proszę bardzo. Aczkolwiek, uważam, że ten sam efekt można osiągnąć innymi sposobami. Tak jak już pisałam Siquens Renovation naprawdę przynosi efekty. Już po kilku tygodniach czuję, że moja skóra odzyskała sprężystość. Wysoka jakość za przystępna cenę. Może spróbuj.
 

k.rym

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Drogie Panie! Wybaczcie, że piszę tutaj ale wydaje mi się, że wy troszkę lepiej niż Panowie znacie się na tym co można poradzić na zmarszczki?? I czy u mężczyzn też robi się takie zabiegi? Jestem z Poznania i słyszałem, że tam robią zabiegi kwasem hialuronowym, czy coś takiego - na czym to polega? może mi któraś z Pań pomóc? Spytałbym żony ale to dosyć krępujące i wolę jej zrobić niespodziankę.
Pozdrawiam serdecznie!
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
A zdziwił byś się. Mężczyźni też znają się na usuwaniu zmarszczek. W poznaniu to nie wiem kto ładnie wykonuje zabiegi odmładzająca, ale jakbyś chciał wybrać się do Warszawy to zgłoś się do doktora Marka Wasiluka. Facet ma teraz taką nowość – radiofrekwencję igłową. Zabieg jednocześnie nakłuwa i podgrzewa skórę. Dzięki temu, że do skóry wbijają Ci się mikroigły, które potem są podgrzewane, lekarz dokładnie wie na jakiej głębokości działa i z jaką temperaturą, a to jest gwarancją skutecznego pobudzania komórek do produkcji kolagenu. Podobno do tej pory nic nie działo w podobny sposób. Ha i co? Zatkało kakao?
 

Karolina_32

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Bruzdy można wypełniać na przykład radiesse. To preparat który zawiera mikrocząsteczki wapnia i pomaga w procesie tworzenia się kolagenu. Czytałam trochę o tym, bo sama zastanawiam się nad wypełnianiem i przez ten czas, kiedy stosuje się hydroksyapatyt wapnia nie pojawiały się żadne skutki uboczne, to preparat bardzo przyjazny i przede wszystkim jest wchłaniany w naturalny sposób. W Bellisanie masz dużo możliwych sposobów na usuwanie zmarszczek, najlepiej rozglądnij się po różnych gabinetach :)
 
A

alicja32

Guest
Ja na zmarszczki stosuję proszek perłowy. W zasadzie to nie tylko na zmarszczki, bo opócz właściwości odmładzających ma także inne zalety. Jest bardzo dobry dla włosów i paznokci, dla skóry atopowej, przyśpiesza gojenie się ran itd. Robię z niego maseczki lub dodaję do kremu do twarzy. Widać rezultaty, skóra jest odżywiona, świeża, elastyczna. Same korzyści i cena jest niewielka. Można go nabyć wpisując na allegro Pearl Powder.
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
No to jeszcze jedna ciekawostka od mężczyzny. Własna krew ma również właściwości odmładzające, a właściwie nie dokładnie krew a substancje czynne, które się w niej znajdują. Moja żona jest dziennikarką i ostatnio rozmawiała z taką lekarką - dr Brumer, która opowiadała jej o tym jak można wykorzystać osocze bogatopłytkowe. To podobno nie tylko odmładza, ale też leczy łysienie i np. pomaga w rożnych chorobach, np. przy zwyrodnieniach stawów.
 
D

dorota353

Guest
Ja tam w żadne lasery, kremy i inne cuda wianki nie wierze. Zmarszczki usuwa tylko botox :)
 
I

impresja_switu

Guest
Dokładnie, ja jeszcze kiedyś wierzyłam w cudowną moc działania kremów przeciwzmarszczkowych, ale bez względu na firmę i jej renomę, efekty były zerowe. Dopiero po jakimś czasie przekonałam się do wizyty w centrum urody Perfect Glamour, które zostało mi polecone przez koleżankę, bardzo się cieszę, że dałam się na to skusić, bowiem spotkałam się w tym miejscu z przemiłą atmosferą, a także pełnym profesjonalizmem. Zabieg wykonywała doktor Kasia Nielepkowicz, która okazała się prawdziwą cudotwórczynią i pozbyła się wszelkich zbędnych zmarszczek, które były moim sporym utrapieniem. Teraz zastnawiam się jeszcze nad przeprowadzeniem kilku zabiegów, ponieważ jestem zachwycona efektami, jak i podejściem Pani doktor do klienta. Naprawdę super, nie ma co liczyć, że maści i kremy usuną zmarszczki, tylko botox.
 
R

rabunia89

Guest
Zabiegów jest dużo, ale one nie działają. Moja mama odbyła ich kilka w Poznaniu i teraz tego żałuje. Wydała pieniądze na zabiegi, po których nie było widać efektów. Teraz już nie chodzi na takie zabiegi, obecnie stosuje ampułki liftingujące HB i całkiem dobrze na tym wychodzi ;)
 
B

Bartoszcze

Guest
A może drogie Panie pomogą mi w takim dylemacie ;) chcę kupić mojej mamie jakis prezent na zbliżające się urodziny. Myślałem o wykupieniu jej wygładzania zmarszczek w gabinecie Bellisana w Wwa, bo tak polecała mi moja koleżanka z pracy. Teraz pytanie: Czy mama się nie obrazi? :p Sama czesto narzeka, że staro wygląda, że już nie te lata itd. Tylko cyz tym prezentem nie strzelę sobie w stopę?;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ja bym się cieszyła-ale Ty znasz mamę najlepiej.Jesli masz wątpliwości to może lepiej jakieś SPA-masaże itp.-to nie jest tak jednoznaczne jak redukcja zmarszczek.
 
Do góry