Bon Jovi

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Moim zdaniem jest przecenianym artystą. Kiedyś lepszy średniak, a później już tendencja spadkowa.
Ale Living... fajny, nawet bardzo.
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Ja słucham ;] I nawet mi się podoba. Ma fajne nutki, chociaż jego najnowsza płyta to już takie rzympolenie na siłe...
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
oczywiście, że ktoś go słucha. znam milion takich osób. Osobiście bardzo go lubię, ale tak jak powiedziałeś (aś) - starsze piosenki.
 

Thomeroo

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wychowałem się na Bon Jovi i non stop powracam do ich muzyki. Najnowszy album The Circle to już zupełnie inny styl, bardziej pop rock. Dlatego najchętniej sięgam po klasykę - albumy "Bon Jovi", "New Jersey" i oczywiście genialny "Slippery When Wet". Ponoć mają w tym roku pierwszy raz zagrać w Polsce - na otwarcie Stadionu Śląskiego. Byłbym niesamowicie szczęśliwy, gdyby to się stało :)
 

okiennik

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wszyscy znają, ale nikt nie jest psychofanem powyższego artysty :) Tak to chyba wygląda.
 

Valice

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
31
jedna z największych hair/glam metalowych gwiazd lat 80 i pytanie "czy ktoś słucha bon joviego?" lol...
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nie wiedziałam,że jest tu taki temat :123: Kiepska ze mnie fanka.
 

Adrian Heda

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2013
Posty
37
Punkty reakcji
3
Wiek
15
Miasto
Gogolin
Słuchałem kiedyś, teraz mniej, ale Always bardzo fajne i teledysk lepszy od samej piosenki :p
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Ja słucham starego Bon Joviego. Aczkolwiek ogólnie wolę większość zespołów rockowych z okresu muzycznego tych wcześniejszych lat.
 

daga80

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2017
Posty
29
Punkty reakcji
1
Ja też słucham starego Bon Jovi. W ogóle te wszystkie stare zespoły raczej nie wydają w ostatnich latach niestety nic ciekawego. A Always to dla mnie mega ważny utwór i chociaż piękny to nie zawsze mogę go słuchać.
 
Do góry