Dragon Ball

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Chyba nie było jeszcze takiego tematu więc się was zapytam.
Co sadzicie o DRAGON BALL'u. Oczywiście chodzi mi o wszystkie części.
Ja osobiście uwielbiam tą bajkę. Wypowiadajcie się. :p

P.S jeszcze jedno moze ktoś ma linki do ściągnieńcia. Bo ja trochę ich znalazłam ale niestety się nie dało ograniczony limit na Polskę. A moze ktoś wie gdzie kupić je na DVD. Czekam na wypowiedz. :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
To była moja bajka dziecinstwa, nigdy nie zapomne jak sie przychodzilo po szkole zeby zoabczyc tą bajke :D Najlepsza cześć to Dragon Ball Z :p
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Moja koleżanka miała wszystkie części, ale bez tłumaczenia na polski.
Mnie osobiście to nie interesuje. Nie podobaja mi się tego typu bajki
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Najlepsza kreskówka pod słońcem! Mnóstwo osób wymyśla na nią niestworzone rzeczy, że jest infantylna, dziecinna, że to tylko głupie anime..... etc. Dla mnie jednak jest to naprawdę wspaniała, dojrzała historia (zwłaszcza DBZ). W odpowiednim miejscu zabawna, poważna, wzruszająca (no bo niech ktoś mi powie, że scena śmierci Szatana Serduszko / vel. Piccolo nie ścisnęła go za gardło!). Mogę z czystym sumieniem polecić ją absolutnie każdemu.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja ją kocham. Masz rację KeRiO bo ja też pamiętam jak szybko przychodziłam do domu żeby tylko na nią zdąrzyć. A teraz chce jeszcze raz ją obejrzeć ale ściągać tyle odcinków to niemożliwe na mój komputer.
A chcę jakoś znależc na płycie :p
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Pokemony? W sensie - BAJKA "Pokemon", czy gra "Pokemon". Jeśli gra to ok, też lubię. A jeśli serial to nic nie powiem, bo za bluzgi i za offtopa miałbym na karku adminów :). Dyplomatycznie mówiąc, nie trawię tego.... raczej.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
P.S najlepsza część BDZ. A mój ulubiony bohater z tej bajki to Songo Kan ( zapomniałam jak sie pisze ).
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Jeśli chodzi o możliwość kupna to widziałem ostatnio na allegro nawet po atrakcyjnej cenie wszystkie 3 serie plus kinówki. Ściąganie wszystkiego z neta odradzam gdyż w sumie manga zajmuje kilkadziesiąt gigabajtów. Poza tym ta manga najbardziej mi się podoba z pośród mi znanych. Najlepsza według mnie 2 seria czyli DRAGON BALL Z. Jest najdłuższa i najbogatsza w przełomowe wydarzenia seria dla bohaterów.
Jak na swój wiek, obejrzałbym z chęcią sobie wszystko jeszcze raz B)
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
a ja tam wole "klasyczne" bajki: "Gumisie", "Smerfy", "Pszczółkę Maje" i inne....
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wyaczcie offtopa, ale Michas89, jak to zrobiłeś, że Twój avatar jest animowany? W teorii, mój Gohan też powinien mieć fale energii rosnące ku górze, zupełnie jak u Ciebie. NA moim kompie jednak jest to po protu statyczny obrazek? Ktoś wie dlaczego?
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Wyaczcie offtopa, ale Michas89, jak to zrobiłeś, że Twój avatar jest animowany? W teorii, mój Gohan też powinien mieć fale energii rosnące ku górze, zupełnie jak u Ciebie. NA moim kompie jednak jest to po protu statyczny obrazek? Ktoś wie dlaczego?

Umieściłem swój avatar na swoim koncie na freehost.pl i dodałem tylko odnośnik do niego. Po prostu.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Już wiem o co chodzi. W oryginale mój avatar ma rozdzielczość 160 X 100. Forumowisko tego nie obsługuje i zmieniło rozdzielczość do 100 X 70. Ale tylko pierwszej klatki animacji :). Reszta nie jest wyświetlana :(. Muszę poszukać nowego gifa.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Stary, kochany Dragon Ball...
To była moja bajka dziecinstwa
Moja też.. Pamiętam jakie jeszcze chipsy jadłam oglądając każdy odcinek DB ;]
DB i DBZ były najlepsze ^^ GT to już nie to samo, może dlatego, że Akira Toriyama tego nie pisał.
Osobiście czytałam wszystkie 46 tomów mangi Dragon Ball ... Jest sporo innych sytuacji, ale jednak te same wrażenia :D
 
Do góry