Tabletki na uspokojenie

Mała666

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam forumowiczów. Mam pewien problem. Nie radzę sobie ze stresem, z moimi problemami, często wybucham gniewem, o byle co. Nie mogę iść do psychologa, porozmawiać za bardzo też nie mam z kim. Chciałabym zacząć brać tabletki na uspokojenie, takie, które można kupić bez recepty. I tu pojawia się kolejny problem. Czy ktoś wie, jakie tabletki uspokajające nie kolidują z tabletkami antykoncepcyjnymi? Nie mogę przestać ich brać, a powoli życie mnie wykańcza i muszę coś z tym zrobić. Liczę na pomocne odpowiedzi,
pozdrawiam
 

Mała666

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Próbowałam jak mogłam, ale się nie da. Zastanawiałam się, czy to tabletki na mnie tak nie działają i rozważam ich odstawienie.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Co do tabletek ci niestey nie pomoge bo sie na tym nie znam :p ale jesli masz jakis problem i chcialabys o tym porozmawiac i chcialabys pomocy :) pisz smialo do mnie :)
 

Mała666

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dzięki, jednak rozmowy mi nie pomagają. Potrzebuję czegoś co mnie uspokoi w miarę szybko, nie otumani.
 

inspiracja20

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Na początek proponuje wypić sobie melisę, powinna ukoić nieco Twoje nerwy, możesz wypić nawet dwie, ale też ostrożnie, bo niektórym po drugiej melisie nic nie jest, a inni mdleją. Możesz również kupić sobie cukierki melisowe. Wiesz z lekami na uspokojenie radziłabym uważać, bo nie wiadomo jak na nie zareaguje Twój organizm, lepiej żeby przepisał Ci je jednak lekarz. Możesz znaleźć sobie również ćwiczenia z jogi, powinny przywrócić równowagę, koncentrację oraz Cię uspokoić.
 
L

Lights

Guest
Silne działanie, którego oczekujesz od tabletek, jest raczej nieosiągalne w preparatach dostępnych bez recepty (dlatego są relatywnie bezpieczne). Wszelkie możliwe kolizje z innymi lekarstwami są zawsze ujęte w ulotce, znajdującej się wewnątrz opakowania. Napisałaś, że próbowałaś rozwiązać swoje problemy, jak tylko mogłaś, jednak w Twojej wypowiedzi zawarłaś też stwierdzenie, że nie możesz pójść do psychologa (dlaczego nie możesz? co stoi na przeszkodzie?). Jeśli własny stan oceniasz tak nisko, iż chcesz sięgać po środki ingerujące w psychikę, warto byłoby spróbować zrobić wszystko co możliwe i odbyć wizytę u psychologa lub psychiatry (ten drugi może wypisać receptę). Warto jest korzystać z rad specjalistów, jeśli sami nie potrafimy sobie pomóc. Środki farmaceutyczne nie rozwiązują problemów obciążających psychikę, lecz są pomocne na przykład w trakcie terapii.
 

warta

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
poznań
Jeśli jesteś nerwowa i rodrażniona na początek spróbuj z melisą, jeśli to będzie za słabe to kup syrop neospasminę, ziołowy i niedrogi.
Jeśli widzisz u siebie objawy czegoś w rodzaju depresji poproś w aptece o jakiś preparat z dziurawcem.
 

jelezja

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ciężka sprawa ... Może spróbuj na jakiś czas zmienić otoczenie - weź kilka dni i urlopu i pojedź sama w jakieś spokojne miejsce żeby zebrać myśli. Czasem takie odcięcie się od świata może pomóc. Jeśli takie rozwiązanie odpada to faktycznie możesz spróbować z suplementami diety na ukojenie nerwów. Polecam zwyczajną melissę, gdyż przede wszystkim jest tania ( ok. 4 zł w aptece za grosze w łódzkiej manufakturze ) a poza tym regularnie stosowana jest w stanie przynieść jakieś pozytywne efekty.
 
S

sabinass

Guest
Zrezygnuj z kawy, papierosów i innych używek na rzecz melissy. Zgadzam sie w pełni z uwagami poprzedników. Melissa to dobra sprawa.
Dodatkowo możesz wspomóc się środkami dostępnymi bez recepty, np. tym - http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/hova-20-tabletek-8147.html - generalnie coś na bazie kozłka lekarskiego. Czy można stosować je z tabletkami antykoncepcyjnymi o to najlepiej zapytać farmaceuty albo lekarza. Ewentualnie poczytać dokładnie ulotki obu leków.
 

studentka_TWP

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
89
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z łona matki
Hey :) nierozumiem co powoduje twój stres i nie wiem czy same tabletki rozwiążą twój problem (pewnie nie ;) ) Poczytaj ulotkę tych tabletek antykoncepcyjnych może one mają "coś" takiego w sobie ;) Długo bierzesz te tabletki ? Poczytaj o nich na innych forach, każdy organizm inaczej reaguje na leki no ale może akurat coś w tym jest.

Chciałam ci polecić tabletki, które ja zażywam ale te z lekami antykoncepcyjnymi wywołują jakieś reakcje, więc ci ich nie polecę ;)

Tak więc tyle ode mnie ;)
 

nutellka

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Słuszna uwaga, być może Twoje złe samopoczucie wywołują tabletki antykoncepcyjne. Ja tak miałam przy Cilest - miałam non sto zły nastrój inie dało się ze mną wytrzymać.
Jeśli potrzebujesz jednak czegoś na polepszenia samopoczucia to polecam Ci tabletki Magnolia, do dostania w aptece bez recepty, kosztują ok. 25 zł i nie wchodzą w reakcje z tabletkami (z rozmowy z babeczką z apteki to wiem)
 

omenah

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja, jak mam jakiś ciężki okres w pracy, czy w życiu, samym w sobie, to sięgam po relanę forte.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
omenah napisał:
Ja, jak mam jakiś ciężki okres w pracy, czy w życiu, samym w sobie, to sięgam po relanę forte.
Wiadomo ze trzeba czasami sobie pomóc. Ja na pewno polecam Forstres. Mnie bardzo pomógł w momencie kiedy własnie miałam taki okres w życiu który stresował mnie za bardzo wiec musiałam sie czyms wspomóc. A ten suplement naprawde sprawdził sie rewelacyjnie.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Po co się truć?,najlepiej wypij herbatkę ziołową-melisę, mi zawsze pomaga:)
 

Amelia Polowska

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić tabletki Magnolia. Zawierają naturalne składniki (kwasy omega 3, witaminy z grupy B i wyciąg z kory z magnoli), dzięki czemu nie trują organizmu, no i nie uzależniają. Bardzo szybko pomogły stanąć mi na nogi, stałam się mniej nerwowa i przestałam się wszystkim martwić i denerwować :) Od jakiegoś czasu przestałam mieć nawet problemy ze snem
533
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
Gdy przez dłuższy czas mamy problem ze sobą to tylko i wyłącznie wizyta u specjalisty w tym przypadku psycholog/psychiatra jest potrzebna i to bez dwóch zdań.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Lekarz raczej nie przepisze o tam o tabletek na uspokojenie, napewno bedzie probowal najpierw w inny sposob rozwiazac problem . Wszystko siedzi w glowie raczej. Najpierw powinnas sprobowac sama sie wziasc w garsc i zaczac panowac nad swoim zachowaniem.
 
M

Mother Russia

Guest
pluto18 napisał:
Najpierw powinnas sprobowac sama sie wziasc w garsc i zaczac panowac nad swoim zachowaniem.
Wow, super, dobra rada... Tylko jak to zrobić? Hmm? Słucham. Hę?
 
D

Dobrawa

Guest
No takie rady to na pewno na nic się nie przydadza. Najlepiej skorzystać z pomocy. Może jakieś najpierw lekkie tabletki ziołowe. Ja kiedyś w ciężkich chwilach bralam Nerwomix i mnie bardzo pomógł. Może spróbuj
 
Do góry