Kurs da handlowców

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Znacie może jakieś dobre kursy dla handlowców?
Znalazłem w May Agency kurs "Sprzedaż z głową. Strategia myślenia wizualnego dla sprzedawców. " jest to kurs z wykorzystaniem map myśli. Czy wg was opłaca się skorzystać z takiego kursu? będzie on skuteczny? Z tego co czytałem opinie o tej firmie w internecie wygląda że prowadza profesjonalne kursy.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Polecam szkolenia Briana Tracy - dostępne w księgarniach i audiobookach. Nic jednak tak nie pomoże w sprzedaży jak sama praktyka.
 
E

Eryk Grzeszkowiak

Guest
Wszystko zależy na jakim etapie jesteś już dziś. Szukaj szkoleń z dziedziny, z którą masz największe problemy np. negocjacje, zamykanie sprzedaży, telemarketing, prowadzenie rozmowy handlowej, radzenie sobie z obiekcjami itd.

W handlu szkoleniom nie ma końca. Jeśli chcesz wybić się z peletonu przeciętnych sprzedawców to czytaj książki. Dużo książek. Polecam Briana Tracy.
słuchaj audiobooków, korzystaj ze szkoleń ile się da, rozmawiaj z innymi sprzedawcami, którzy odnoszą sukcesy itd.

Najważniejsza jest jednak praktyka. Dlatego wszystko czego się uczysz wprowadzaj w czyn i sprawdzaj co działa w twoim przypadku a co nie. Rób notatki ze spotkań handlowych i sprawdzaj co możesz robić jeszcze lepiej, nad czy warto popracować.

Pamiętaj. Sama wiedza na niewiele się zda jeśli jej nie wykorzystasz w praktyce.
 
B

bone1906

Guest
Myślę, że taki kurs może się przydać, zwłaszcza acount managerom. Ja znalazłem też ciekawy kurs dla sprzedawców - "Sprzedaż business", myślę, że warto w to zainwestować jeśli ktoś myśli o rozwijaniu swoich umiejętności.
 

aga2244

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Polecam indywidualne szkolenia dla sprzedawców szkolenia dla sprzedawców prowadzone przez Pana Dominika Lipińskiego. Szkolenie indywidualne ze sprzedaży to najbardziej efektywna forma pracy. Jest to najbardziej intensywny i bezpośredni sposób nauki – całkowicie dostosowany do Twoich potrzeb i celów.
 

Animando

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Szkolenia takie są pomocne na pewno na początku, dla kogoś kto nie ma jeszcze doświadczenia w temacie sprzedaży. Jednak później to główną rolę odgrywa doświadczenie, a nie kursy. Chociaż zawsze warto się doszkalać.
 

aga2244

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Warto inwestować w siebie. Ja nie jestem nowicjuszem i szkolenia dla handlowców wiele mi dało.
 

Animando

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Oczywiście warto w siebie inwestować, ale trzeba się zastanowić, które szkolenia nam się przydadza, a które są tylko po to, żeby zdobyć kolejny papier.
 

witkacy_b

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja przeszedlem kilka szkolen dla handlowcow. kilka firm mialo okazje zagościć w naszej firmie i pomóc przy ew. uwidocznionych problemach z brakiem umiejętnosci handlowych.

moje wrazenia? z 3 firm jakie dobrze pamietam, tylko jedna spisala sie na medal i chetnie jak tyhlko uslysze o jakims szkoleniu, wezme w nim udzial. uczestniczylismy w szkoleniu otwartym organizowanym przez Synergię Rozwoju.

Tam każdy czuł się - a przynajmniej ja, jak indywidualność (jakby to była sesja 1:1 - trener:uczestnik). Każdy miał prawo do swych wrażen, wypowiedzi. wspolne zaangażowanie i szczera chęć pomocy i wyniesienia czegoś wartościowego ze szkolenia sprawiała, że faktycznie po tym szkoleniu nabrałem odwagi w płuca i mogłem lepiej sprawdzać się w tej branży.
 

a_trygacz

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
witkacy_b napisał:
ja przeszedlem kilka szkolen dla handlowcow. kilka firm mialo okazje zagościć w naszej firmie i pomóc przy ew. uwidocznionych problemach z brakiem umiejętnosci handlowych.

moje wrazenia? z 3 firm jakie dobrze pamietam, tylko jedna spisala sie na medal i chetnie jak tyhlko uslysze o jakims szkoleniu, wezme w nim udzial. uczestniczylismy w szkoleniu otwartym organizowanym przez Synergię Rozwoju.

Tam każdy czuł się - a przynajmniej ja, jak indywidualność (jakby to była sesja 1:1 - trener:uczestnik). Każdy miał prawo do swych wrażen, wypowiedzi. wspolne zaangażowanie i szczera chęć pomocy i wyniesienia czegoś wartościowego ze szkolenia sprawiała, że faktycznie po tym szkoleniu nabrałem odwagi w płuca i mogłem lepiej sprawdzać się w tej branży.
rany, to synergia rozwoju spisala sie na medal. to jest ich strona? synergia.rozwoju pl?
teraz w styczniu jakies swietne szkolenia maja byc dla handlowcow widze. czytalem tez opinie na temat synergii - musze przyznac, ze to robi wrazenie. chcialbym przejsc takie szkolenie.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Macie jakieś materiały darmowe o szkoleniach tego typu. Tak dla własnego samo dokształcania się.
 

horm

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Henry0077 napisał:
Macie jakieś materiały darmowe o szkoleniach tego typu. Tak dla własnego samo dokształcania się.
Henry, zobacz stronę Rafała Mroza wykorzystajto.pl (niestety nie mogę dać linka, przeklej adres) - prowadzi szkolenia dla handlowców, ale na stronie jest cała masa bezpłatnych i bardzo praktycznych artykułów z wieloma przykładami rozmów telefonicznych i sytuacji, które na codzień zdarzają się w kontaktach z klientem. Dość szybko odpowiada na komentarze (przynajmniej na moje) więc możesz zadać mu pytanie dotyczące Twojej kwestii.
 

MalwinaRyka

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Szkolenia to bardzo ważna część jeśli chodzi o biznes i nowoczesne działania. Ja sama przeszłam masę szkoleń, a jednym z nich były szkolenia z firmą Biznes Camp - biznescampwarszawa.evenea.pl i jestem bardzo zadowolona. Cena 1 szkolenia to tylko 195 zł, a więc bardzo pozytywnie, a ja sama bardzo wiele się nauczyłam i zwiększyłam wiedze odnośnie zarządzania firmą.
 
Do góry