Tajemnicza Cyfra "39"

Dorotka16

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Okolice Mielca
Moja najlepsza kumpelka opowiedziała mi ostatnio ze nie wie dlaczego ale od kilku tygodni prześladuje ją liczba "39"
Idzie sobie przez miasto i za chwile patrzy a tu autko jedzie a na rejstracji "39" odwraca sie a tu następne i znwopu na rejstracji "39"

A już nie wspomne o tym że codzinnie budzi się w nocy o 3:39. Nie moze zasnać i kilka sekundek po przebudzeniu taki kolega pószcza jej sygnałka kilka sekund po jej przebudzeniu a on na koncu numeru ma właśnie "39"
Tak smao ma w ciągu dnia patrzy na zegra a tu jakaś godzina i "39"

Czy to jest jakiś zbieg okolicznosci czy co?? Co o tym myślicie??????

Mówiła jeszcze ze ostatnio siedzi sobie na fotelu a przed nią na półce stoi zegarek i mysli sobie ze zachwilke zegarek spadnie i po chwili on spada.
I on też miał godzinę z liczbą "39"
 

Attachments

  • ona_kowboy.gif
    ona_kowboy.gif
    1,2 KB · Wyświetleń: 6
  • 3.gif
    3.gif
    7,5 KB · Wyświetleń: 5

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
twoja kumpela wmowila sobie ze przesladuje ja ta liczba i taraz za kazdym razem gdy widzi ta liczbe wmawia sobie ze ona ja przesladuje
pewnie wczesniej tez czesto ja widziala tylko nie przywiazywala do tego zbytniej uwagi

przekaz jej ode mnie ze shiz nie jest szkodliwy i ma sie nie przejmowac :p
 

rynek8

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Ostro ja tak kiedyś miaem z ,,19" ale mi przeszło. Wszedzie widzialem 19 i to przez około 5 miesięcy. Ja tez mysle że sobje wbiłem do głowy że ta liczba mnie przesladyje i temu ją wszedzie widziałem. ale po jakimś czasie znudziło mnie to i nie zwracałem na to uwagi
 

Dorotka16

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Okolice Mielca
twoja kumpela wmowila sobie ze przesladuje ja ta liczba i taraz za kazdym razem gdy widzi ta liczbe wmawia sobie ze ona ja przesladuje
pewnie wczesniej tez czesto ja widziala tylko nie przywiazywala do tego zbytniej uwagi

przekaz jej ode mnie ze shiz nie jest szkodliwy i ma sie nie przejmowac :p


no moze i tak ale dlaczego budzi się ciągfle o 3:39???
to chyba nie da się wyjaśnić schizem..
 

Attachments

  • 3.gif
    3.gif
    7,5 KB · Wyświetleń: 5
  • 9.gif
    9.gif
    8 KB · Wyświetleń: 6

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Przecież to bez sencu. Mój tata np zawsze wstaje 5 minut przed godziną 6. Tzn że co przesladuje go ta godzina? A może dlatego, że poprostu przyzwyczaił sie tak wstawać. Powiedz koleżance żeby sobie przestawiła zegarek 2 min do przodu i niech powie temu swojemu koledze, żeby nie puszczał jej gongów o tak późnej porze bo ją budzi
 

Dorotka16

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Okolice Mielca
Przecież to bez sencu. Mój tata np zawsze wstaje 5 minut przed godziną 6. Tzn że co przesladuje go ta godzina? A może dlatego, że poprostu przyzwyczaił sie tak wstawać. Powiedz koleżance żeby sobie przestawiła zegarek 2 min do przodu i niech powie temu swojemu koledze, żeby nie puszczał jej gongów o tak późnej porze bo ją budzi


on jej nie budzi i ona nie budzi sie po tak ma ustawione w główce tylko tak poprostu czuje jakby ktoś ją budził.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Hymmm 39 powiadasz...
Innych 23 prześladuje
Ale czy kogoś od tego tir przejechał?
Albo autobus?
Samochód?
Nie?
To po co się przejmować? Zbiegi okoliczności i tyle...
Gorzej jeśli urodziłaby się 39 któregoś miesiąca... Wtedy można się przejmować :D
 

Dorotka16

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Okolice Mielca
no kurde fakt!!
Rodzić się 39 dni i nocy, 39 godzin, 39 min i 39 sekund i urodzić sie 39 dnia i 39 miesiąca


To dopiero afera!!! :D:D:D:D
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
był temat o liczbie 23, teraz 39... mnie osobiście prześladuje liczba 25...patrze a ty budzę się o 25:52... LOL!?
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
no moze i tak ale dlaczego budzi się ciągfle o 3:39???
to chyba nie da się wyjaśnić schizem..
a dlaczego niektorzy ludzie budza sie o 5 rano by zdarzyc do pracy??
tak dziala ich podswiadomosc
wiedza ze musza sie obudzic i juz sie do tego przyzwyczaili
twoja kumpela pewnie tez tak ma :D
 

Dorotka16

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Okolice Mielca
a dlaczego niektorzy ludzie budza sie o 5 rano by zdarzyc do pracy??
tak dziala ich podswiadomosc
wiedza ze musza sie obudzic i juz sie do tego przyzwyczaili
twoja kumpela pewnie tez tak ma :D


No tylko ze u niej nie działa podswiadomość bo ona nie chce wsawac o 3:39 w nocy i budzic też się nie chce poprostu się budzi i już.
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
to może jak w tej reklamie carlsberga...może niedlugo bedzie promocja bluzki, ktora sobie upatrzyla i ktora bedzie kosztowala 39 ziko...
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
po ogladnieciu Amityville Horror tez przez kilka kolejnych dni budzilem sie o 3.00 (albo o 3.15 juz nie pamietam):D, ale to trawalo tylo kilka dni i bylo zwiazane napewno z filmem :p
Pozdrawiam :)
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Niedawno przerabiana była cyfra 23 i Odeon napisał że poziom głupoty tematu przekroczył 23. Wydaje mi się że nie miał racji. Są większe wartości głupoty. A ktoś pamięta taki cytat "a imię jego 40 i 4". To dopiero musi być magiczna liczba.
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Niedawno przerabiana była cyfra 23 i Odeon napisał że poziom głupoty tematu przekroczył 23. Wydaje mi się że nie miał racji. Są większe wartości głupoty. A ktoś pamięta taki cytat "a imię jego 40 i 4". To dopiero musi być magiczna liczba.

co ??? ja mieszkam w domu o numerze 44... :p
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
To nie są zbiegi okoliczności tylko wymysły ludzi,którzy widząc jakąś liczbe kilkakrotnie wmawiają sobie że ta liczba ich prześladuje.
 
D

Darunia15

Guest
hehe no to jest dziwne,ale wiem że to jest tylko zwykły zbieg okoliczności,po prostu zastanawiałam sie o co tu chodzi...ale strach był bo noc,codziennie ta sama godzina,ciemno... ale przyzwyczaiłam sie :D a tak wogóle to ja jestem tą kumlką pozdrawiam i całuje :*
 
Do góry