Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Dobry księgowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Moogle

Moogle

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 12:07

Dajcie namiary na jakieś godne polecenia biuro rachunkowe/ księgową z Warszawy. Już trzeci raz zmieniam w tym roku , cały czas jakieś problemy są, aż mnie korci żeby wszystko opisać. Tylko bez autoreklamy – od razu widać kto ściemnia.

Nikt nie korzysta z usług księgowego? dajcie namiar, opinię, bo pilnie potrzebny jest.
  • 0

#2 ilkas

ilkas

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 307 postów

Napisano 17 listopad 2010 - 11:31

Nikt nie korzysta z usług księgowego? dajcie namiar, opinię, bo pilnie potrzebny jest.

Jak będziesz znimi rozmawiać zapytaj o promocje często mają coś ciekawego , ja miałam 2 pierwsze miesiące prowadzenia ksiąg za 1zł , ale nie wiem czy dalej obowiązuje.
  • 0

#3 Jacek23

Jacek23

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 258 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 12:40

Sprawdź sobie http://www.partnersc.com to dobre biuro rachunkowe jest.

Znam to biuro rachunkowe. O ile się nie mylę z Warszawy ul ciołka. Wiele słyszałem pozytywnych opini na ich temat.
  • 0

#4 Moogle

Moogle

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 07 styczeń 2011 - 14:58

Sprawdź sobie http://www.partnersc.com to dobre biuro rachunkowe jest.

Dzięki za namiary ilkas. Podpisałem umowę z nimi i na razie jestem zadowolony z współpracy :ok: .
  • 0

#5 bangalo

bangalo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 12 styczeń 2011 - 11:15

ja znam godne polecenia biuro rachunkowe, z ktorym moj brat wspolpracuje od 5 lat chyba. wyprostowali mu sprawy popaprane przez poprzedniego ksiegowego i sa bez zarzutu. http://www.firmoport.pl/vat/
  • 0

#6 Gosia31

Gosia31

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 05 luty 2011 - 22:40

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalny dobry księgowy! Każdy ma inne doświadczenia i opinie o tym samym księgowym i zawsze tak będzie! Musisz szukać, zmieniać, szukać i zmieniać aż dopasujesz albo wytrenujsz księgowego do własnych oczekiwań lub potrzeb!
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 BandaiWanda

BandaiWanda

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 226 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 10:45

W mojej firmie jest świetna księgowa, często współpracujemy i zawsze mogę liczyć na jej pomoc i cierpliwość :), a teraz będę mogła choć trochę się odwdzięczyć. Już jutro jest Dzień Księgowego i mamy zamiar oprócz tradycyjnych kwiatków, zrobić naszej Księgowej inną - ciekawszą niespodziankę - nagramy nasz życzenia na i wrzucimy do internetu, jest taka stronką, która zbiera filmy z życzeniami www.dzien-ksiegowego.pl. Jutro wyślemy pani księgowej linka z filmem z dopiskiem bardzo pilne, a chwilę potem zjawimy się z kwiatkami :), ale będzie niespodzianka.

Użytkownik BandaiWanda edytował ten post 08 czerwiec 2011 - 10:47

• 0

#8 Guest_okońń_*

Guest_okońń_*
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 21:29

zobacz sobi też na stronę biura KLK Lubow Kreczmańska na Zgody. Profesionalne biuro z dużym doświadczeniem. Osatnio wlasnie zmienili siedzibe na Zgody - widac idą w siłe:)
  • 0

#9 jolciakoska

jolciakoska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 28 listopad 2011 - 15:45

weź napisz coś więcej o tym KLK. Dokładnie to interesują mnie usługi związaen z dotacjami unijnymi. Mam na oku taki mały, fajny projekcik i chce komuś zlecić jego przygotowanie. myslisz ze dadzą rade? napisz czy pracowałeś tez w tym zakresie z nimi. thanks
  • 0

#10 Guest_okońń_*

Guest_okońń_*
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 16:34

wow toś mnie zastrzeliła:). Nie wiem co napisać. Ja z nimi współpracuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Nie wiem jak Ty ale u mnie terminowość to podstawa w tej branży a na razie KLK mnie nie zawiodło. Co do projektów unijnych to niestety nie pomoge ci bo nie wiem, to nie moja branża:). Dopytaj w razie co mailowo l.kreczmanska@klk.biz.pl
  • 0

#11 CarolineWan

CarolineWan

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 09:42

Czy któryś z wymienionych wyżej księgowych zajmuje się również rozliczeniami zza granicy?
Chodzi mi o Irlandię i Holandię — ma ktoś jakieś informacje na ten temat?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 whales

whales

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 marzec 2012 - 19:23

Witam. Mogę polecić biuro rachunkoweGaBaFi. Mieści się ono oczywiście w Warszawie. Polecam go przede wszystkim dlatego że oferuje on szeroki wachlarz usług związanych z rachunkowością i księgowością. Usługi są tanie i konkurencyjne. Najlepiej jak zajrzysz sobie na ich stronę - link www.gabafi.pl lub zadzwonisz pod numerem telefonu +48 22 875 20 10.
  • 0

#13 Krooweczka

Krooweczka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 maj 2012 - 12:46

Z czystym sumieniem polecam WL Accountancy! Też przez kilka lat szukałam dobrego biura. Zawsze trafiałam na niedokładnych patałachów, za których musiałam pilnować terminów, sprawdzać lub poprawiać błędy. Dopiero teraz mam czas, aby zajęć się tym, na czym się znam - na moim biznesie, a księgowa - zajmuje się swoim, czyli moimi księgami i podatkami. Pełen profesjonalizm, fachowość, firma godna zaufania i polecenia.
  • 0

#14 ZosiaSz

ZosiaSz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 11:04

ja też korzystam z WL Accountancy i złego słowa powiedzieć nie mogę. p. Kasia złota babeczka!
  • 0

#15 Master557

Master557

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 17:33

Niestety, ale w Polsce podstawą dobrego księgowago bądź księgowej są znajomości w US...

• 0

#16 rafal11111

rafal11111

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 kwiecień 2013 - 13:01

Niektórzy chcą tanio inni nieco drożej. Ja z kolei wyprowadziłem księgowość z mojej firmy do biura Camelot. Polecił mi go znajomy i musze powiedzieć, że wszystko co mówił okazało się prawdą. Miła obsługa, pełen profesjonalizm i wiedza specjalistów na 6+. Dzięki nim nie muszę martwić się czy dobrze wypełniłem formularz, albo czy wszystkie formalności załatwiłem na czas. Poza tym płacę im tyle ile chcę. Wystarczy do nich tylko zadzwonić 0 792 266 402 

• 0

#17 Max

Max

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 547 postów

Napisano 27 kwiecień 2013 - 15:47

Poza tym płacę im tyle ile chcę.

Możesz rozwinąć? Złotówkę miesięcznie np. ?

• 0

#18 Iwona90

Iwona90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 czerwiec 2013 - 09:50

Dobra księgowość to bardzo ważna sprawa w prowadzeniu działalności gospodarczej. Biur rachunkowych jest tak wiele, że cieżko się zdecydować na któreś. Moim zdaniem warto poszukać w sieci serwisów gdzie można znaleźć kilka ofert i je ze sobą porównać. Jednym z takich serwisów jest np. DoradcyDlaBiznesu.pl/Warszawa gdzie można sprawdzić ofertę kilku firm i wybrać najlepszą. Powodzenia!

• 0

#19 Ranndra

Ranndra

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 październik 2013 - 11:25

Ja moge ze swojej strony podrzucić biuro qualitydot, mieszczą się na ul. środkowej, solidni, do tego dla nowych firm mają dobre ceny no i jest opcja też skorzystac m.in z witualnego biura u nich

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Finsom

Finsom

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 03 październik 2013 - 17:21

Hej, możesz podać jakiś namiar do tego biura aby się z nimi skontaktować? Jak cenowo wychodzi?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0