Nawiedzone Miejsca- Ktore Widzieliscie!

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
ostatnio bylam gdzies miedzy chrzanowem a oswiecimiem i zobaczylam pewnien dom. chlopak mi powiedzial ze niedawno zamurowali wszystkie okna ze podobno krew w srodku jest na scianach i straszy- w dzien przesiaduja tam cpuny ale kiedy robi sie ciemno nawet oni uciekaja ... tutaj co napisane o tym domu i zdjecia znalazlam http://www.niewyjasnione.pl/temat1977-strona1/ a tu drugi link pare zdjec ze starego szpitala w chrzanowie tam tez ponoc straszy- http://fotogalerie.pl/galeria/westu2773

moze tez znacie jakis domy nawiedzone lub jakies takie sytuacje??
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
eh brzydoki widze ze w waszych okolicach nie ma takich miejsc:( u mnie niedaleko jest dom- ktorego fundamenty wybudowane sa na tablicach nagrobkowych- tez ponoc niezle daje tam po nocach 'bog wie co" ludzie nawet nie przechodza tamtedy w nocy bo sie boja
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
U mnie w okolicy nie ma omu ale jest drzewo, jak ktos na nie wejdzie to zawsze spada i nic nie pamieta. To chyba nie przypadek,że wszyscy z niego spadają. A jak sie zapytać czemu skoczyli z takiej wysokości to oni mówia, że nie skakali tylko tak jakby ich cos zepchnęło. A inni znowu zaprzeczają, że wogóle byli na tym drzewie
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
2sxy4u, po oglądnięciu tych zdjęć starego szpitala w Chrzanowie stwierdzam, że mogliby tam nakręcić całkiem niezły horrorek :p (gdyby miał niezłą fabułę, bo miejsce jest wprost idealne :p )
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
a otwieraja sie wam zdjecia tego domu?? :D


Legendy jakie krążyły na temat szkieletora i ich wyjaśnienie
jest przerdzewiały i nie nadaje się do wykorzystania - konstrukcja jest lekko skorodowana, ale można ją odnowić.
jest w dobrym stanie i nadaje się do wykorzystania - oczywiście, że nadaje się do wykorzystania. Tylko czy remont szkieletu nie będzie droższy od budowy nowego budynku od podstaw?
szkieletor ma ukrytą wadę konstrucyjną, nie trzyma pionu - nieprawda.
jest obiektem do ćwiczeń wojskowych a historyjka z wieżowcem to kit. Rząd nadal ukrywa prawdę o Nocie, dlatego nic się z nim nie dzieje - tak, to prawda ;-)
po zmroku wewnątrz budynku pojawiają się duchy samobójców, którzy wyskoczyli z dachu NOTu - ze szkieletora faktycznie wyskoczył jeden nieszczęśnik. Było to pierwsze i ostatnie tego typu zdarzenie. Po tym tragicznym samobójstwie szkieletor został zabezpieczony przed intruzami.
miał być najnowocześniejszym budynkiem w Krakowie - prawda.
szkieletora nikt nie pilnuje, każdy może tam wejść - nieprawda! Od 1994 roku na działce jest stróżówka, w której siedzi dozorca wraz ze swym psem.
szkieletor zagrał w kilku filmach - tak, dokładniej w jednym filmie.
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Moja stare mieszkanie w kamienicy było nawiedzone. Nawiedzał je właściciel, który ciągle podwyższał czynsz ;D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Na obrzezach mojego miasta jest niby dom w ktorym straszy, nawet w "Nie do wiary" bylo :p Ale ja nie wieze ze tam sa duchy :p Wogole nie wierze w takie historie... Tylko ze pewnie balabym sie tam wejsc sama
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
a ja nie wierze w nawiedzone miejsca!!!! ludzito bajki jekies......... :mruga:
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
ja tam wlasciew nie wiem czy wierzyc czy nie- mojej znajomej nieraz gasilo swiatla w domu- dopoki nie przyszedl ktos i nie zrobil z tym porzadku- eh masakra
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
ostatnio bylam gdzies miedzy chrzanowem a oswiecimiem i zobaczylam pewnien dom. chlopak mi powiedzial ze niedawno zamurowali wszystkie okna ze podobno krew w srodku jest na scianach i straszy- w dzien przesiaduja tam cpuny ale kiedy robi sie ciemno nawet oni uciekaja ...

O tym domu nie musisz mi nic mówić, bo on jest w moim mieście :D Nie raz już chciałem tam isć (nie sam oczywiście) ale nie znalazłem nikogo aby mi towarzyszył. Raz wybrałem sie sam na rowerze pod wieczór do tego domu, ale postanowiłem nie jechać główną drogą wprost tylko polną równoległą do niej, (nie raz już dojeżdżałem do tego domu tą trasą, ale to w dzień) i jechałem dokładnie tą samą drogą co zwykle, ale co mnie przeraziło już powinienem dojeżdżać do tego domu, a tu wyjechałem z drugiej strony miasta i to Z kierunku oświęcimia do chrzanowa. Juz więcej sam się nigdy nie wybrałem, atowarzysza na wyprawę nadal szukam... :niepewny:
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Niedaleko mnie jest taki opuszczony dom..
Chyba tez był w Nie do wiary :p
Miał już kilka właścicieli, ale podobno nikt tam nie chce ani mieszkać, ani tez prowadzic jakiejś działalności gospodarczej (a miejsce na tego typu rzeczy jest idealne.)

Były chłopak mojej siorki chciał tam nawet spac i przekonac się , że tam nic nie ma. ale nie zrobił tego.tak jakoś wyszło.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
O tym domu nie musisz mi nic mówić, bo on jest w moim mieście :D Nie raz już chciałem tam isć (nie sam oczywiście) ale nie znalazłem nikogo aby mi towarzyszył. Raz wybrałem sie sam na rowerze pod wieczór do tego domu, ale postanowiłem nie jechać główną drogą wprost tylko polną równoległą do niej, (nie raz już dojeżdżałem do tego domu tą trasą, ale to w dzień) i jechałem dokładnie tą samą drogą co zwykle, ale co mnie przeraziło już powinienem dojeżdżać do tego domu, a tu wyjechałem z drugiej strony miasta i to Z kierunku oświęcimia do chrzanowa. Juz więcej sam się nigdy nie wybrałem, atowarzysza na wyprawę nadal szukam... :niepewny:


i rzeczywiscie nikt nie che tam isc?? moze jednak kogos znajdziesz? :) i dasz znac tu co sie dzialo:pP
 
Do góry