Koszulki z nadrukiem

onowy

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
Planuję kupić kilka koszulek z własnym nadrukiem na prezent.
Zależy mi żeby koszulki były dobrej jakości i żeby nadruk nie sprał się szybko.
Proszę piszcie gdzie warto kupować a jaką firmę unikać :)
 
B

benjamima

Guest
tzn rozumiem, że chcesz zrobić własny nadruk ? ;p jak tak, to możesz to zrobić pod tym adresem LINK - koszulki mają bardzo dobrej jakości, bo z Fruit of The Loom, a nadruki są robione w kilku najlepszych technologiach. Poza tym na stronce jest masa już gotowych wzorów, więc zachęcam do własnych poszukiwań - może coś Cię zainspiruje ;)
 

onowy

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
No właśnie z tego co wiem to fruit of the loom nie jest najlepsze :/ a jeśli chodzi o ceny to też nie są najniższe :( jeszcze poszukam i liczę na waszą pomoc :)
 
K

Kinnio

Guest
hmm fajny pomysł zrobić sobie koszulkę z własnym nadrukiem... zawsze miałem tylko pomysłów na jakieś ciekawe obrazki ;pp
 
B

benjamima

Guest
fruit of the loom kiepskie ? xD ta firma ma ponad 150 lat! wartość rynkowa ponad miliard dolców, robią koszulki tak trwałe że do tej pory mam kilka z dzieciństwa... mimo że chodzę już w innych ciuchach... Co do jakości, to ważne jest żeby patrzeć na gramaturę, im większa tym lepiej - a w tym sklepie możesz dostać różne gramatury - od 150 do 200 ( 200 to najlepsza )... a jeśli 45 zł za najlepsza jakościowo koszulkę ( gramatura 205 ) z nadrukiem to dla Ciebie drogo, chętnie się dowiem gdzie jest taniej niż na fiberya.com :]
 

onowy

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
No i znalazłam taniej i jestem mega zadowolona najpierw na allegro znalazłam firmę amm-graf za 18.99 a jak weszłam na ich stronę to już poszło z gurki i przy 10 sztukach jeszcze dostałam rabat. Gramatura super, nadruki puki co super, były już kilka razy prane i nic mi się z tym nie dzieje, ale przede wszystkim mogłam się bez problemu z tymi ludźmi dogadać, naprawdę nie trzeba płacić takiej kasy żeby mieć dobrą koszulkę!
 

martrusia

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
1
Hej
ja ostatnio kupiłam koszulkę dla swojego chłopaka i jestem zachwycona. sam zainteresowany też. Sklep nazywa się carravan.pl Już kilka razy koszulka była prana i cały czas wygląda świetnie. Dodam tylko, że kosztowała niecałe 25zł i zrobiona była z tej najgrubszej bawełny o której pisaliście wyżej. Bardzo polecam ten sklep.
 

mashu

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
1
Witam,
Dziś przyszła koszulka, którą zamówiłem swojej dziewczynie na mokołajki. zamawiałem z carravan.pl. jest SUPER!!! jeszcze nie prałem wiec nie wiem jak sie zachowuje w praniu, ale wygląda fenomenalnie. wybrałem opcję z napisem "to nie plotka, jestem słodka". jestem pewien, że moja dziewczyna będzie zadowolona :) i ja pewnie też przy okazji:D

P.S Millis i Martrusia dzięki za polecenie.
 

martrusia

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
1
Nie ma problemu mashu_ :)

Ja właśnie jestem na etapie wybierania koszulek na tej stronie. planuję kupić kilka dla rodziny na święta.
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Hej moglibyscie mi powiedziec ( jezeli wiecie ) gdzie moge kupic taka koszulke jak ma perkusita ( chodzi o ta białą z czarnym napisem ESKEMO ) ?
Jeżeli nie ma tego w sklepie to czy moge sam zrobic ja na tych stronach co podawaliscie ?
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
kup sobie koszulkę za 20 zł (czy 10 koszulek jakich chcesz) idź do agencji reklamowej daj projekt (lub powiedz jak mają go zrobic) i zapłacisz za to grosze. Mozesz tez kupić u nich koszulki ale to zalezy od Ciebie. Każda agencja w mieście zrobi Ci takie.
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ja optuję za gotowcami, tzn. koszulkami które są już wykonane. Fajne i w przyzwoitej cenie dostaniecie na revoltum.com, także szkoda się motać i robić własne nadruki.
 
R

rozowofiolkowa

Guest
Koszulki z nadrukiem świetna sprawa, może to być doskonały prezent na każdą okazję, ale też sposób na to, żeby znaleźć swój własny niepowtarzalny styl. Ale powiem wam szczerze, że jeśli już wybirać miejsca, gdzie można wykonać taką koszulkę to warto szukać tam, gdzie jakość usługi jest wysoka. Oryginalna koszulka z własnym nadrukiem to jest coś.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
fajne koszulki można też znaleźć na koszulki.com teraz jak jest Euro można też sobie wybrać wyjątkową koszulkę do kibicowania. Mam nadzieję, że nasza drużyna będzie nadal grać, żebym sobie zdążyła kupić odpowiednią koszulkę.
 

czeka.piotr

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
23
Punkty reakcji
1
fajne są tam koszulki, niestety naszym piłkarzom to już raczej nie pokibicujesz
 
Y

yoko-yoko

Guest
zdecydowanie koszulka pod nadruk musi byc dobrej jakosci.wlasnie jutro wybieram sie do Lidla, bo maja byc koszulki w spoko cenach, 2szt za 25zl.jakosciowo z opisu wypadaja bardzo dobrze. nakupuje kilka sztuk i do agencji z projekcikami, ktore czekaja na swoja kolej :p
 

morrow22

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja osobiście polecam w Krakowie firmę na Józefińskiej,polecił mi ją znajomy ze studiów, robią fajne i tanio nadruki. Koszulkę mam już kilka miesięcy i jest bez zarzutu. Firma nazywa się Studio Reklamy Pato
 
Do góry