Studia w Jarosławiu

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Witam. Poszukuję osób które studiują aktualnie (lub studiowały w ciągu ostatnich dwóch lat) informatykę w PWSZ. Prosiłbym o kontakt PW lub w odpisanie w temacie. Mam kilka pytań odnośnie kierunku, uczelni wykładowców etc.
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
33
Miasto
podkarpackie
no witam. Nie spodziewałem się że trafię tutaj na studenta z jarosławia :)
jestem aktualnie na drugim roku i służę pomocą
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ok Witam to tak po kolei:

Jak ogólnie wygląda studiowanie na tym kierunku? Czy jest ciężko ? (od poniedziałku zaczynam -pierwszy rok)
Na których wykładowców trzeba uważać a z którymi można pożartować ? Czy dużo osób "odpada" po pierwszych egzaminach ?
I ważne pytanie z którym borykam się od 2 dni: jak rozszyfrować plan zajęć ? :D Póki co to tyle jak będę miał jeszcze jakieś pytania to napiszę z góry dzięki za odpowiedzi.
 

Langer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
152
Punkty reakcji
5
Wiek
33
Miasto
podkarpackie
Jeśli znasz podstawy języka C++ to z programowaniem sobie poradzisz, matma jest trudna jedna i druga ale na ćwiczeniach (nie tylko z matmy) dość dobrze tłumaczą. Nie wiem z jakimi wykładowcami masz zajęcia ale pewnie z tymi co ja miałem więc nie będę pisał o nich w miejscu publicznym bo niektórzy zaglądają w takie miejsca. Nie żebym chciał coś złego o nich powiedzieć ale nie chcę podawać nazwisk w miejscu gdzie tylu ludzi zagląda więc takie info to pw albo gg. Co do odpadania to większość sama rezygnuje jak widzi że sobie nie radzi. A co do planu zajęć to wbrew pozorom nie jest taki trudny. Ten graficzny pokazuje kiedy wszystkie grupy mają zajęcia więc patrzysz na swoje grupy i na te zajęcia chodzisz, jak masz problemy z odczytaniem tego to na stronie dziekanatu masz oprócz graficznej wersji jeszcze drugą (nie wiem jak ją nazwać), żeby ja zobaczyć klikasz pokaż i wyświetla się lista zajęć na które masz chodzić. Jeśli wolisz jednak do tego graficznego się stosować to wyślij mi swój plan + info w jakich grupach jesteś to ci zaznaczę gdzie i kiedy masz chodzić
 

BarbaraPytel

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam :D
Planuję studia na profilu budownictwo. Może znajdę tu kogoś kto studiuje(ował) w PWSTE w Jaroslawiu ?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Bacha93 napisał:
Witam :D
Planuję studia na profilu budownictwo. Może znajdę tu kogoś kto studiuje(ował) w PWSTE w Jaroslawiu ?
A co chcesz wiedzieć? Mogę kolegę zapytać, który pierwsze 3 semestry robił tam.
 

malystrzelec

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej mnie również bardzo ciekawi kierunek budownictwo w Jarosławiu i chciałabym się zapytać czy ktoś może wie ile trzeba mieć punktów mniej więcej żeby się dostać....
 
Do góry