Tabletki Regulon!

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Witam! Byłam dzisiaj u ginekologa po tabletki antykoncepcyjne i przepisał mi tabletki o nazwie REGULON. Jest może ktos kto brał te tabletki albo wie cos na ich temat. Bardzo bym prosiła z góry dziękuje i pozdrawiam.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jak kupisz opakowanie to sie wszystkiego dowiesz. Lekarz powinien Ci co nieco wytłumaczyć , tak sądze :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Regulon nie należy do tańszych tabletek anty, cena 22-30 zł. Jak na nie zareagujesz to zależy od Twojego organizmu, znam dziewczyne co je bierze i nie narzeka :)
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Tak właśnie poruwnywałam cene tych tabletek w róznych aptekach i najtańsze to 22 zł za opakowanie.
Ja mam wziąść 2 opakowania Regulonu i zobaczymy czy będą one odpowiednie dla mojego organizmu.
 

Mariczka18

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
To bezsensu!! Masz wziąc dwa opakowania i się zobaczy tiaaa? Ehh nieodpowiedzialny lekarz ;/ Moja Pani doktor zanim wypisała mi tabletki wysłała mnie do lekarzy.. I robiłam mnóstwo badań.. Typu wskaźnik krzepnięcia krwi.. Wskażnik wątrobowy... I mase innych.. Które pozwoliły jej idealnie dobrać tabletki do mojego organizmu.. bez eksperymentowania.. Weź te 2 miechy a jak będą złe to damy inne.. Ehh nie rozumiem.. :(
Ja biorę już moje tabletki o nazwie Novynette ponad 7 miesięcy i :) Jest ok :)

Pozdrawiam :*
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
To bezsensu!! Masz wziąc dwa opakowania i się zobaczy tiaaa? Ehh nieodpowiedzialny lekarz ;/ Moja Pani doktor zanim wypisała mi tabletki wysłała mnie do lekarzy.. I robiłam mnóstwo badań.. Typu wskaźnik krzepnięcia krwi.. Wskażnik wątrobowy... I mase innych.. Które pozwoliły jej idealnie dobrać tabletki do mojego organizmu.. bez eksperymentowania.. Weź te 2 miechy a jak będą złe to damy inne.. Ehh nie rozumiem.. :(
Ja biorę już moje tabletki o nazwie Novynette ponad 7 miesięcy i :) Jest ok :)

Pozdrawiam :*
dokladnie!!! powinno robic sie badania!!! a nie testowac!!!!! zmien dokotora! :) bo naprawde takie podejscie nie jest zbyt dobre
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
NO ale rzadko sie zdarza, że lekarz wysyła na takie badania przed wybraniem tabletek, ja ich nie miałam, zrobiłam je z wlasnej woli po pierwszym opakowaniu jak przeczytałam ulotke :p
Tak naprawde to mało kto miał takie badania, przewaznie jest tylko wywiad i badanie ginekologiczne. Ja tam nie narzekam, bez badań dostałąm idealne tabsy dla siebie, a moze sie tez zdarzyć, ze beda badanai itp a tabletki i tak nie beda odpowiednie...
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Mój lekarz powiedział, że narazie da mi 2 opakowania a jeśli będą jakieś skutki uboczne to odstawimy.Tez nie jestem zadowolona z jego decyzji ale zobaczymy co będzie się działo po tabletach Regulon bo podobno po nich bardzo rzadko występują skutki uboczne a a leczy się nimi również trądzik.
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Ja wczoraj byłam u lekarza i też mi przepisał Regulon... zobaczymy co z tego wyniknie... miałam robione jakieś biochemiczne badania krwi i mam nadzieję, że dobrze je dobrał... a poza tym po trzecim opakowaniu mam przyjść na kontrole... pozyjemy zobaczymy co to za cuda :p
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Zgadzam sie z Tobą BeAtQa.
Mam nadzieję, że beda one dobre dla nas i nie będzie rzadnych skutków ubocznych. Podobno Regulon nie jest tak silny jak inne tabletki i dlatego od nich sie zaczyna.
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Hej a.n.i.a jeszcze nie. ale jak tylko zaczne je brac to się odezwe a bedzie to juz za pare dni. Trochę się boję no ale chce być bezpieczna. :)
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Biore już tabletki jakieś 10 dni... jak na razie to się dobrze po nich czuje... :] przynajmniej nie zauważyłam żeby mój organizm jakoś źle na nie zareagował... mam nadzieję, że tak będzie dalej :)
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
A ja ciągle czekam żebym mogła je zacząć brać. :)
To dobrze że nie masz BeATQa rzadnych skutków ubocznych i sie dobrze po nich czujesz. Ale pamiętajmy,że 10 dni to za krótko żeby wystąpiły jakieś skutki uboczne.
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Od dzisiaj zaczynam brać tabletki :) .
Dostałam wczoraj okres ale po 23 i nie chciałam brać tabletek tak późno mam nadzieję że nic sie nie stanie jeśli dzisiaj wezmę tabletkę o 20 i będzie to stała moja godzina :p . Proszę odpiszcie bo nie wiem czy dobrze zrobię :eek: .
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No teoretycznie chyba dobrze, bo sie liczy pierwsze 24 godziny chyba... równie dobrze mogłaś iść spać wczoraj o 20 i sie rano skapnąć, ze masz okres :p
To tak jakbys dostałą okres o godzinie 6 rano a tabletke wzieła o 23 tego samego dnia.
Przynajmniej mnei sie tak wydaje :D
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Ja też mam taka nadzieje,że dobrze je przyjęłam ponieważ chciałabym być bezpieczna od pierwszej tabletki.

Mam pare takich pytań na które nie znam odpowiedzi a bardzo bym chciała wiedziec co i jak. :/
Mianowicie chciałam zapytać czy możliwe jest, że w pierwszych dniach a dokładnie dzisiaj 3 dniu przyjmowania tabletek Regulon mam krótszy okres? Zawsze miałam po 5 dni. :(
Idę na wesele za tydzień i chciałabym wybrać się do solarium :) czy ma to jakiś wpływ na działanie tabletek a jeśli już wesele to napewno będzie alkohol i mam nadzieję, że jeśli się napiję to nie będzie to miało większego znaczenia. Oczywiście nie mam zamiaru sie upić :p
Proszę o rady. :papa:
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jest możliwe, ze bedziesz mieć krótkszy okres, to indywidualna sprawa jak organizm zareaguje na tabletki.


Na solarium też możesz iść bez problemu. Ogólnie to przy tabletkach mozna chodzic z tym, ze nie należy przesadzać czyli nie chodzic nałogowo bo częśto występują przebarwienia i uczulenia na skórze, ale tez nie u wszystkich. Moja kumpela po braniu tabletek, ale bierze je juz niecały rok dostala uczulenia od słońca i lekarz kazał jej dla eksperymentu odstawic tabsy i jej to minęło
Ale ona sie opala dziennie po kilka godzin, wiec jezeli pójdziesz pare razy na solar to nic Ci nie bedzie, a juz napewno nie wpłynie to na skuteczność tabletek :D

Alkohol też możesz pić, nie wpływa na przyswajalność tabletek, dopiero wymioty np. po alkoholu na to moga wpłynąć, ale tak sie chyba nie upijesz zeby wymiotowac :p
Mnie sie juz zprzytrafiło połknąć tabletke i zapiłam ją piwem :p
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Dziękii a.n.i.a za odpowiedzi które mnie nurtowały bo nie byłam pewna co do nich.
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Dziewczyny nie wiem co jest grane ale przedłużył mi się okres jak na razie to dzisiaj powinien mi sie skończyć a ja nadal go mam. Ile najdłużej może trwać jeśli przyjmuję pierwsze opakowanie Regulonu od 5 dni.
 
Do góry