Pogaduszki

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Sądzę że to będzie dobry temat, żeby szybko się dowiedzieć bez zbędnego zakładania tematu po raz dziesiąty o tym samym.

Wziąłem na porównanie 2 suplementy na apetyt, a mianowicie : controled labs black hole i trec dibencozide force.
Ceny znacząco się różnią, działanie także. Dibencozide force wygrało. Jest swojego typu lekkie skupienie, poprawiło nieco apetyt. Mogę spokojnie rzec że to nie jest Placebo ;)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
To co spampost, czy na pojedyncze pytania?

JA nie stosowałem nigdy supli na apetyk więc się nie wypowiadam. :niepewny:
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
spam post z sensem

to na czym ty skalpel urosłeś ? :D
ten temat będzie moderowany w szczególności więc żadnych tu bzdetów nie będzie ;)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
jutro lecę na badania, mam jakieś kłopoty z nerkami
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
nie przez to, bo nerka zaczela mnie pobolewac w sobote rano, a na apetyt wzialem z deka pozniej.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ja brałem dibencozide force - skutki ok. ale brałem to dawno, dawno temu. To był mój pierwszy suplement, bo byłem suchar :D
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
nie zapomnę jak robiłem pierwszy raz cykl na carbo i gainerze :bag:
 

mrjakob1997

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Witam. mam sprawą mam 13 lat i ćwicze już 4 miesiące ale przed siłownia robiłem jeszce pompki tez 4 miesiace i sie podciągałem wyciskam na klate 75kg jestem bardzo zdziwiony.. a waże 66 kg 167cm.i chciałem o pomoc czy mogę coś wzionś Cretive cos takiego.. Brat mi mówił że mam na sucho! jechać i nie wiem co robic Pomoc!!^^ z Góry dzięki
 

mrjakob1997

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Jak mi nie wierzysz masz moje gg 1655909 mogę ci wysłać filmik ;)... specjalnie dla kumpli nagarałem co maja +16 lat co mi nie wierzą ;p Ale z góry dzięki :p

Albo piszesz w jednym temacie, albo wcale nie pisz..po co dublujesz posty. Jeszcze jeden raz i BAN
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
przez tydzień mnie nie będzie na forum, proszę o raportowanie w tym czasie jeżeli coś będzie nie tak.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
wszelkie raporty zrealizuje po powrocie z kursu :)
 
M

MacaN

Guest
mam pytanko.. od jakiegoś czasu ćwiczę sobie ( tak ze 3 latka z przerwami krótkimi ) pompki i hantlami i były jakieś tego efekty ( raczej w wyglądzie niż w sile ) ale ostatnio trochu chorowałem i przez 3 miesiące nie ćwiczyłem w ogóle.. Teraz chciałem sobie ułożyć nowy trening i tutaj mam pytanie : czy lepiej ćwiczyć tak, że po każdym z powtórzeń i po każdej z serii robić odpoczynek 30 sec, albo minutę, i podzielić sobie trening na powiedzmy 5 serii,np. jedna seria pompki zwykłe druga wąskie itp. ( tak robiłem do teraz ) czy lepiej zrobić to jako jedną serię i walić powtórzenia jedno po drugim bez odpoczynku i dopiero po tej serii zrobić minutę przerwy i z powrotem? bo w necie są różne sposoby a ja się zastanawiam, który jest lepszy :p
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
hej a trenuje z was ktos krav mage? :) zaczynam od przyszlego tygodnia i potrzebuje wzkazowek :)
 
Do góry