Problem z laptopem

pawels100

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam mam mały problem z laptopem mianowicie chodzi o to że w trakcie gdy używam laptopa zdarza się i to dosyć często że gaśnie mi ekran ale nie tak że robi się czarny tylko obraz zamazuje się wygląda to tak ja szare paski na białym tle. Musze wtedy włączyć stan uśpienia kliknąć i poruszać ekranem wtedy ekran wraca do normalności zdarza się to wtedy gdy choć o trochę poruszę ekranem w tył lub przód no i ekran musi zawsze byś pochylony po jeśli ekran znajduje się równo w pionie również wyłącza się. Powiedzcie mi co to może być i ile będzie kosztować naprawa albo najlepiej jak samemu to naprawić! Z góry dziękuje za pomoc
 

maaciek_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Problem z podświetleniem matrycy, problem z taśmą łączącą płytę główną z matrycą, uszkodzenie jakiegoś układu sterującego w matrycy - mnóstwo teorii. Musisz iść do serwisu.
 
J

jolos

Guest
maaciek_ dobrze mówi, najprawdopodobniej to kwestia matrycy. Sam tego nie naprawisz, pójdź do dobrego serwisu komputerowego, niech sprawdzą co to dokładnie jest. Ja zawsze oddaję do Redicreo, bo zależy mi na czasie, a tam dobrze ogarniają temat, więc powinni szybko Ci naprawić :)
 
Do góry