przeprowadzki w Warszawie

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Jakie znacie firmy zajmujące się przeprowadzkami na terenie Warszawy? Trochę ich jest ale łatwo też trafić na drogą, albo niesolidną. Ja się ostatnio zetknęłam z fajną firmą Ablo trans, która z góry wycenia koszt przeprowadzki, więc nie ma przykrych niespodzianek. Ekipa jest rzetelna, pakuje, zabezpiecza sprzęty, pudła dostaje się gratis, a cenowo wychodzi taniej niż zaangażowanie dużej firmy przeprowadzkowej. Ile razy w życiu wy się przeprowadzaliście? Ja już klika razy zmieniałam miasto i mieszkania, więc wiem coś na temat przenoszenia się i różnych hec z tym związanych.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja do pewnego momentu co roku zmieniałam mieszkanie, więc w przeprowadzkach jestem obcykana. I mieszkałam już w różnych miastach. Fajnie że dają pudła, to się chyba rzadko zdarza. Firmy przeprowadzkowe to naprawdę praktyczna usługa, warto wiedzieć o tych lepszych.
 
C

compton_style

Guest
Słyszałem o ablo trans, że są rzetelni i odpowiedzialni, ekipa jest fachowa i dysponuje odpowiednim sprzętem. Ponad to są całkiem tani, więc jeśli ktoś przeprowadza się w Warszawie, to naprawdę można im zaufać.
 
R

rusalka_lesna

Guest
Kompleksową obsługę przeprowadzek oferuje Japa&Co. Można sobie od nich wypożyczyć pudła, jak trzeba będzie to pomogą w pakowaniu, demontażu i montażu mebli, nawet w segregowaniu dokumentów. Chętnie służą porada i starają się sprawnie wszystko załatwić, tak żeby klient był zadowolony.
 
C

compton_style

Guest
Dowiedziałem się jeszcze, że Ablo Trans oferuje pakowanie i rozpakowywanie po przewiezieniu, a także ustawianie mebli i rzeczy na nowym mieszkaniu czy placówce firmy. Oprócz tego można się skonsultować z nimi telefonicznie i dogadać wszystkie koszty przed podjęciem współpracy.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
rusalka_lesna - także mnie doszły takie słuchy. Dobre jest poza tym to, że jeszcze zanim cała przeprowadzka "ruszy" - wykonują jej wycenę dzięki czemu na wstępie wiemy z jakimi kosztami musimy się liczyć :) A jeśli nie bardzo wiemy jak zabrać się za przeprowadzkę to na ich stronce są porady w tej sprawie. No i wśród ich klientów wypatrzyłam na przykład TVP, ale lista jest długa ;)
 
M

margarita_3

Guest
Dokładnie, też na to zwróciłam uwagę ;P W sensie na tą długą listę referencji na stronie i to, że przeprowadzali TVP ;P Ale nie wiem komu będzie się chciało przekopywać przez te wszystkie dokumenty z referencjami :p
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Kurcze, z tymi przeprowadzkami różnie bywa a jeśli nie miało się wcześniej z żadną do czynienia to też niefajnie. Warto więc skorzystać z porad znajomych, którzy są już po przeprowadzce albo zapytać w firmie przeprowadzkowej, z której usług będziemy korzystać - na stronce tej ostatniej wymienionej firmy znalazłam taki mini poradnik, w którym są przydatne wskazówki - można zajrzeć.
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
ja znam z rekomendacji różnych osób w stolicy , że sprawdzoną firmą przeprowadzkową jest Japa od chyba 20 lat działają na warszawskim rynku, są rzetelni, maja dobrą cenę, do tego przed przeprowadzką, przywożą do klienta specjalne plastikowe pojemniki na solidne spakowanie się , także uważam, że ta firma jest ok
 

Antek37

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mogę polecić trans rapid, robią wcześniejsza wycene, oferują kartony, tasmy i wszystkie inne potrzebne rzeczy. Maja winde w samochodzie dzieki czemu mozna przewiezc meble bez zadnego uszczerbku, a nie tak jak mi sie kiedys zdarzylo, ze przeprowadzka tania, ale straty duze. A i tez nie ma problemu z montazem mebli, spakowaniem, rozpakowaniem itp. W zasadzie zrobia co sie chce (no może prawie:)). A plusem jest jeszcze to, że nie trzeba brac calej ekipy, mozna wziac jedna osobe, a mozna piec. Wiadomo od tego zalezy koszt wiec jesli ktos ma niewiele rzeczy to jest to dobra sprawa. POdaje numer do nich - 505-865-183. Jak ktos ma jakies pytania to moge cos jeszcze powiedziec
 

Bartek1984

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak to jest w Warszawie, ale w Trójmieście jest sporo firm przeprowadzkowych, większość z nich ma dość dobre opinie, ja korzystałem z usług firmy Arkadiusz - Przeprowadzki i naprawdę uważam, że są godni polecenia. Gdyby ktoś chciał zajrzeć to podaję link Przeprowadzki Gdynia Gdańsk
 
B

bone1906

Guest
W Warszawie spoko jest także firma Japa, którą ktoś już tutaj wymienił. Też oferują swoje kartony i pudła, wyceniają usługę przed rozpoczęciem pracy. Są do tego niedrodzy i solidni
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
jedyna jaka mi firma do głowy przychodzi to jest wspomniana wcześniej japa. Z tego co wiem mają naprawdę spoko ofertę i do tego panowie tam pracujący są przemili. Co może nie jest zbyt ważne dla was, ale dla mnie jest, bo nie ma nic gorszego, jak masz się przeprowadzić, męczysz się a do tego trafisz na jakiegoś bałwana, co pomóc nie chce.
 
J

jadwinia

Guest
jedyna jaka mi firma do głowy przychodzi to jest wspomniana wcześniej japa. Z tego co wiem mają naprawdę spoko ofertę i do tego panowie tam pracujący są przemili. Co może nie jest zbyt ważne dla was, ale dla mnie jest, bo nie ma nic gorszego, jak masz się przeprowadzić, męczysz się a do tego trafisz na jakiegoś bałwana, co pomóc nie chce.

Też tak uważam, plus to, że można u nich dostać pudła, które jakby nie było, potrzebne są jak nic innego, zwłaszcza na mało foremne rzeczy ;p ja również często korzystam z ich poradnika, który mają na stronie :) http://www.przeprowadzki-japa.pl/poradnik-przeprowadzki.html
 
E

Ejan87

Guest
Widzę coraz więcej pozytywów o tej firmie i chyba się zdecyduję na ich usługi, ale w Kielcach .. ;p w których mają filię. Mam nadzieję, że filia dba o swoich klientów podobnie jak "macierz" w Warszawie. Poradnik naprawdę jest dobry, warto z niego korzystać.
 
M

maniana1005

Guest
sprawdź sobie serwis clicktrans, można zaoszczędzic sporo kasy na przeprowadzce w Warszawie polega to na tym, że zamieszczasz ogłoszenie o przewozie, co i gdzie chcesz przewieźc, a firmy same sie zgłaszaja, że maja trans;port w tamtym kierunku i konkretną ilosc miejsca i moga zabrac Twój transport za mniejsza opłatę, zaoszczędzasz Ty i firma, która nie będzie miała pustego przewozu ;)
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
ja na firmę japa trafiłam...przez facebooka :D mają strasznie fajny profil, ciągle jakieś śmieszne fotki wrzucają, rzeczywiście z pomysłem. nie spodziewałabym się tego po firmie tego typu, a tu całkiem miłe zaskoczenie :D
 
B

bone1906

Guest
ja na firmę japa trafiłam...przez facebooka :D mają strasznie fajny profil, ciągle jakieś śmieszne fotki wrzucają, rzeczywiście z pomysłem. nie spodziewałabym się tego po firmie tego typu, a tu całkiem miłe zaskoczenie :D

Heh, firmę znałem, ale nie wiedziałem, że prowadzą fejsa. Zajrzałem i rzeczywiście całkiem fajnie prowadzony, fajne zdjęcia wrzucają. :)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
No ja bede niedługo tez musiała poszukać takiej firmy. Teraz poki co jestesmy na etapie szukania mieszkania na Bielanach, ale trzeba się bedzie przeprowadzić ;)) A troszke tych swoich gratów mam ;)
 
Do góry