Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Zdjęcia z wakacji w formie fotoksiążki - co myślicie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 takamaladominika

takamaladominika

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 wrzesień 2010 - 11:12

Witam wszystkich,
Ostatnio wróciłam z urlopu i mam całą masę pięknych zdjęć. Zastanawiam się, czy nie podarować mojemu mężowi fotoksiążki pod choinkę, oczywiście ze zdjęciami z naszej wyprawy:) Ktoś z was robił taką fotoksiążkę? Jaki efekt? Słyszałam, że firma NajlepszeFoto jest naprawdę dobra w tym temacie. Co sądzicie o samym pomyśle?
Dzięki za odpowiedzi
  • 0

#2 Roberto2

Roberto2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2010 - 15:37

Według mnie pomysł z fotoksiążką jest super. Każdy ma setki, tysiące tych zdjęć na komputerze i często nawet nie chce nam się ich wywoływać - bo jest ich za dużo, są podobne. A tak - mamy super pamiątkę, najpiękniejsze zdjęcia w jednym miejscu. Popieram.
  • 0

#3 takamaladominika

takamaladominika

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 21:47

Zdecydowałam się na NajlepszeFoto i jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam z czystym sumieniem. Profesjonalne podejście do klienta, no i przede wszystkim - atrakcyjny efekt wizualny. Robi wrażenie.

Użytkownik takamaladominika edytował ten post 09 listopad 2010 - 21:48

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 Witkac73

Witkac73

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 21:07

Wszystkie te inne niż tradycyjne zdjęcia pomysły są bardzo fajne. Mi przypadła do gustu flashowa aplikacja SweetHomeDecor, chociaż podobno ma być nowa wersja w html-u bardziej przyjazna dla urządzeń mobilnych.

Za pośrednictwem właśnie Sweethomedecor komponuję i zamawiam ładne fotoobrazy. Próbowałem już w kilku miejscach i ta jest najłatwiejsza i najmilsza w obsłudze.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0