Zdjęcia z wakacji w formie fotoksiążki - co myślicie?

takamaladominika

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich,
Ostatnio wróciłam z urlopu i mam całą masę pięknych zdjęć. Zastanawiam się, czy nie podarować mojemu mężowi fotoksiążki pod choinkę, oczywiście ze zdjęciami z naszej wyprawy:) Ktoś z was robił taką fotoksiążkę? Jaki efekt? Słyszałam, że firma NajlepszeFoto jest naprawdę dobra w tym temacie. Co sądzicie o samym pomyśle?
Dzięki za odpowiedzi
 

Roberto2

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Według mnie pomysł z fotoksiążką jest super. Każdy ma setki, tysiące tych zdjęć na komputerze i często nawet nie chce nam się ich wywoływać - bo jest ich za dużo, są podobne. A tak - mamy super pamiątkę, najpiękniejsze zdjęcia w jednym miejscu. Popieram.
 

takamaladominika

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zdecydowałam się na NajlepszeFoto i jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam z czystym sumieniem. Profesjonalne podejście do klienta, no i przede wszystkim - atrakcyjny efekt wizualny. Robi wrażenie.
 

Witkac73

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wszystkie te inne niż tradycyjne zdjęcia pomysły są bardzo fajne. Mi przypadła do gustu flashowa aplikacja SweetHomeDecor, chociaż podobno ma być nowa wersja w html-u bardziej przyjazna dla urządzeń mobilnych.
Za pośrednictwem właśnie Sweethomedecor komponuję i zamawiam ładne fotoobrazy. Próbowałem już w kilku miejscach i ta jest najłatwiejsza i najmilsza w obsłudze.
 
Do góry