Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Jakie wino na wesele?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 10:24

co polecacie? żeby ładnie wyglądało, było dobre i niekoniecznie drogie ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 groszku

groszku

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 październik 2010 - 20:41

polecam zajrzeć do sklepu z alkoholami. My zapatrzylismy sie w sklepie Vinationale. Jest w Ostrowie Wlkp. i Poznaniu. Pojecia nie mielismy co wybrac ale pan nam doradził wina w dobrej cenie.
  • 0

#3 Bańka!!!!

Bańka!!!!

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 368 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 19:43

Groszku, nie każdy mieszka w WLK. Poza tym ludzie na wesela kupują trunki albo hurtowniach, albo makro albo supermarketach...

Wino na wesele powinno być lekkie. Najlepiej półwytrawne i obowiązkowo dwa rodzaje jeśli nie trzy: białe,m czerwone i ew. różowe- by trafić w gusta gości.

Najlepiej jest kupić w cenie do 30zł za butelkę - można już kupić przyzwoite wino francuskie. Możesz poszukać w sklepach internetowych- może wynegocjujesz jakiś rabat?
  • 0

#4 RainbowUnicorn

RainbowUnicorn

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 18:46

FrescoxD
  • 0

#5 a1den

a1den

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 87 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 15:03

Martini bianco :D Super sprawa, ale nie orientuję się jak wygląda cenowo
  • 0

#6 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2010 - 17:33

znalazłam coś fajnego... ładnie wygląda, oby w smaku też było takie dobre :)
Dołączona grafika
zna ktoś to wino?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 eVuL

eVuL

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 10:04

Polecam wino Jabłuszko Sandomierskie ewentualnie Mocarnego Byka. W stosunku do cen win francuskich są bardzo tanie. Butelka ok. 5-4 zł. Pozdrawiam.
  • 0

#8 kopcik

kopcik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 09 grudzień 2010 - 10:17

ja tez uwazam ze wino powinno byc przede wszystkim smaczne! i zgadza się na weselach sprawdzają sie przede wszystkim lekkie wina, no chyba ze znamy towarzystwo i wiemu ze gustuje w winach to mozna poszukac jakis rarytasow :)
  • 0

#9 Exent^^

Exent^^

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 204 postów

Napisano 09 grudzień 2010 - 10:19

na weselu mało kto pije winko to nie ma co sie bardzo zapatrywać w dużą ilość jego... takie są moje przekonania :) które wynikły z obserwacjii ;)
  • 0

#10 Meegan

Meegan

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 10 grudzień 2010 - 12:47

na weselu mało kto pije winko to nie ma co sie bardzo zapatrywać w dużą ilość jego... takie są moje przekonania :) które wynikły z obserwacjii ;)

a tu bym się z Tobą nie zgodziła.:D ostatnio zdarzyło mi się być na kilku weselach i przyznam, że coraz więcej osób wybiera właśnie wino. całkiem pozytywny trend.:)
jeśli chodzi o sklepy internetowe to jak najbardziej polecam zakup tym sposobem. można dostać fajną zniżkę, paczkę przyślą do domu, więc nie trzeba biegać i dźwigać wszystkiego. polecam sprawdzić np. sklep winezja.pl , mają też jakieś zestawy na wesele.
  • 0

#11 BOSSY

BOSSY

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów

Napisano 10 grudzień 2010 - 20:17

ja z szczerego serca polecam wino Varna
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 kopcik

kopcik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 13 grudzień 2010 - 12:27

Varnę piłam. Zgadzam się jest bardzo smaczna!!! I też nie zgadzam się, że mało wina piją goście. Wszystko zależy tak naprawdę od towarzystwa. Ale mi też się zdarzało być na weselach gdzie wino było bardzo popularne. Nawet na jednym zabrakło. Z tym alkoholem to nigdy do końca nie wiadomo, co goście będą chcieli pić. Ja kupuję wino
//www.wine4you.pl/ chociaż nie wiem czy prowadzą sprzedaż internetową, bo mi zawsze zamawia kumpela która prowadzi restaurację.

Użytkownik Althaea edytował ten post 19 kwiecień 2013 - 14:45

• 0

#13 Guest_benjamima_*

Guest_benjamima_*
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 11:21

Ja myślę, że wina będzie świetne do posiłku, aczkolwiek potem gościom wypada podać coś mocniejszego ;) fajną opcją jest również mini bar z barmanem podczas wesela, który miesza efektownie różne drinki itp ;)
  • 0

#14 Meegan

Meegan

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 14:45

Barman rzeczywiście może fajnie urozmaicić wesele drinkami, jednak generuje dodatkowy koszt - wynagrodzenie + kolorowe alkohole.
Wracając do tematu, na wesele poleciłabym wina raczej wytrawne, półwytrawne, zarówno czerwone i białe.
  • 0

#15 pink sky

pink sky

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 21:31

Ja miałam na chrzcinach córeczki MARTINI HERBACIANE było cudne ale niestety to był bład w produkcji i żałujemy bo bardzo chcieliśmy właśnie takie wino na naszym weselu
  • 0

#16 kopcik

kopcik

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 21 grudzień 2010 - 16:44

My chyba zdecydujemy się na Carlo Rossi, jest jednak lubiane przez wielu i na imprezach rodzinnych wszyscy chętnie piją :P oczywiście zaraz obok wódki :D heheh
  • 0

#17 Meegan

Meegan

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 22 grudzień 2010 - 12:09

My chyba zdecydujemy się na Carlo Rossi, jest jednak lubiane przez wielu i na imprezach rodzinnych wszyscy chętnie piją :P oczywiście zaraz obok wódki biggrin.gif heheh

Moja siostra miała na swoim weselu takie wina: //winezja.pl/wino/castellani-due-mari-trebbiano-dabruzzo-doc - czerwone i białe. Bardzo smaczne.

Użytkownik Althaea edytował ten post 19 kwiecień 2013 - 14:46

• 0

#18 Bańka!!!!

Bańka!!!!

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 368 postów

Napisano 10 luty 2011 - 11:36

Podnoszę wątek i pytam, czy toś skusił się na zamawianie zestawu alkoholi przez jakiś sklep internetowy?
  • 0

#19 Esterella

Esterella

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 136 postów

Napisano 12 luty 2011 - 19:32

Ja przez siec nie kupowałam. Wybrałam opcję dogadania się z właścicielem sklepu - całkiem niezły rabat udało sie wytargować na cały alkohol weselny. A wona powinny być rózne, i wytrawne i słodkie i kilka wermutów - ziołowych. Co do ceny, to nie warto przesadzać, Myslę, że max to 20 zł za butelkę, chyba, że nie liczymy się z kosztami ;) .
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Meegan

Meegan

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 25 luty 2011 - 11:54

Podnoszę wątek i pytam, czy toś skusił się na zamawianie zestawu alkoholi przez jakiś sklep internetowy?

Moja siostra zamawiała właśnie te winka, o których wcześniej wspomniałam, przez internet z Winezja.pl. Musisz sprawdzić na ich stronie, mają właśnie zestawy weselne i jakieś inne promocyjne paczki chyba. Jakbyś miała jakieś pytania, to podpytam siostry.
Pozdrawiam!
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0