Lubicie dziewczyny skejt?

szpilowska23

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się jak faceci postrzegają dziewczyny które ubierają się w stylu skate. Sama lubię takie ciuchy i spotykałam się z różnymi opiniami na ten temat, czasami bardzo skrajnymi. Są tutaj jakieś dziewczyny lubiące te klimaty?
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Ubrania są spoko, ładne i styl w porządku jak nie są skrajne.
Co prawda mam złą opinię co do osób skate ale raczej dotyczy to skrajnych przypadków.
Kobiety ładnie wyglądają w stylu skate, lecz uważam ze bez podkreślania stylu też nie tracą na urodzie. Jednak na co dzień niech spodnie sobie noszą :] ale tak na okazje szczególne to bardzo chętnie widział bym sukienkę i nie żadną mini tylko dłuższą zwiewną choć niekoniecznie musi być zwiewna. Stare style nie powinny umierać, mają to coś w sobie że podkreślają kobiecość, a ja to lubię :]
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
A ja nie lubię. Lubię ubierać się luźniej, ale do dziewczyn jakoś niezbyt mi to pasuje. Szczególnie, jeśli robią z siebie takie pro-elo124, a niestety tylko takie spotykałem :S
 

szpilowska23

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
A ja nie lubię. Lubię ubierać się luźniej, ale do dziewczyn jakoś niezbyt mi to pasuje. Szczególnie, jeśli robią z siebie takie pro-elo124, a niestety tylko takie spotykałem :S

Hm, może się ubierały jak straszne chłopaczyce. Są ciuchy w tych klimatach w których dziewczyny wyglądają strasznie seksownie.
Na przykład tutaj:

mini5ced77617d724da10e00afbfd91e3a640.jpg


Fajny jest taki drapieżny styl i wcale nie musi się kojarzyć z towarzystwem spod bloku tylko właśnie z dobrymi aspektami kultury miejskiej.

Panowie, może po prostu boicie się niegrzecznych dziewczynek, hm? ;)
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Hmm czy podoba mi sie dziewczyna skate?...

To zależy o jaki rodzaj skate chodzi

Bo jesli o Polski style czyli Hip Hop czy tam Rap to takie dziewczyny mi sie nie podobaja ;)

Ale jesli chodzi o USA style to takie dziewczyny jak najbardziej zapraszam do siebie ;)
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
hehe
Ja raczej jestem staromodny ale lubię te niegrzeczne dziewczynki ale w sensie że można się z nimi bawić :p ale nie żeby jakieś tam przestępstwa... narkotyki, rozboje... tego nie lubię :]
Ale nie mam nic przeciwko temu stylu ubierania się, jednakże rzadko takowe widuję.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Hm, może się ubierały jak straszne chłopaczyce. Są ciuchy w tych klimatach w których dziewczyny wyglądają strasznie seksownie.
Na przykład tutaj:

mini5ced77617d724da10e00afbfd91e3a640.jpg


Fajny jest taki drapieżny styl i wcale nie musi się kojarzyć z towarzystwem spod bloku tylko właśnie z dobrymi aspektami kultury miejskiej.

Panowie, może po prostu boicie się niegrzecznych dziewczynek, hm? ;)
moim zdaniem to nie jest seksowne
 

szpilowska23

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Hmm czy podoba mi sie dziewczyna skate?...

To zależy o jaki rodzaj skate chodzi

Bo jesli o Polski style czyli Hip Hop czy tam Rap to takie dziewczyny mi sie nie podobaja ;)

Ale jesli chodzi o USA style to takie dziewczyny jak najbardziej zapraszam do siebie ;)

A czym się różnią te z polski od tych z usa? Jakieś konkretne różnice możesz wskazać?

moim zdaniem to nie jest seksowne

A zawsze trzeba się ubierać seksownie? Można wyglądać atrakcyjnie a nie musi się to od razu kojarzyć z seksem, prawda?
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Zgodzę się z kocury. Dla mnie ta bluza nie jest nawet ładna. Chociaż sama sporadycznie jakąś włożę, ale inny styl mam.

Podajesz tą bluzę jako coś seksownego, a potem piszesz, że nie musi się z seksem kojarzyć by wyglądać atrakcyjnie. Więc się zdecyduj.

To coś można by uznać za w miarę fajne http://allegro.pl/japan-style-modna-bluza-i1220347962.html niestety tylko na obrazku, bo w rzeczywistości prezentuje się fatalnie.
 

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
Mnie tam w ogle sie nie podobaja, 0 atrakcyjnosci, workowate ciuchy chowają je cialo, nic obcislego nie widac linii. Blee
 
B

benjamima

Guest
hehe to może ja jako facet się wypowiem - to fakt, że nie widać w tych ciuchach linii, ale jeśli dziewczyna jest ubrana gustownie w te ciuszki, to widać że ma poczucie smaku, oraz można mniej więcej powiedzieć o niej, że ma swój styl, potrafi się w nim pokazać, i wie "o co w tym chodzi"... Mimo że sam już tak się nie ubieram ( a ubierałem się tak ), to ciągle zwracam na takie dziewczyny baczniejszą uwagę :) także w sumie, kwestia gustu ;pp
 

Ghaz

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zawiercie/Kraków
Zależy od konkretnej osoby, jak ktoś wyżej napisał, jednym to pasuje, innym nie. Aczkolwiek bardzo nie podoba mi się ubieranie w tzw. worki. Spotkałem wiele przedstawicielek płci przeciwnej, które albo nosiły za duże ubrania (może po starszej siostrze, nie wiem), albo męskie ciuchy, wielkie szerokie spodnie z krokiem na wysokości kostek, bluza o wiele za szeroka itp. w których na dobrą sprawę wyglądały żałośnie i komicznie. Jeśli kobieta dobierze odpowiednio ubiór do swojej postury, nie przesadzi z tym całym "luźnym ubiorem" to jest w porządku.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Nie, nie podoba mi się taki styl. Dziewczyna ma podkreślać swoją kobiecość.
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Workowate ciuchy są the best :niepewny: Ostatnio tylko takie noszę, mimo iż preferuję elegancki ubiór, no ale... w tych workach nie widać 10kg nadwagi :) Jedyna zaleta.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Faktycznie ta bluza prezentuje się nijak. Rozciągnęła ci się sama( szary poasek na dole) czy tak to było? Z przodu nawet nic nie widać, z boku tylko. Więc spełnia rolę ukrywania
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Szczerze to ten szary pasek na dole jest tej samej szerokości co czarna część. Nie da się tego ułożyć tak jak ma to ta modelka. Ja i tak zapobiegawczo kupiłam największą możliwą bluzę XXL, a sama noszę S, ale wolę by wyglądało to jak za duża bluza niż by podkreślało swą obcisłością moją tuszę.
 
Do góry