Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

ślub i wesele w krakowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 youdontknowmyname

youdontknowmyname

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 10 wrzesień 2010 - 09:33

Cześć. Chciałam się zapytać, czy zna ktoś fajne miejsce na zorganizowanie wesela na 200 osób w Krakowie, lub w jego okolicach? Ślub odbędzie się w okresie letnim, więc zależałoby mi gdyby wokół tego lokalu był jakiś ogród, albo przestrzeń, żeby można byłoby się przespacerować. Istotna jest też kwestia klimatyzacji, żeby gościom nie bło zbyt gorąco. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i wskazówki :)
  • 0

#2 Mute

Mute

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 85 postów

Napisano 10 wrzesień 2010 - 10:29

Ja się niedawno zorientowałam, że w Krakowie na terenie Business Parku w Zabierzowie jest restauracja Krakowskie Przedmieście. I na jest idealna po prostu na wesele. Zmieszczą się w niej z dwie setki gości, mają doświadczenie w organizowaniu takich dużych imprez i bardzo dobre menu. Poza tym otoczenie jest ładne i można porobić atrakcyjne zdjęcia pamiątkowe. Mają klimę, więc letni upał to też nie problem.
  • 0

#3 zielonajola

zielonajola

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2011 - 16:48

Na tyle osób to nie wiem zapytaj u Noworolskich w sukiennicach, w lecie jest tam niesamowity klimat i kawiarnia jest super.
  • 0

#4 goshka

goshka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 13:30

Z Krakowskich lokali, które pomieszczą 200 osób znam Hotel Witek w . Ogród też tam mają :)
  • 0

#5 Marysiaa :)

Marysiaa :)

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 listopad 2012 - 18:21

Okolice Krakowa - Jerzmanowice (droga na Olkusz) - Chochołowy Dwór, ogromny ogród, duza sala,na zewnątrz ogromny plac zabaw dla dzieci a w środku przewidziano kącik zabaw :)
  • 0

#6 ramonaona

ramonaona

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 120 postów

Napisano 20 grudzień 2012 - 14:02

Ja byłam w te wakacje na weselu zorganizowanym w Krakowie w holtelu Swing. Bardzo ładna sala i przyjemna obsługa. Taras i miejscie na złapanie oddechu, równiez przyjemne. A, lokal z klimatyzacja- przydaje sie w wakacje:) Jako że byłam świadkową widziałam również apartament dla nowożeńców- piękny!
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_impresja_switu_*

Guest_impresja_switu_*
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 13:26

na taką ilość osób to nie wiem, gdzie można, ale jeśli chodzi o miejsce na trochę mniejsze wesele to bardzo fajnie sprawdza się Hotel Niebieski. Mają fajne opcje jeśli chodzi o menu i alkohol, można liczyć na to, że sala będzie udekorowana elegancko.
  • 0

#8 szaqasa

szaqasa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 kwiecień 2013 - 23:59

Zapraszam do polubienia fanpage na fb

Klinika Włosów Beauty for You

-najnowsze metody, najnowocześniejszy sprzęt i najlepszej jakości naturalne pasma włosów oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów

https://www.facebook...?ref=ts&fref=ts

Sprawdź koniecznie!

Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

• 0

#9 klaraa1

klaraa1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 10:13

na taką ilość osób to nie wiem, gdzie można, ale jeśli chodzi o miejsce na trochę mniejsze wesele to bardzo fajnie sprawdza się Hotel Niebieski. Mają fajne opcje jeśli chodzi o menu i alkohol, można liczyć na to, że sala będzie udekorowana elegancko.

Ja się z tym zgadzam. Restauracja w Hotelu Niebieskim Vanilla Sky jest zachwycająca. Pomogą ułożyć Wam takie menu, by wszyscy goście byli zadowoleni :)

• 0

#10 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1114 postów

Napisano 17 lipiec 2013 - 14:47

Ja się z tym zgadzam. Restauracja w Hotelu Niebieskim Vanilla Sky jest zachwycająca. Pomogą ułożyć Wam takie menu, by wszyscy goście byli zadowoleni :)

Moge podać namiary na to miejsce http://www.gastro-tour-serwis.pl/

Moja siostra własnie tam organizowała wesele i naprawde wszystko było zorganizowane bardzo profesjonalnie.

• 0

#11 myszkamiki3103

myszkamiki3103

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 358 postów

Napisano 02 październik 2013 - 10:23

o znam ten hotel, faktycznie robi wrażenie i myślę, że jeśli chodzi o zorganizowanie tam wesela doskonale się do tego nadaje. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Mute

Mute

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 85 postów

Napisano 26 luty 2014 - 13:40

wesele w hotelu to super rozwiązanie, jak się ma gości rozsianych po całej Polsce, gdzieś też ich trzeba ulokować, więc od razu można załatwić pokoje. Dla mnie dobrym miejscem jest ten hotel bwkrakow też ze względu na to, że mają swój własny parking.

Użytkownik Gressil edytował ten post 26 luty 2014 - 13:52
Usunięto link. Proszę nie wstawiać zewnętrznych odnośników jeżeli nie jest to konieczne.

• 0

#13 ninablue

ninablue

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 15:12

Byłam na przyjęciu weselnym w Krakowie w Restauracji Biała Róża. Piękna sala w klasycznym stylu, polecam na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Te na którym byłam , było na jakieś 80 osób, ale podobno są przygotowania nawet na 100 osób. Przepyszne jedzenie, ja jeszcze nie mogę zapomnieć smaku przepysznych tradycyjnych zrazów.

• 0

#14 luomo

luomo

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 335 postów

Napisano 28 czerwiec 2014 - 11:50

dobrze też na wesele sprawdzają się sale w hotelach, bo dość często goście przyjezdni i trzeba znaleźć im jakieś miejsce, gdzie będą mogli się odświeżyć i przenocować. W tym hotelu http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/  jest bardzo ładna sala i dobre jedzenie, no i jest parking 

• 0

#15 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1114 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 15:57

A moze polecicie jakąs sprawdzona i dobra restauracje ?

Taka w której głównie własnie organizują takie przyjęcia.

• 0

#16 agniesa

agniesa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 99 postów

Napisano 06 maj 2015 - 10:47

Ja w ten weekend byłam na weselu w hotelu europejskim w Krakowie i wyszło naprawdę świetnie.

Sale po prostu były cudowne. Zrzut-ekranu-2015-03-27-o-12.46.59.png

• 0

#17 denka

denka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 10 maj 2015 - 11:37

o restauracja Monopol w Hotelu Best Western Old Town jest bardzo fajnym miejscem. Byłam tam na weselu i fajnie się bawiłam. Dobre jedzenie miła obsługa i jak ktoś ma ochotę pójść na spacer do rynku będzie miał dwa kroki.

• 0

#18 Guest_CzarnaKlaudia_*

Guest_CzarnaKlaudia_*
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 17:07

Tak Best Western, ale ten przy Opolskiej to bardzo dobre miejsce na wesele. Byłam , widziałam i mogę chwalić: obsługę, miejsce, wystrój itd. Robi wrażenie, miejsca sporo więc nawet takie duże wesele też tam są obsługiwane :)

• 0

#19 Agniesia88

Agniesia88

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 25 luty 2016 - 19:39

CzarnaKlaudia a mogę wiedzieć coś więcej o tym lokalu? Best Western Efekt Express to podobno nowy hotel, myślisz, że 200 osób zmieszczą?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 ediicin

ediicin

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip