Skutki uboczne po tabletkach Midiana.

Ewelinka033

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok/Warszawa
Czy któraś z was przyjmuje te tabletki? Chciałabym się dowiedzieć jakie występują u was skutki uboczne. Mi wczoraj ginekolog je przepisał, ale wiem że są różne opinie na ten temat i się trochę obawiam.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Ja dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę także będę pisać na bieżąco gdyby pojawiły się jakieś niepokojące objawy.
 

kaśka9

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja zaczylam niedawno drugie opakowanie. Zadnych specjalnych skutkow nie widze, a tez sie naczytalam. Cera tak jak byla, samopoczucie tez. Na poczatku pierwszego blistra bylam strasznie senna, stosunkowo wczesnie kladlam sie spac. Od poczatku stosowania, do tej pory mam troche problem z przemiana materii (tak mi sie wydaje) mam wzdecia, lekka zgage itp. niezbyt dokuczliwe ale jest. Osobiscie Midiane moge polecic, chociaz wiem ze na kazdy organizm hormony dzialaja w inny sposob ;)
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Ja zaczynam 3 opakowanie i jestem z nich bardzo zadowolona. Cera poprawiła się tylko trochę, waga się nie zmieniła i libido również :D
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Dzisiaj lekarz zapisał mi właśnie te tabletki.
Jakie macie zdanie o nich?
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
To wróciły na rynek? :wow:
Dla mnie były świetne. Zero skutków ubocznych, same pozytywne zmiany. Przestały mnie boleć piersi w okresie menstruacji oraz jajnik. No i rozmiar piersi się zwiększył :D Niestety mieli problemy prawne i zniknęły z aptek, więc biorę Artizię i jestem średnio zadowolona, bo mają mniejszą zawartość hormonów niż Midiana.
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
tak, ja biorę Midianę to były moje pierwsze tabletki i się ich trzymam, również nie mam po nich skutków ubocznych
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Mniejsze stężenie substancji czynnych nie wpływa na skuteczność preparatu, a niewątpliwie zmniejsza ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Na polskim rynku istnieje wiele preparatów antykoncepcyjnych. O wyborze właściwego decyduje lekarz ginekolog po uprzednim zebraniu wywiadu lekarskiego i zbadaniu pacjentki. Należy jednak pamiętać, że występowanie działań niepożądanych nie musi powodować odstawienia tabletek na stałe. Wystarczy wizyta kontrolna u ginekologa, podczas której lekarz zamieni preparat na inny, być może lepiej tolerowany.
 

pinkflaming

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Chwilowo mam przerwę w braniu hormonów, ale wcześniej trzymałam się właśnie midiany i myślę, że z pewnością do niej powrócę, ponieważ służyła mi wyjątkowo. Żadnych diabolicznych skutków ubocznych, z którymi wiem, że wiele kobiet się męczy. Wiem, jak ciężko jest trafić na odpowiednie hormony, dlatego kiedy już mi się udało na pewno przy nich zostanę :)
 

mała244

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja również stosuję Midianę i nie mam żadnych problemów :) mam nawet większą ochote na sex :)
 

pinkflaming

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
To wróciły na rynek? :wow:
Dla mnie były świetne. Zero skutków ubocznych, same pozytywne zmiany. Przestały mnie boleć piersi w okresie menstruacji oraz jajnik. No i rozmiar piersi się zwiększył
biggrin.gif
Niestety mieli problemy prawne i zniknęły z aptek, więc biorę Artizię i jestem średnio zadowolona, bo mają mniejszą zawartość hormonów niż Midiana.

Wróciły bodajże jakoś w kwietniu tego roku ;) teeeż zmartwiło mnie ich zniknięcie
 

mała244

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
To wróciły na rynek? :wow:
Dla mnie były świetne. Zero skutków ubocznych, same pozytywne zmiany. Przestały mnie boleć piersi w okresie menstruacji oraz jajnik. No i rozmiar piersi się zwiększył
biggrin.gif
Niestety mieli problemy prawne i zniknęły z aptek, więc biorę Artizię i jestem średnio zadowolona, bo mają mniejszą zawartość hormonów niż Midiana.


Więc wróć do Midiany :)))
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
no tak zniknęły i to na dosyć długo ;/ przez ten czas lekarz zapisywał mi inne tabsy ale ich nie brałam bo bałam się, że nie będę się po nich dobrze czuć :(
 

pinkflaming

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja przez ten czas przyjmowałam generyk midiany - yasmin, różnicy nie było żadnej, jednak kiedy wróciła na rynek z ulgą przeskoczyłam znów na midiane, chociażby dlatego że jest tańsza
 
Do góry