Punx is dead....

NewUser

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam zawszę się utrzymywałem tego Punks Not Dead ! Ale usłyszałem coś takiego "Punks is dead 78r" nie pamiętam od kogo... Więc proszę o to żebyście mi wyjaśnili W Jaki sposób ruch Punk umarł i dlaczego !? Proszę o odpowiedź pozdrawiam....
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Punk nie umarł, nigdy nie umrze, bo zawsze znajdzie się ktoś, w czyim sercu on będzie istniał. Chociaż trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach coraz więcej plastikowych, pustych panienek i 'skejtów'. Tych, co to dopiero skończyli sikać po majtkach i kupili dres, bo to 'modne'. Co prawda subkultura punków nie jest już tak ogromna, jak chociażby w latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych. <_< Też słyszałam takie hasła z ust wielu ludzi, zazwyczaj są to przeciwnicy całego ruchu, jak i wyodrębnionych: muzyki, życia. Choć nigdy nie wiadomo do końca, co autor ma na myśli..
 
A

Aulelia

Guest
Punk umarł, dlatego że teraz ludzkie myślenie jest inne. Gdyby ktoś chciał być w obecnych czasach punkiem, musiałby całkowicie olać szkołę, a wiadomo że teraz wykształcenie jest bardzo ważne. Czasy się po prostu zmieniły a ludzie wraz z nimi.
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
"Punk umarł, dlatego że teraz ludzkie myślenie jest inne. Gdyby ktoś chciał być w obecnych czasach punkiem, musiałby całkowicie olać szkołę, a wiadomo że teraz wykształcenie jest bardzo ważne. Czasy się po prostu zmieniły a ludzie wraz z nimi.'"
To chyba najgłupsze co słyszałem w życiu.Macie nieprawdziwy pogląd tego ruchu. 2010r. to nie to samo co 1977 , ale koncepcja zostaje.
 

tatamtatam

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Punk umarł, dlatego że teraz ludzkie myślenie jest inne. Gdyby ktoś chciał być w obecnych czasach punkiem, musiałby całkowicie olać szkołę, a wiadomo że teraz wykształcenie jest bardzo ważne. Czasy się po prostu zmieniły a ludzie wraz z nimi.
dalej wystarczy wykupić składkę i dostaje się legitymację punka i już można kupywac ramoneskę i glany. Dzisas....

Pokonczylismy studia, pozakładaliśmy firmy, etaty na uniwersytetach, w ministerstwach i dalej czujemy się punkami. Co rozumiesz przez punk? dla jednego to wino w bramie, dla innego martensy i ekologia, dla kogoś jeszcze pogarda dla konstelacji społecznej.
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Punk umarł wiele lat temu, coś się kończy coś zaczyna. To jest smutne, ale prawdziwe.
 
Do góry