Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Punx is dead....

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Nowy Użytkownik

Nowy Użytkownik

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 20:09

Witam zawszę się utrzymywałem tego Punks Not Dead ! Ale usłyszałem coś takiego "Punks is dead 78r" nie pamiętam od kogo... Więc proszę o to żebyście mi wyjaśnili W Jaki sposób ruch Punk umarł i dlaczego !? Proszę o odpowiedź pozdrawiam....
  • 0

#2 radioaktywna

radioaktywna

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1123 postów

Napisano 10 wrzesień 2010 - 12:52

Punk nie umarł, nigdy nie umrze, bo zawsze znajdzie się ktoś, w czyim sercu on będzie istniał. Chociaż trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach coraz więcej plastikowych, pustych panienek i 'skejtów'. Tych, co to dopiero skończyli sikać po majtkach i kupili dres, bo to 'modne'. Co prawda subkultura punków nie jest już tak ogromna, jak chociażby w latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych. <_< Też słyszałam takie hasła z ust wielu ludzi, zazwyczaj są to przeciwnicy całego ruchu, jak i wyodrębnionych: muzyki, życia. Choć nigdy nie wiadomo do końca, co autor ma na myśli..

Użytkownik radioaktywna edytował ten post 11 wrzesień 2010 - 19:46

• 0

#3 Guest_Aulelia_*

Guest_Aulelia_*
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 11:04

Punk umarł, dlatego że teraz ludzkie myślenie jest inne. Gdyby ktoś chciał być w obecnych czasach punkiem, musiałby całkowicie olać szkołę, a wiadomo że teraz wykształcenie jest bardzo ważne. Czasy się po prostu zmieniły a ludzie wraz z nimi.
  • 0

#4 orbit

orbit

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 90 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 15:50

"Punk umarł, dlatego że teraz ludzkie myślenie jest inne. Gdyby ktoś chciał być w obecnych czasach punkiem, musiałby całkowicie olać szkołę, a wiadomo że teraz wykształcenie jest bardzo ważne. Czasy się po prostu zmieniły a ludzie wraz z nimi.'"
To chyba najgłupsze co słyszałem w życiu.Macie nieprawdziwy pogląd tego ruchu. 2010r. to nie to samo co 1977 , ale koncepcja zostaje.
  • 0

#5 tatamtatam

tatamtatam

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 wrzesień 2010 - 14:14

Punk umarł, dlatego że teraz ludzkie myślenie jest inne. Gdyby ktoś chciał być w obecnych czasach punkiem, musiałby całkowicie olać szkołę, a wiadomo że teraz wykształcenie jest bardzo ważne. Czasy się po prostu zmieniły a ludzie wraz z nimi.

dalej wystarczy wykupić składkę i dostaje się legitymację punka i już można kupywac ramoneskę i glany. Dzisas....

Pokonczylismy studia, pozakładaliśmy firmy, etaty na uniwersytetach, w ministerstwach i dalej czujemy się punkami. Co rozumiesz przez punk? dla jednego to wino w bramie, dla innego martensy i ekologia, dla kogoś jeszcze pogarda dla konstelacji społecznej.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 Jeffin

Jeffin

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 181 postów

Napisano 04 październik 2010 - 21:43

Punk umarł wiele lat temu, coś się kończy coś zaczyna. To jest smutne, ale prawdziwe.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0