Tabaka

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
cześć wciągał ktoś??...a może nadal??...jeżeli tak to pisać o swoich doświadczeniach z tą używką....a swoją drogą bardzo dobra jest...aj ciągnełem kilka razy...katar miałem to leczniczo trza było...a kumple to cały czas ciągną...
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
:rotfl: owszem jak byłam w podstawówce :rotfl: fajna zabawka ale według mnie tylko dla dzieci, bo nic po tym nie ma opócz kataru :D:D:D :p:p:p:p Przynajmniej w moim przypadku :p:p:p
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
a co ty byś chciała mieć??...odlot jakiś??....po tabace fajnie kręci w nosie a jak dużo weźmiesz to nieźle sie płacze....a poza tym katar po tabace...hmmmm..mi pomagała w walce z katarem....
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja raz wciągłam, całe opakowanie :/ koleżanka mi powiedziala, ze to tak żebym kataru nie miała. Myslalam, ze to jakieś lekarstwo :/ a miałam z 8 lat :p
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
no nie ładnie Afeni...po całej tabakierce w tym wieku to normalnie stan śmierci klinicznej...więc co ty tu jeszcze robisz?
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
DJ_KaSeTa No chyba nie aż stan śmierci klinicznej ;) katar po tym jest dopiero niezły, głowa boli i oczy łzawią... Ja nie wiedzialam do końca co to jest... Widzisz może Bóg mnie nie chciał wziać do siebie, po co jemu tam tacy ludzie jak ja :p
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh ja tez wciagałam ale to chyba z 2 lata temu moim zdanie nic potym sie nie dzieje... heh jedynie katar... albo mi zawsze łezki leciały... wiec jak chciałam zwiac z lekcji to troche sie wciagło... łezki poleciały poudawałam ze bardzo mnie cos boli i do chaty =) :D :rotfl:
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
ee tam gadanie głupot o tej tabace....ona powoduje katar u was??....dziwne....chyba że sie wciągnęło raz a dobrze a więcej nie ciągnęłyście....a co do łzawienia to jak dużo wciągniesz to nieźle kręci to i łzy sie same cisną
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
DJ_KaSeTa No mówie, całą paczke to jak kataru mialam nie mieć :p
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
moj kumpel wciaga tabake :D :cenzura: madry chlopczyk w II LO w Krakowie sie uczy :D ale nie zauwazylam zeby mu sie w gLowie po tym przewracaLo :D

za to jak sie wkrzyl jak mu kiedys tabakierke po piJaku przez okno wyrzucilam w srodku nocy :D wyLazl o 1 w nocy i dwie godziny szukaL :p i tak nie znalazl :D

ps. wiDze ze z koleGa DJ_KaSeTa bede miala do pogadania !
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
kiSka napisał:
za to jak sie wkrzyl jak mu kiedys tabakierke po piJaku przez okno wyrzucilam w srodku nocy wyLazl o 1 w nocy i dwie godziny szukaL i tak nie znalazl

nie ładnie nie ładnie jak mogłaś :( :(
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
bylo otwarte okno:D zamachnelam sie... i wypadlo :D
i tak szczescie bo inny kumpel stal w oknie i trzy cm nizej i mial by dziure na srodku czola :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
kiedyś na imprezie miałam straszny katar, i kumpel mi dał. Powiedział że przejdzie :p
 
Do góry