Gdzie kupujecie prezenty?

waldemarr

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
1
Hej!

Gdzie zazwyczaj kupujecie prezenty?

Czy znacie może takie sklepy jak 2future.pl , takapaka.pl , Yego, Duka ?
 

Manoloo

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Rany zależny dla kogo - ja dla mego mężusia-gracza kupiłam ostatnio koszulkę na www.level77.eu wyczytałam w sieci, bo k0ompletnie się na tym nie znam. Radość taka sam jak naszego synka była:)
Dla przyjaciółek kupuje na www.pakamera.pl sam sobie też:)
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
ja przewaznie kupuje je w sklepie.

:lol:

ale ciuchy sa nawet fajne i dosc tanie w

http://www.bonprix.pl/
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Rany zależny dla kogo - ja dla mego mężusia-gracza kupiłam ostatnio koszulkę na www.level77.eu wyczytałam w sieci, bo k0ompletnie się na tym nie znam. Radość taka sam jak naszego synka była:)
Dla przyjaciółek kupuje na www.pakamera.pl sam sobie też:)

Fajne te stronki. Jeśli chodzi o level77 to kupiłam tam ostatnio t-shirt dla siebie. Spoko sklepik i jakość. Jeśli chodzi o prezenty to ja najczęściej wyłapywałam jakieś śmieszne przedmioty na aukcjach. Wszystko oczywiście zależy od tego, dla kogo prezent ma być. Kiedyś jeszcze moim takim miejscem znajdowania prezentów był Floe.
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
To wszystko zależy dla kogo i co. ja często kupuję w internecie różne sprzęty i gadżety. Można znaleźć coś bardziej oryginalnego i za niższą cenę niż w stacjonarnym sklepie. Poza tym jest dużo interesujący gadżedziarskich sklepików :)
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Zależy komu. Facetom kupuję zwykle elektroniczne gadżety, bo wiem że lubią. Na wasserman.pl jest tego pełno. Breloczki i długopisy z kamerą, penem i dyktafonem, gps na rower, alkomat;) Można tam kupić prezent z jajem ale praktyczny.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja lubię zabawne prezenty. Jak jeszcze studiowałam to często graliśmy w darta. To bardzo fajna zabawa, tym bardziej jak gra w nią większa ilość osób dlatego zawsze możesz zerknąć na http://www.wasserman.pl/pl/p/Tarcza-do-darta-EES-1001-lotki-elektroniczny-wyswietlacz-LCD/1355 Może Ci się spodoba :)
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Prezenty wszelakie najczęściej kupuję w monopolowym :p większość ludzi taki prezent zadowoli, a i przyda się zapewne ;) no ewentualnie jeśli dobry alkohol nie wystarczy, to wtedy szukam czegoś po sklepach, zdecydowanie rzadziej w necie.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
wiele ciekawych pomysłów na prezenty można znaleźć na magicznaplaneta.pl Mają tam bardzo duży wybór produktów AGD i RTV w bardzo przystępnych cenach co dla mnie przyznam jest najważniejsze. Poza tym lubię tez kupować różne ciekawe i niespotykane przedmioty na pchlich targach, to taka moja mała pasja :)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Dawniej dużo kupowałem na allegro.pl ale powoli odchodzę od tego. Jest coraz więcej sklepów internetowych które się specjalizują w wąskiej grupie produktów i bardzo często się zdarza że mają ceny niższe niż na allegro czy w tradycyjnych sklepach. Zakupy przez neta pozwalają zaoszczędzić dużo czasu i uniknąc chodzenia po sklepach czego osobiście nie znoszę.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
To zależy dla kogo chce się ten prezent kupić. Ja ostatnio obdarowuje wszystkich moim znajomych koszulkami ze śmiesznymi napisami. Na stronie fiberya.com jest tego taki wybór, że wydaje mi się, że jeszcze długo będę kompletować garderobę moich kumpli ;)
 

juana

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Ziemia
Moi znajomi dostają ostatnio Cosmiołki, Kosmiczne Aniołki :przewraca: Z sosnowego drewna, są ciepłe i kochane, każdy obdarowany śmieje się do nich od pierwszego wejrzenia :klaszcz: Znalazłam je tu: http://merhlin.pl/opis/1829981/cosmiolki
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Zbliża się czas Świąt, więc temat prezentów powraca.Jest wiele sklepów gdzie można kupić ciekawe prezenty, zależy to przede wszystkim od towaru jaki chcemy kupić.Czyli od rodzaju podarunku jakim chcemy kogoś uszczęśliwić. Jeśli chodzi o zabawki dla dzieci to polecam sklep Real, jest tak obfita oferta zwłaszcza teraz, że na pewno coś znajdziecie dla swojej pociechy.
 

Zorund

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Wieluń
Takapaka.pl znam. Jednak prezenty zazwyczaj kupuję na allegro.
Powoli będzie się trzeba do tego zabierać :)
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Zależy dla kogo i z jakiej okazji ale przeważnie to kupuje przez internet najczęściej na allegro.
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
jest fajna akcja promocyjna w sklepie Real, zobaczcie sami https://apps.facebook.com/narodowydzienzakupow/ można zaoszczędzić na zakupach świątecznych i na prezentach, łatwo można zdobyć rabat, polubcie akcję Real w nasz rabat wzrośnie, bo im więcej osób tym większy rabat

Zależy dla kogo i z jakiej okazji ale przeważnie to kupuje przez internet najczęściej na allegro.
 
Do góry