Poznam chlopaka - przyjaciela:)

Status
Zamknięty.

TAKAPANNA

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. Sama nie wiem czy to dobry pomysl, ale chyba nic w tym zlego że szukam w tym miejscu, nigdy tego nie robiłam. Chciałabym poznac chłopaka w wieku 17-23 lata.Nie szukam idealu od razu mowie, każdy ma jakies wady jak i zalety.Jednak dlatego że jestem normalna myślącą wmiare poważnie dziewczyną (co nie znaczy ze nie mam poczucia humoru ), nie szukam chłopaka który traktuje dziewczyny przedmiotowo. Naleze do tych spokojniejszych, nie przepadam za głośnymi, pijackimi imprezami do białego rana.oczekuję od Ciebie szczerości, kultury, zainteresowania, uczciwości, przyjaźni. Nie szukam teraz chłopaka na stale czy do jakiegoś związku, moim zdaniem najpierw trzeba się poznac, zrozumiec, zaprzyjaźnić.Ale nie mówie, ze to nie wchodzi w gre. Oferuję Ci póki co Luźną znajomość oparta na przyjaźni, pisaniu, a potem hmmm zobaczymy może cos wiecej?
Mam znajomych owszem ale nie zawsze można z nimi o wszystkim porozmawiać, czasem jest potrzebny ktoś kto wysłucha wesprze ktoś z zewnątrz itd. Oferuję Ci to samo, pomoc z mojej strony, dobra rade, zawsze Cie wysłucham …. Chciałabym po pisać smsy czasami porozmawiac przez tel po prostu taka znajomość oparta na przyjazni i pisaniu i rozmowach poki co (nie interesuje mnie krotka kilkudniowa znajomość). Nie chce tez żeby chodzilo Ci o sex, nie tego oczekuje. Nie odpowiadam na puszczone sygnaly ani mało rozwinięte smsy, nie zawsze mogę rozmawiac wiec Pisz śmiało. Odpowiem tylko na konkretne i zdecydowane smsy.
Odległość nie stanowi dla mnie jakiegos problemu, nie wiem jak Tobie. Jednak jestem z srodka Polski- reszte dowiesz sie przez sms:)
Mój numer tel jest z sieci plus nie ukrywam ze lepiej by było gdybys tez miał z plusa: 727 595 324 Pozdrawiam. Prosze nie podawac nr gg ani mailów w gre wchodzą tylko smsy i tel.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Co Ci przeszkadza w GG ?? Za to przynajmniej nie trzeba płacić.
Albo TAKAPANNA wychodzi z założenia, że idioci nie napiszą smsa, bo będzie im szkoda kasy, albo ma rzadko dostęp do internetu, albo zwyczajnie inne postrzeganie rzeczywistości. Szkoda - opis fajny i nawet bym się skusił:) No ale niestety mam Play, więc się nie łapię:p
 

TAKAPANNA

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
otóż iż ponieważ dlatego że, mało przesiaduje na komp a GG nie użytkuję proszę smsy:)
 

Milito_PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Niestety, mam Orange, a chętnie bym popisał. :p Tylko GG więc pozostaje.
 

Mieciu

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Hejka to masz podobny charakter do mojego ;) ja jestem z południowej polski i tez mam pluusa a raczej 36i6 :) pozdrawiam możemy popisać coś nie cos :)
 

nyga1991

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Ja się odezwałem i głucho. Niestety mam telefon w erze, ale jesteśmy z tego samego miasta, jeśli chcesz to się odezwij.
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
Nie rozumiem Cię autorko tematu. Sama twierdzisz że nie lubisz pisać przez gg, też nie jestem zwolennikiem tego typu poznawania się, ale jak do diabła można kogoś poznać pisząc smsy ?
Jakież to tematy i myśli można "pogłębiać" pisząć krótką wiadomość tekstową małym telefonikiem? Ani to poręczne, ani fajne, i chyba raczej nieskuteczne. Sorry ale smsowy friend to dla mnie jakaś abstrakcja .
Pzdr
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Jak dla mnie to ktoś tu komuś robi psikusa ;)
 

TAKAPANNA

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
hmmmm skoro Tobie cos nie pasuje w tym co zaoferowałam to nie rozumiem co tu robisz..nie prosilam o zbedne opinie...nikt Ci nie każe odpisywać sms.... Napisałam co myślę i czego chciałabym spróbować....
Nie możliwe że nie ma odzewu moze źle nr wybrałeś? zostawię maila pink35@onet.pl
 

ziarnisty1

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Właśnie ja też tak szukam ale niema jakoś odwagi ;/ pewnie jestem skazany na wieczną samotność w tym co opisałaś opisałaś mnie he he:p ty to opisałaś tego co ja też szukam ale nie potrafił bym tak pięknie tego ująć najlepiej żeby ta dziewczyna chciała pospędzać czas zemną bo smutno tak samemu a kobiecy uśmiech leczy wszystkie zmartwienia he he:p

W dodatku ja nie zasługuje na miłość i niewiem co niesie przyszłość :p a tak naprawde niemiałem nigdy przyjaciułki a maży mi się taka jak z filmu co razem filmy oglodamy jemy popcorn pijemy coole i się śmiejemy ;p spedzamy czas w tym problem bo ja zamknięty jestem w sobie wstydliwy a w dodatku tak dziki że nie lubie ludzi ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry