Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Problem z penisem i jądrami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Mechanizator

Mechanizator

złomiarz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów

Napisano 18 August 2010 - 09:51

W związku z przesadzoną ilością nowych tematów dotyczących penisa i jąder zakładam ogólny temat który dotyczyć będzie przyrodzenia.

Proszę nie wklejać żadnych zdjęć, chyba ze jest to naprawdę ostateczne, tzn. lekarz już widział i nic na to nie poradzi a także nie ma tego w żadnej encyklopedii zdrowia których jest wiele i w bibliotece i na internecie.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 brainiac13

brainiac13

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 August 2010 - 19:55

Witam.Mam pewien problem.Otóż kilka godzin dostałem piłka od nogi w brzuch(no trochę niżej)trochę mocno.To nie jest 1 raz.Kilka razy już dostałem.(Też mocno)
I moje pytanie Brzmi:
Czy Mogę być bezpłodny???

Aha i zawsze jadra bolały.

sorki jak do złego tematu wpisałem:)
  • 0

#3 recogit

recogit

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 29 September 2010 - 10:51

Witam.Mam pewien problem.Otóż kilka godzin dostałem piłka od nogi w brzuch(no trochę niżej)trochę mocno.To nie jest 1 raz.Kilka razy już dostałem.(Też mocno)
I moje pytanie Brzmi:
Czy Mogę być bezpłodny???

Aha i zawsze jadra bolały.

sorki jak do złego tematu wpisałem:)

trochę dziwne pytanie. Teoretycznie możesz, ale praktycznie raczej mało prawdopodobne. A tak na marginesie to zawsze można być bezpłodnym, nawet nie koniecznie z interwencją piłki. Trochę późno dostajesz odpowiedź, ale lepiej późno niż wcale.
O co Ci chodziło z tym, że "jądra zawsze bolały"?

Użytkownik recogit edytował ten post 29 September 2010 - 10:52

• 0

#4 michael

michael

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 103 postów

Napisano 05 November 2010 - 21:56

Zauważyłem, że podczas wytrysku jedno jądro (to wyżej ustawione) czasem się cofa (tak jakby chowa - przemieszcza się), sprawia mi to ból i dyskomfort, gdyż czasem trzeba je przytrzymać żeby się nie cofnęło za bardzo, czy wy podobnie macie? Zdarzyło się to kiedyś komuś?
  • 0

#5 kasia20071

kasia20071

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 08 November 2010 - 22:12

Dobra nie mam pojecia w jakim temacie zadac to pytanie wiec zadam je tu. Otoz moj chlopak z powodu wypadku stracil jedno jadro. Czasem ma problem z erekcja. I on sam boi sie robic badania na bezplodnosc bo sie tego wstydzi. Czy ktorys z was wie cos moze na ten temat??
  • 0

#6 vampir

vampir

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 477 postów

Napisano 13 January 2011 - 14:47

Zauważyłem, że podczas wytrysku jedno jądro (to wyżej ustawione) czasem się cofa (tak jakby chowa - przemieszcza się), sprawia mi to ból i dyskomfort, gdyż czasem trzeba je przytrzymać żeby się nie cofnęło za bardzo, czy wy podobnie macie? Zdarzyło się to kiedyś komuś?

Może się boi, albo wstydzi;p
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_basic30_*

Guest_basic30_*
  • Goście

Napisano 04 March 2011 - 18:34

to już poważniejsze podejście do tematu jest na www.masturbacja.xaa.pl
Żadnego problemu, czy wątpliwości w tym temacie nie można bagatelizować. Chłopaki nie ma się co wstydzić, tylko iść do urologa - nie odgryzie, a fachowo pomoże.
Skutki wstydu i zaniedbań mogą być fatalne.
  • 0

#8 doradca_Liderin

doradca_Liderin

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 100 postów

Napisano 22 April 2011 - 01:08

moj kolega szarpal sie na zarty z drugim i ten drugi go niechcacy kopnal z kolana raz w jajeczka
kolega numer jeden 2 tygodnie nosil jajka na temblaku. Wygladalo to jak kaganiec załozony na jamnika.
ale podobno nie jest bezpłodny
Pozdrawiam

Mocne uderzenia mogą faktycznie być groźne.
Jeśli ból jest nie do zniesienia lub dłużej nie przechodzi warto zaciągnąć porady i skontrolować to.
  • 0

#9 Malarz

Malarz

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 136 postów

Napisano 13 May 2011 - 23:22

a otusz ja mam głupie pytanko normalie mam nasienie itp nic nie boli ale wydaje mi się że 1 jądro jest większe lekko od 2 i trochę jest niżej a 2 wyżej czy jest to jakiś problem czy coś . Kiedyś lekarz mówił że to może być wodniak czy coś(to były przypuszczenia)i że to się zmieni lecz nadal jest tak samo

Ps : nic mnie nie boli itp tylko jak długo się nie onanizuję lekko mnie prawe jądro boli niewiem o co tu chodzi itp nie jestem lekarzem ale ytam to z ciekawości wkońcu to są moje skarby 2 XD i każdy to powinien zrozumieć.
  • 0

#10 totenti

totenti

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 14 May 2011 - 11:11

Zwykle jądra są asymetryczne, nie mnie jednka, jeżeli lekarz widział kiedyś jakąś nieprawidłowość to należy to sprawdzić. Niestety bez badania to można tylko zgadywać.
  • 0

#11 Malarz

Malarz

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 136 postów

Napisano 10 June 2011 - 22:23

Noo chłopie czytałem trochę o tym i strasznie się to usuwa rozcinanie moszny dłubanie ... aż mi ciary wszędzie przeszły ... nieno nie będę narazie się z tym kierować do lekarza chyba że poczuję jakiś ból czy coś .
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 andrzej60

andrzej60

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 July 2011 - 08:35

Szukam informacji dotyczących badania - masażu prostaty. Na tej stronie: prostata jest krótka informacja dotycząca tego zagadnienia. Nigdzie wcześniej nie widziałem tematów dotyczących prostaty, a jak były, to już są zamknięte, więc piszę tu. Może ktoś miał badania per rectum, i może opisać jak się czuł po nim i w trakcie? Z góry dzięki, pozdrawiam
  • 0

#13 syrcia

syrcia

Lekarz - specjalista

• Specjalista
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 01 November 2011 - 14:29

Szukam informacji dotyczących badania - masażu prostaty. Na tej stronie: prostata jest krótka informacja dotycząca tego zagadnienia. Nigdzie wcześniej nie widziałem tematów dotyczących prostaty, a jak były, to już są zamknięte, więc piszę tu. Może ktoś miał badania per rectum, i może opisać jak się czuł po nim i w trakcie? Z góry dzięki, pozdrawiam

Masaż prostaty (masaż stercza, dojenie prostaty) jest jedną z metod leczenia przewlekłego zapalenia prostaty. Opinie na temat skuteczności zabiegu są rozbieżne, ale są panowie, którzy bardzo sobie chwalą tę technikę. Masaż polega na delikatnym masowaniu palcem gruczołu krokowego przez samego chorego. Mężczyzna powinien obrać najwygodniejsza dla siebie pozycję-najczęściej jest to pozycja leżąca na boku. Następnie umyte palce rąk (można użyć rękawiczki) wprowadza się do odbytu i prowadzi je po przedniej ścianie odbytnicy kierując się na pępek. Po wyczuciu gruczołu krokowego należy delikatnie masować go przez kilka minut.
  • 0

#14 marecki1960

marecki1960

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 November 2011 - 10:31

Witam
Mam problem z jądrami a dokładniej z najądrzem -jest jakiś guzek , jak się to leczy - czy tylko operacyjnie ?
jak się przed tym uchronić ?
  • 0

#15 Ladybird89

Ladybird89

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 March 2012 - 13:55

Zgadzam się. Lepiej przełamać wstyd na korzyść własnego zdrowia. Wiem, że to jest trudne, ale warto.Każde niepokojące objawy powinno się konsultować z lekarzem. Nigdy nie wiemy co nam grozi.

Użytkownik wiki9969 edytował ten post 09 January 2014 - 23:18

• 0

#16 Nieznajomy123

Nieznajomy123

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 November 2014 - 15:36

Czesc, mam pewien problem ktory w sumie ciezko mi opisac.. masturbuje sie juz kolo 2/3 lat i nigdy nie mialem z niczym problemow ( tymbardziej ze raczej zadko raz na tydzien).Ostatnio wlasnie w trakcie zaczelo mnie cos piec .. zaczolem wiec ogolnie patrzec oco chodzi i mam jakby taki krotki czerwony odcinek na dole penisa .. skora jakby z tego miejsca schodzila .. oblalem to woda utleniona na wypadek jakby to bylo jakies zakarzenie .. Mozecie mi jakos pomoc ? musze z tym isc do lekarza czy to nic powaznego? Masturbacje oczywiscie odkladam na bok i zobacze czy cos sie polepszy . Trzyma sie to juz 3 dni

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#17 Guest_Mother Russia_*

Guest_Mother Russia_*
  • Goście

Napisano 29 November 2014 - 18:16

Następnie umyte palce rąk (można użyć rękawiczki) wprowadza się do odbytu

Należy również pamiętać, aby co najmniej przez miesiąc nie obcinać paznokci - doprowadzenie do niekontrolowanego wycieku krwi w tych partiach ciała jedynie ułatwi sprawę.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0