Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie najlepiej ulokować pieniądze?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
247 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#241 kszyrztofff

kszyrztofff

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1005 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 14:30

Nie co człowiek to opinia tylko jak sie jest czegoś fanem do czegoś przekonanym to sie potrafi w przysłowiowych dwóch zdaniach

napisać czym są krypto waluty, dla kogo i jak sie na nich zarabia. Jeśli wiec odsyła się do publikacji internetowych zamiast posłużyć się danymi czy przykładami albo porównać z innymi inwestycjami to czytający ma prawo pomyśleć że trafia na "naganiacza" który mu nowe Amber-Gold oferuje.

Aha, i z tego zarobisz naprawde wiecej niz 1,4 zł (minus podatek :D) na miesiac :D

Czy już się dowiedziałeś co to jest dywidenda od akcji i jak się jej opłacalność oblicza czy jesteś jeszcze na etapie "szczerzenia zębów"?

• 0

#242 slucham

slucham

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 17:24

Zależy od ilości posiadanych pieniędzy :) banki ostatnio nie szaleją z procentami, więc warto się zastanowić nad inwestycję w nieruchomość albo np. zabytkowy samochód

• 0

#243 kszyrztofff

kszyrztofff

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1005 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 17:54

Zależy od ilości posiadanych pieniędzy :) banki ostatnio nie szaleją z procentami

W przypadku lokat bankowych nie powinno się brać pod uwagę ofert banków PKO BP, Pekao,  BZ WBK  czy mBanku a to dlatego

że dają najniższe możliwe oprocentowanie i o ile wiem pożyczają sobie nawzajem pieniądze po stopie WIBOR i to rzekomo jest dla nich bardziej korzystne. Prócz tego niskie oprocentowanie sprawia że tak naprawdę traci się na lokatach zamiast zyskiwać. Jeśli więc szukać banku do lokaty to proponuje zacząć np od Eurobanku przy czym chodzi tu nie tyle o ich reklamowanie ile o to że średnie i małe banki nie korzystają z WIBOR a tym samym aby pozyskać pieniądze muszą dawać wyższe oprocentowanie. Mimo tego też nie gwarantują realnego przyrostu na lokacie choć tu już może to być możliwe. Generalnie jednak jeśli jest się zielonym w dziedzinie inwestowania to lepiej już trzymać pieniądze na lokatach niż tak jak kolega wyżej "inwestować" i nie wiedzieć bądź nie umieć wytłumaczyć jak na krypto walutach się zarabia.

• 0

#244 bubuska

bubuska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 05 maj 2018 - 11:20

A czy ktoś z Was może inwestuje pieniądze w Forex? Jakiś czas temu pojawiła się taka możliwość na Cinkciarzu i zastanawiam się czy taka forma inwestycji jest opłacalna. Jakieś opinie? 

• 0

#245 Kibic Polski

Kibic Polski

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 05 maj 2018 - 14:30

A czy ktoś z Was może inwestuje pieniądze w Forex?

Jedyne znane mi forum gdzie mowa o Forexie to: Stockwatch.pl/forum

Nie wiem na ile przydatne dla osoby zupełnie początkującej.

• 0

#246 bubuska

bubuska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 12 maj 2018 - 10:28

O widzisz dziękuję bardzo. Zobaczę tam, być może tam znajdę jakieś informacje które mi pomogą. Bo już założyłam konto na Cinkciarzu i mam co prawda na razie konto demo, ale od czegoś trzeba zacząć. A temat Forex bardzo ciekawie wygląda. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#247 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 23 maj 2018 - 19:51

Demo to jest ale cały ten wątek :D
Dobre ulokowanie hajsu zdaniem oszołomów z narodu Polskiego to oddać komuś hajs by ten ktoś hajsem zrobił hajs. Czy w tym kraju wszyscy to już same mańkuty?
No wiecie, dwa "lewe" łapska do roboty :D
Buhahhahahaha...
Ja se ulokował ostatnio 9000 w autko lekko piźnięte. Se kupił ja zderzak, błotnik, machę w kolorku. Se ja grilla, belkę i lampy też kupił. No i se wziął ja klucza dychę, trzynastkę i ósemkę + śrubowkręta krzyżaka... no i ja se powymieniał te fanty pod domkiem. Potem ja se deskę rozdzielczą wyjął, poduchy z odzysku zamontował, nową dechę przykręcił. No i se furę łomyłem, łotkurzyłem i se na giełdę pojechałem ponad 12000 dwudniówki na czysto przytulić. Se podatek łopłacił, kasu łotzyskał i se 130% w dwa dzionki liznął. Normalnie Ambergold wysiada :D

Kasę swoją to się lokuje ale najpierw we własnej głowie a potem w terenie. Polecam.

Użytkownik milatam edytował ten post 23 maj 2018 - 19:52

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#248 hm2

hm2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 06:18

Tak sobie myślę, że gdyby mieć tak ze 3 mieszkania pod wynajem, to można byłoby już całkiem przyjemnie sobie żyć.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0