Gdzie najlepiej ulokować pieniądze?

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Złotej recepty nie ma , ale na pewno nie w jednym miejscu. Ja częśc środków mam na lokacie, częsc przeznaczam na produkt plan na życie łączący ubezpieczenie z oszczędzaniem.
 
A

ania.s

Guest
Lokaty jednodniowe z dzienna kapitalizacja odsetek bez podatku Belki.

Poza tym najlepiej dywersyfikować swoje oszczędności miedzy rozne banki i rozne instrumenty finansowe.
 

pmsady

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
zgadzam sie, że najlepsze obecnie to lokaty bez belkowe, polecam Wam lokatę optymalną otwieraną przez Open Finance, obecne oprocentowanie:
3 miesiące 4,85% = 6,02% z podatkiem "Belki".
6 miesięcy 5% = 6,25%
12 miesięcy 5,25% = 6,65%

Te procenty często się zmieniają, więc warto upewnić się zawsze czy taki procent jest aktualny.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Lokaty jednodniowe są dobre, ale na dłuższa metę to wole oszczędzać w Planie na życie, przynajmniej mam dobre ubezpieczenie przy tym.
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
w diamenty, złoto, a nie tam jakieś lokaty. ludzie dookola mnie poczwszy od rodziny, przez znajmych z ap, na wspolpracownikach konczac uparcie wmawiaja mi fundusze, lokaty, akcje, a ja mowie g.. prawda. zobaczcie jak na przestrzeni lat wyglada cena towarow ktore wymienilam.
 
Dołączył
7 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Lokaty są dobre tylko w przypadku krótkiego czasu oszczędzania. Jeżeli zamierzają Państwo oszczędzać przynajmniej 5 lat to najlepszym wyjściem będą fundusze inwestycyjne.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na stronę www.doradcy-kredytowi.com Wystarczy wypełnić wniosek w dziale kontakt a nasz przedstawiciel do Państwa oddzwoni.

Pozdrawiam serdecznie
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
A ja bym polecała stronę na facebooku, gdzie jest akurat konkurs http://www.facebook.com/zyciena100procent ale oprócz niego sporo info o dobrym oszczędzaniu.
 
J

Johny_Cash

Guest
można też zasięgnąć porady doradzcy finansowego,
który przeprowadzi dla nas szczegółową analizę możliwości
inwestycyjnych w oparciu o różne strategie
oraz zapewni bezpłatne porady w okresie inwestowania,
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Ja nie inwestuję w coś czego nie znam wolę nie ryzykować, dla mnie Plan na życie wystarczy.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Mam taką nadzieję, na razie tylko śledzę gromadzony kapitał i zacieram ręce :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Dla mnie to sama radość, bo o wszystkich operacjach jestem informowana z wyprzedzeniem, wiem co sie po prostu z pieniążkami dzieje :)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wazne jest takie oszczedzanie.Dlatego najczesciej decyzje podejmujemy z opóznieniem.Ale jak to mówia lepiej pozno niz wcale.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Bo myślimy że to nic nie da, a jednak nie ma nic mylnego bo jak zaczniesz oszczędzać i widzisz jakie są zyski to wciąga, zwłaszcza jak się samemu decyduje o wysokości składki.
 

jeffrey44

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Pytanie w temacie jest tak konkretnie sformułowane, że lepiej jakby spytać R. Kubicę, żeby w jednym poście napisał jak się jeździ w Formule 1..
 

kellyy

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Czy ktoś się orientuje, gdzie są organizowane szkolenia lub jakieś spotkania dotyczące inwestowania? Nie interesują mnie lokaty bankowe i fundusze. Myślę raczej o nieruchomościach lub biznesach. Mieszkam w Warszawie więc to miasto najbardziej mnie interesuje.
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Bo myślimy że to nic nie da, a jednak nie ma nic mylnego bo jak zaczniesz oszczędzać i widzisz jakie są zyski to wciąga, zwłaszcza jak się samemu decyduje o wysokości składki.
Zwłaszcza , że te koszty nie są aż tak duże i jakoś bardzo nie nadszarpują naszego budżetu.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
No nie, bo nawet można czasowo zawiesić opłacanie składki, nie tracąc nic przy tym.
 
Do góry