Danny Diablo

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Danny+Diablo+x_78afd90b.jpg

Danny Diablo a.k.a. Lord Ezec, czyli niekwestionowany król nowojorskiego hardcore'u. Wokalista legendarnej formacji Skarhead, wcześniej także Crown Of Thornz. Tworzy typowy nowojorski hardcore i hiphop (bardziej rapcore). W czerwcu miał zagrać w Warszawie, niestety część trasy koncertowej została odwołana.

Przykładowe utwory:
Danny Diablo - Livin' By The Gun
Danny Diablo - Mechanix (feat. Necro)
Danny Diablo vs. The Vendetta - Never Satisfied
Skarhead - Kings at crime

Co sądzicie? Moim zdaniem to mistrzostwo, 100% gangsta hardcore.
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
Nie podoba mi się , kojarzy mi się z białymi chłopaczkami którzy chcieli by być czarni.
O ile ostatnie 2 utwory można z trudem przeboleć to dwa pierwsze ssą po całości ,a to otoczka tańczących dup , srebrnych zębów , gangsta samochodów ,zimnych łokci i groźnych pitbulli na łańcuchu jest trochę śmieszna , choć raczej żałosna.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Teledyski a la bling bling też do mnie do końca nie przemawiają, ale muzykę uważam za dobrą, nawet bardzo dobrą. Faktem jednak jest, że ludzie, którzy nie lubią rapu nie będą za nią przepadali. Swoją drogą nowojorskie środowiska hc i hiphop są bardzo mocno ze sobą powiązane. W Polsce nie zauważyłem tego na większą skalę, chociaż ostatnio trochę się rusza w tym kierunku.
 
Do góry