profesjonalna kamera cyfrowa

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ktorą wg was warto kupić kamerę jesli mysli sie o zalożeniu biznesu ślubnego?
Zastanawiamy się ze znajomym czy przypadkiem nie wpłynąć na taki grunt i szukamy kamery.
Wiadomo, że z Urzędu dostaje się na rozkręcenie biznesu okolo 15 kafli czy warto wydac to na sprzęt?
Bo z tego co patrzę, to kamery tak własnie kosztują np. ta.

A jakie sa wasze typy?
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Kamera, która kosztuje ponad 13 tysięcy musi byc dobra, a ta, którą pokazujesz tyle właśnie kosztuje.
Jeśli chcesz robić śluby to możesz wybrać ten model, który podałaś/eś ewentualnie SONY HDR-AX2000. Obie te kamery są dostatecznie dobre, zeby wkręcić cię w świat par młodych i wesel.
Znajomy filmowiec ma Sony bodajże.
 

danio92

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
40
A może nieco droższa canon xf305? xD albo http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11180 ;))
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
O, ta kamera też w porządku.
Ale w końcu na jaką postawiła autorka wątku, na tę pierwszą z winmaru czy może nasze propozycje?
No i miłoby było dowiedzieć się czy z biznesem ślubnym coś ruszyło :)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Niekoniecznie trzeba wydawać aż 15 tysięcy na dobrą kamerę. Do 10 tysięcy też dostaniesz bardzo dobrą kamerę. Choćby ten panasonic . Widziałem też kamerę sony za chyba 7 tysięcy. Również w biznesie weselnym by się sprawdziła.
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
Sony AX1000 za 10 tys. kupisz i dasz 2 tys. na osprzęt i 3 tys. na oprogramowanie, na początek powinno starczyć
 

michal_z_bulowic

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
339
Punkty reakcji
8
Tutaj masz porównanie cen kamer cyfrowych w sklepach internetowych. Przy tych najdroższych modelach- profesjonalnych- taki Cię interesuje- różnice pomiędzy sklepami wynoszą często i około 1-2 tyś zł!!
 

pozytywista

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Kraków
Jeżeli Sony to faktycznie AX 2000 lub NX5. Jeżeli chodzi o optykę, to kamery się nie różnią. NX5 ma dodatkowo możliwość podpięcia twardego dysku na 11 godzin kręcenia non stop. Kup jedną z nich, a nie będziesz żałował.
Pozdrawiam
 

Rychos

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich. Chciałem dołączyć sie do wątku i prosić o pomoc w wyborze kamery ale mam dość ograniczony budżet :( ok. 5000 zł
Zastanawiałem sie nad sony fx1 ( używana na Allegro ok 4-6 tys ) lub z1( używana ok 5-7 tys) albo fx1000( ale tu juz cena trochę jak na mnie wysoka 8-10 tys)
Kamerę potrzebuje do filmowania wesel . Mialem 3 letnia przerwe w filmowaniu a chcialbym ponownie zajac sie tym.posiadam jeszcze panasonic gs400 i Sony vx2100 więc na obecne czasy to trochę za słaby sprzęt.
Jeśli to tylko możliwe proszę o pomoc w wyborze :D
 
S

Sylwia1234

Guest
Tutaj znajdziesz niezłe porównanie sprzętu www.robimytv.pl, mają kamery cyfrowe i hd firm takich jak Sony, Panasonic, Gopro, Canon.. jest też możliwość zakupienia na raty, na pewno będziesz usytysfakcjonowana tak jak ja :)
 

video15

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam,
Poszukujemy montażysty materiałow video.
Lokalizacja pracy Lublin(woj. lubelskie).
infopraca.pl/praca/montazysta-materialow-video/lublin-20-386/9205212
 
S

Sttark

Guest
Bardzo duży wybór kamer mają na stronie gohd.pl. Jak nie lubisz długo czekać na dostawę, to szczególnie ich polecam. Jak złożyłem zamówienie koło 14 jednego dnia, to następnego już do mnie kurier się dobijał ;-))
 
Do góry