Paznokcie żelowe

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Mam pytanie, czy paznokcie żelowe mogą odchodzić po tygodniu? W poniedziałek robiłam sobie paznokcie żelowe zapłaciłam bagatela 120zł a od 2-3 dni widzę, że zaczynają odchodzić. Czy przyczyną może być ciąża? Jakieś hormony czy coś? Bo pierwszy raz mi się to zdarza.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Kiedyś był taki temat, inna dziewczyna się skarżyła, że paznokcie nigdy jej nie odpadały a teraz jest w ciąży i odpadają. I wyszło,ze właśnie przez burzę hormonów paznokcie mogą się nie trzymać. Z następnymi wstrzymaj się do urodzenia dzieciaczka :)
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Jeśli Twoje paznokcie po zdjęciu tipsów żelowych są bardzo słabe polecam odżywkę Alessandro. Używałam jej po zdjęciu tipsów i byłam bardzo zadowolona z kondycji moich paznokci, odżywka nie jest tania, ale za to bardzo wydajna. Polecam.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Zastosuj NAIL TEK XTRA
ABSOLITNIE REWELACYJNY!
ja stosuje 2 miesiac po zdjeciu zelowych paznoki i mam mocna plytkę!
 
J

jenny84

Guest
Ja to chyba będę musiała zrezygnować z długich paznokci - nie odpadają, ale dziecko zaczyna ząbkować i nie mogę smarować mu żelem dziąsełek... :( A zawsze miałąm długie. I mi żelowe nie odpadały - nawet w ciaży.
 
D

Daria1203

Guest
Cześć mam pytanie od kilku dni zaczęłam robić paznokcie żelowe no i żel nie trzyma się paznokcia co robie nie tak?? Piłuje płytkę paznokcia i nic nie wiem co żle robie może o czymś zapominam.
Pomórzcie proszę.
 

veecky

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeśli są źle zrobione to mogą odchodzić. Dlatego zamiast robić żele, robię lakier shellac. W Warszaiw chyba tylko na Karolkowej 50 robi go p. Polańska. Paznokcie muszą być tak długie jak się chce, ale za to przez 2 tygodnie są sliczne.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
@ Daria, a wiesz, czym jest cleaner? Bo wykonanie paznokcia żelowego na samym piłowaniu się nie kończy.
 

Katrinka777

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
I trzeba oczywiście mieć dobre żele, w sensie dobrej firmy. Ja akurat robię hybrydy lakierami z makear, ale oni żeli chyba nie mają... Bym Ci poleciła. Ale hybrydy to jednak coś ciut innego.
 
Do góry