moja pasja - bilety - przyjmę

Status
Zamknięty.

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok/ okolice
Witam wszystkich forumowiczów!
jestem tu pierwszy raz ale z Wielką prośbą do was :)
Zbieram bilety komunikacji miejskiej z Polski i Zagraniczne.
Może macie takowe u siebie z waszych miejscowości?
jeśli macie chwilkę czasu i 1.55zł w kieszeni to było by miło jakbyście powiększyli moją kolekcję i wysłali mi wasze bilety, jednorazowe, miesięczne, normalne ulgowe jakie tam tylko macie :) (przyjmę wszystkie)
Jeśli wy coś zbieracie to możemy się wymienić, posiadam sporo rzeczy na wymianę.
Wam one tylko przeszkadzają a mi mogą wzbogacić kolekcję :)
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
długa by to była lista, mam ze 115 miejscowości Polski bilety :D
kocury - a jakie masz bilety? niestety monet na wymianke nie posiadam :(
Oczekujesz że ktoś Ci będzie pisał jakie ma bilety i czy takie masz? Posegreguj tą listę na województwa a miejscowości alfabetycznie w każdym województwie. Jeżeli będzie lista i okaże się że nie masz z moich okolic to sam Ci mogę jakieś wysłać, powiem znajomym żeby mi zostawili bilety i po jakimś czasie Ci wyśle (na znaczek mnie nie zbawi a zawsze komuś można pomoc w zbieraniu dziwnych kolekcji).
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok/ okolice
temu# - ja przyjmuję wszystkie bilety jakie kto może wyslać, ale mam listę miejscowości alfabetyczną :)
proszę :
1006219.jpg
:)
mam jeszcze kilka zdjęć mojej kolekcji np
2700 Biletów z Białegostoku :
1006212.jpg

1006214w.jpg
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Po co Ci kilkanaście takich samych biletów? Myślałem ze masz po jednym góra dwóch. Bilety z moich okolic już masz.
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok/ okolice
Potrzebne mi są dlatego, że wymieniam się nimi z innymi kolekcjonerami biletów.
A ty z Tychów (wnioskuje, że takie masz bo w lokalizacji masz Tychy) masz takie bilety niebieskie?
008178.jpg
o takie tylko właśnie niebieskie - bo mam jeden ale nie wiem z jakich lat jest, stary czy nowy
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Potrzebne mi są dlatego, że wymieniam się nimi z innymi kolekcjonerami biletów.
A ty z Tychów (wnioskuje, że takie masz bo w lokalizacji masz Tychy) masz takie bilety niebieskie?
008178.jpg
o takie tylko właśnie niebieskie - bo mam jeden ale nie wiem z jakich lat jest, stary czy nowy
To takich zbieraczy biletów jest więcej :mruga: .

Ja nie zbieram biletów i nie jeżdżę autobusami dlatego też nie wiem czy ten bilet jest aktualnym jak będę przechodził obok kiosku to zapytam.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
jak się wkręciłam w kolekcjonerstwo to poznałam sporo ludzi z dziwnymi kolekcjami np wieczek od jogurtów, zakrętek od butelek albo zakrętek od wódki :D
Słyszałem kiedyś że ludzie zbierają dziwne rzeczy, przyznam że nigdy nikogo takiego nie spotkałem, Ty jesteś pierwsza osoba na która się natknąłem (i to jeszcze wirtualnie). Wieczka od jogurtów biją chyba bilety na głowę w dziwnych kolekcjach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry