Po Raz Ostatni Na Forumowisku

wuka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
Podjąłem decyzje że dzisiaj po raz ostatni odwiedze forumowisko! Jednak nie mógłbym sie z wami rozstac bez kilku słów na tzw "odchodne". ;) W ciągu tych 2 miesięcy kiedy to brałem udział w dyskusjach na różne tematy zauważyłem że takie forum to fajna sprawa i w wielu sprawach może pomagać młodym ludzią, szczególnie do gustu przypadł mi dział Muzyka/Hip Hop może dlatego iż od lat odgrywa ważną role ta muzyka w moim życiu, wdałem sie w mały konflikcik, który dość szybko się rozszedł po kościach, napisałem ponad 100 postów (wiem że to niewiele). Rozstaje się z forum ponieważ, wbrew obiniom innych, takie forum pochłania zbyt wiele czasu! A na to nie moge sobie pozwolic i tak juz za dużo spraw zaniedbałem.

Na zakończenie pragne pozdrowić wszystkich, z którymi miałem okazje powymieniać posty, moderatorów, szczególne pozdrowienia dla jednej małej osóbki którą poznałem na tym forum i fajnie mi sie z nia rozmawia, będzie wiedziała o kogo chodzi(do zobaczenia na gg ;) ); pozdrawiam również nike która jest jakby takim aniołkiem stróżem tego forum, i zawsze chętna by pomóc, udzielic dobrej rady, pocieszyc ;) przypadkowa mam na dzieje że za bardzo Ci za skóre nie zalazłem(mimo wszystko uważam że masz cięty jęzorek :p pozdrawiam) icałą reszte przebywającą na forumowisku :)

Jeśli by ktoś chciał ze mna na jakis temat porozmawiac zapraszam na GG zawsze postaram się odpowiedzieć, choc nie obiecuje że odrazu.


Pozdrawiam i ściskam

WuKa ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Więc życze Ci powodzonka :)
Zajrzyj kiedyś choć na chwile.
3maj sie :]
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
wuka, :( :( :( ;( Smutna jest twoja decyzja, moze lepiej sie nie zegnac tylko obiecac nam ze bedziesz do nas zagladal jak tylko bedziesz mogl :zalamany: , pierwszy raz odkad pamietam ktos sie z nami rozstaje i odchodzi z forum, zycze ci wszystkiego dobrego i do nastepnego spotkanka, trzymaj sie wuka,
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
:[ :[ :[ :[ TAK poprostu mnie (nas) zostawiasz??? ;( ;( ;( niedobry.... ;( ;( ;( I nawet mi nie powiedzialeś?????? ;( Kestem ZŁA na Ciebie i szybko mi nie przejdzie...........................
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
pierwszy raz sie z takim czyms spotkalem... osobiscie nie postowalem z wuka... ale szkoda ze od nas odchodzi... moze nie na zawsze... mam nadzieje
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Dlaczego????????
nie odchoź.
Ja tego nie uwzględniam.
I napisze tobie: DO NAPISANIA.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
JA TEŻ nie uwzgledniam TWOJEGO odejścia :[ To chyba proma aprilis :[ ... Wuka - WSTYDŹ SIĘ!!
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
wuka, jeżeli serio odchodzisz to szkoda ale fajnie sie postowało życze powodzonka i trzymaj sie ...mam nadzieje że zaglądniesz do nas jeszcze czasami... napiszesz jakiegoś posta.... może komuś pomożesz....a może sie pokłócisz hehe.. żartowałem.....
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
wuka, ;(;( 3m się ale wpadnij kiedyś ;(((((((
 
T

tyśka

Guest
to prawda, forum jest świetne ciekawe ale przyznam się że mi tez czasem zajęło to kilka godzin za jednym raem, zaniedbuje swoje obowiązki a i tak teraz mnie niema w domu to już niewiem co tu się dzieje... no ale postaram się tu być często na tyle na ile moge tylko :) buśka wszystkim!!
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
WuKa nie znałam cię. Tylko takie pożegnanie wzbudza we mnie złe wspomnienia. Przypomina coś. Ale nie wierzę, że tu nie zaglądniesz! Wiem, po sobie... zanim znikniesz na dobre wejdziesz tu pare razy.
Ale każdy jest inny...
powodzenia w zyciu! :przytul:
 

wuka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
Jednak powróciłem po dłuższej nieobcności. I od czasu do czau tu zaglądne cos napisze. :) Choc nie obiecuje że za często :p

POZDRO DLA WSZYSTKICH

PS Zapraszam na chata
 
Do góry