Rola imprez integracyjnych w firmie

kluiwert1

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Hej witajcie! Jestem kierownikiem wielu pracowników i doskonale wiem jak firmie potrzebna jest Impreza Integracyjna
i co może dać.
 

niezlafruzia

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiesz co, zgadzam się z tobą. Imprezy integracyjne normują atmosferę w zespole, przy okazji są jakąś forma motywacji pracownika, a co za tym idzie wpływają na polepszenie standardu wykonywanych przez pracownika czynności. Słyszałam, że bardzo chętnie organizuje się teraz wyjazdy integracyjne w formie wycieczek, zdaje się, że Mega Travel czymś takim się zajmuje. Fajna sprawa, pracodawcy powinni z takiej opcji skorzystać.
 
B

bone1906

Guest
Fajne takie wyjazdy integracyjne lub motywacyjne. Ja bym chciał taką formę gratyfikacji, oczywiście nie zawsze, premia pieniężna też jest przyjemna i przydatna, ale takie wyjazdy dają dużo korzyści. Ta firma Mega Travel też się bardzo dla mnie fajne prezentuje, zwłaszcza te oferty wyjazdów na mecze zagranicznych klubów.
 

Olszyna-Wroclaw

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Imprezki są fajne a na nich dodatkowe atrakcje, np. b. popularne ostatnio pokazy tańca brzucha albo inne. Zwykle ludzie doceniają, że szefostwo coś dla nich robi, jt. rodza prezentu dla ludzi. Do pracy pokazy tańca nie są potrzebne, ale za to umilają życie:)
 
M

marcin.ch

Guest
ludzie po imprezach integracyjnych lepiej sie czuja w swoim towarzystwie co skutkuje lepsza wydajnoscia pracy
 

filemon225

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie ma to jak udana imprezka firmowa:) kiedyś byłem przeciwny takiemu "przymusowemu" integrowaniu ale musze przyznać, że jednak przynosi to pozytywny skutek, tylko nie mozna przesadzic z alkoholem;) ja z czystym sumieniem moge polecić agencje Edino, mega imprezke dla nas zorganizowali w krakowie:)
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Właśnie :) Ważny jest pomysł ... żeby nie skończyło się wyjazdem do pensjonatu - zachalnie i powrotem;)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Wiesz co, zgadzam się z tobą. Imprezy integracyjne normują atmosferę w zespole, przy okazji są jakąś forma motywacji pracownika, a co za tym idzie wpływają na polepszenie standardu wykonywanych przez pracownika czynności. Słyszałam, że bardzo chętnie organizuje się teraz wyjazdy integracyjne w formie wycieczek,
Wiele takich firm w moim najbliższym i dalszym otoczeniu, a także inne grupy zawodowe organizują coś takiego. Są to rzeczywiście wycieczki dalekie lub bliskie oraz bardzo często pikniki rodzinne jedno i wielodniowe. Pierwsze obfitują w zwiedzanie, drugie w gry i zabawy z udziałem współmałżonków i dzieci. Są też typowo firmowe dla pracowników, gdzie wymyśla się tak śmieszne zabawy, dzieląc wcześniej pracowników na zespoły. Dyplomy za zwycięstwa i inne drobne nagrody bywają. Ktoś, kto nie bywa na czymś takim, albo na wyjazdach integracyjnych tylko z nazwy, bo to nie ma z nimi nic wspólnego, nie ma o nich zielonego pojęcia :) Wszystko zależy od firmy i od ludzi ją tworzących.
 
G

gregory3x

Guest
imprezy integracyjne firmowe to często zwykłe picie ile da firma i kac na drugi dzień po podrywaniu koleżanek z pracy juz tam wycieczki sa potrzebne stół żarcai alkohol fajny lokal pare chętnych z firmy na zdrady
 

Animando

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Impreza integracyjna powinna naprawdę zadbać o to, aby pracownicy się ze soba zintegrowali. Warto więc zorganizować im takie 'gry i zabawy', aby robili coś razem, w grupach. A wiadomo, wieczorek jakaś imprezka ;)
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
nazwa dobra:) my idziemy na mikołaja, własciwie na wigilię z choinką i karpiem na imprezę w expedition w stolicy, nie wiem czy zero nudy, ale z oferty wygląda godnie.
 
S

szatanek13

Guest
Moja firma zrobiła prawdziwą akcję na wigilię, czyli wigilia w stylu sarmackim :D O ile się nie mylę, organizowała to agencja www.powersport.pl
A chyba się nie mylę, bo właśnie teraz jedziemy z tą firmą na narty do Austrii, szef chyba wyszedł z założenia zastaw się, a postaw się, ale pracownika rzeczywiście szanuj.

Fajna opcja w gruncie rzeczy i mam nadzieję, że wyjazd okaże się mocno integrujący :)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
sztanek13, gdzie Ty pracujesz!? Takie atrakcje - pozazdrościc :), a z ciekawości gdzie do Austrii się wybieracie, my w tym roku może pojedziemy na firmowy wyjazd narciarski do Zakopanego, albo Korbielowa, ale to nie to co Austria :), może w przyszłym roku.
 

ZeroNudy

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jeżeli będziecie poszukiwać atrakcji na imprezy firmowe lub organizatora imprezy integracyjnej, to zapraszam na zeronudy.com.
 
Do góry