Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Rola imprez integracyjnych w firmie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 kluiwert1

kluiwert1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 czerwiec 2010 - 10:47

Hej witajcie! Jestem kierownikiem wielu pracowników i doskonale wiem jak firmie potrzebna jest Impreza Integracyjna
i co może dać.

Użytkownik Gressil edytował ten post 29 styczeń 2014 - 20:18
Usunięto link

• 0

#2 niezlafruzia

niezlafruzia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 09:20

Wiesz co, zgadzam się z tobą. Imprezy integracyjne normują atmosferę w zespole, przy okazji są jakąś forma motywacji pracownika, a co za tym idzie wpływają na polepszenie standardu wykonywanych przez pracownika czynności. Słyszałam, że bardzo chętnie organizuje się teraz wyjazdy integracyjne w formie wycieczek, zdaje się, że Mega Travel czymś takim się zajmuje. Fajna sprawa, pracodawcy powinni z takiej opcji skorzystać.
  • 0

#3 Guest_bone1906_*

Guest_bone1906_*
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 09:44

Fajne takie wyjazdy integracyjne lub motywacyjne. Ja bym chciał taką formę gratyfikacji, oczywiście nie zawsze, premia pieniężna też jest przyjemna i przydatna, ale takie wyjazdy dają dużo korzyści. Ta firma Mega Travel też się bardzo dla mnie fajne prezentuje, zwłaszcza te oferty wyjazdów na mecze zagranicznych klubów.
  • 0

#4 Olszyna-Wroclaw

Olszyna-Wroclaw

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 15:24

Imprezki są fajne a na nich dodatkowe atrakcje, np. b. popularne ostatnio pokazy tańca brzucha albo inne. Zwykle ludzie doceniają, że szefostwo coś dla nich robi, jt. rodza prezentu dla ludzi. Do pracy pokazy tańca nie są potrzebne, ale za to umilają życie:)

Użytkownik Gressil edytował ten post 29 styczeń 2014 - 20:19
Usunięto link

• 0

#5 Guest_marcin.ch_*

Guest_marcin.ch_*
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 21:01

ludzie po imprezach integracyjnych lepiej sie czuja w swoim towarzystwie co skutkuje lepsza wydajnoscia pracy
  • 0

#6 filemon225

filemon225

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2011 - 10:59

Nie ma to jak udana imprezka firmowa:) kiedyś byłem przeciwny takiemu "przymusowemu" integrowaniu ale musze przyznać, że jednak przynosi to pozytywny skutek, tylko nie mozna przesadzic z alkoholem;) ja z czystym sumieniem moge polecić agencje Edino, mega imprezke dla nas zorganizowali w krakowie:)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Domelek89

Domelek89

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 326 postów

Napisano 01 styczeń 2012 - 22:31

Właśnie :) Ważny jest pomysł ... żeby nie skończyło się wyjazdem do pensjonatu - zachalnie i powrotem;)
  • 0

#8 Bluesia

Bluesia

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2124 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 21:02

Wiesz co, zgadzam się z tobą. Imprezy integracyjne normują atmosferę w zespole, przy okazji są jakąś forma motywacji pracownika, a co za tym idzie wpływają na polepszenie standardu wykonywanych przez pracownika czynności. Słyszałam, że bardzo chętnie organizuje się teraz wyjazdy integracyjne w formie wycieczek,

Wiele takich firm w moim najbliższym i dalszym otoczeniu, a także inne grupy zawodowe organizują coś takiego. Są to rzeczywiście wycieczki dalekie lub bliskie oraz bardzo często pikniki rodzinne jedno i wielodniowe. Pierwsze obfitują w zwiedzanie, drugie w gry i zabawy z udziałem współmałżonków i dzieci. Są też typowo firmowe dla pracowników, gdzie wymyśla się tak śmieszne zabawy, dzieląc wcześniej pracowników na zespoły. Dyplomy za zwycięstwa i inne drobne nagrody bywają. Ktoś, kto nie bywa na czymś takim, albo na wyjazdach integracyjnych tylko z nazwy, bo to nie ma z nimi nic wspólnego, nie ma o nich zielonego pojęcia :) Wszystko zależy od firmy i od ludzi ją tworzących.
  • 0

#9 Animando

Animando

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 02 listopad 2012 - 23:21

Impreza integracyjna powinna naprawdę zadbać o to, aby pracownicy się ze soba zintegrowali. Warto więc zorganizować im takie 'gry i zabawy', aby robili coś razem, w grupach. A wiadomo, wieczorek jakaś imprezka ;)
  • 0

#10 Henry0077

Henry0077

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 23:36

nazwa dobra:) my idziemy na mikołaja, własciwie na wigilię z choinką i karpiem na imprezę w expedition w stolicy, nie wiem czy zero nudy, ale z oferty wygląda godnie.

• 0

#11 Guest_szatanek13_*

Guest_szatanek13_*
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 17:28

Moja firma zrobiła prawdziwą akcję na wigilię, czyli wigilia w stylu sarmackim :D O ile się nie mylę, organizowała to agencja www.powersport.pl
A chyba się nie mylę, bo właśnie teraz jedziemy z tą firmą na narty do Austrii, szef chyba wyszedł z założenia zastaw się, a postaw się, ale pracownika rzeczywiście szanuj.

Fajna opcja w gruncie rzeczy i mam nadzieję, że wyjazd okaże się mocno integrujący :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 BandaiWanda

BandaiWanda

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 226 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 08:18

sztanek13, gdzie Ty pracujesz!? Takie atrakcje - pozazdrościc :), a z ciekawości gdzie do Austrii się wybieracie, my w tym roku może pojedziemy na firmowy wyjazd narciarski do Zakopanego, albo Korbielowa, ale to nie to co Austria :), może w przyszłym roku.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#13 ZeroNudy

ZeroNudy

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 11:06

Jeżeli będziecie poszukiwać atrakcji na imprezy firmowe lub organizatora imprezy integracyjnej, to zapraszam na zeronudy.com.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0