przedłużanie rzęs

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
co myślicie o przedłużaniu rzęs?? Myślcie, że warto byłoby się poddać takiemu zabiegowi ??
a może któraś z was ma taki zabieg już za sobą i podzieli się swoimi doświadczeniami ??
np napisze gdzie na taki zabieg się wybrać i jaką metodę przedłużania rzęs wybrać ??
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Myślę, że jak ktoś ma własne rzęsy niezbyt okazałe, to taki zabieg na pewno by mu się przydał - oczywiście mowa o paniach, bo panowie raczej na długość rzęs nie zwracają uwagi. Z tego co wiem to bardzo dobra jest metoda 1-1 xtreme lashes. Bardzo dobrze robią cos takiego w Studio Kleopatra w Warszawie, więc jak masz jakoś po drodze, to możesz się tam wybrać. Ta metoda jest jedną z lepszych, bo nie obciąża naturalnych rzęs i nie podrażnia powieki.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
kurcze też myślałam o tej metodzie, czyli 1-1 Xtreme Lashes. Bo z tego co wiem to jeśli wybierze się tą metodę to rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. Wiesz co do miejsca, gdzie się udać na taki zabieg to ja chyba zdecydowałabym się na warszawskie studio Fanaberya. Bo gdzieś czytałam, że w tym studiu bardzo fajnie "robią rzęski" a poza tym podobno bardzo indywidualnie podchodzą do każdej klientki. Czy któraś z was może była w tym studiu i może się ze mną podzielić swoimi wrażeniami ???
 
R

rozowofiolkowa

Guest
luomo nie wiele wiem o tym salonie o którym piszesz, ale za to dużo pozytywnych słów słyszałam pod adresem salonu, o którym pisze xtreme, a szczególnie na temat pani Magdy, która przedłuża rzęsy. Nie tylko dlatego, że jest ona prawdziwą profesjonalistką ale też dlatego, że dzięki niej panuje bardzo miła atmosfera, poza tym to studio ma bardzo niskie ceny ( w porównaniu z innymi ) więc może warto byłoby się właśnie tam wybrać na taki zabieg??
 

monick

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
luomo nie wiele wiem o tym salonie o którym piszesz, ale za to dużo pozytywnych słów słyszałam pod adresem salonu, o którym pisze xtreme, a szczególnie na temat pani Magdy, która przedłuża rzęsy. Nie tylko dlatego, że jest ona prawdziwą profesjonalistką ale też dlatego, że dzięki niej panuje bardzo miła atmosfera, poza tym to studio ma bardzo niskie ceny ( w porównaniu z innymi ) więc może warto byłoby się właśnie tam wybrać na taki zabieg??
przedłuzanie rzęs to baaaardzo fajna sprawa.W cale to juz nie nowosc ale dopiero teraz widze na ulicach jak duzo kobiet sie na to zdecydowała.Jesli chodzi o cene to umiarkowana.U mojej stylistki 300 zł pierwsze założenie uzupełnienie 100.Trzeba dziewczyny uwazac na przesadnie niska oferte bo za tym czesto kryje sie kiepskiej jakosci produkt.Tak czy siak jest z nimi frajda.ja przedłużam w Krakowie wiec jesli ktos chce namiary zapraszam na maila -napisze.:)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
jesli ma sie sporo kasy i slabe rzesy to mozna zainwestować, chociaz zawsze jest dobry tusz do rzęs, który potrafi zdziałac cuda ;)
 

Agaz44

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Hej, ja również zastanawiam się nad przedłużeniem rzęs. Znalazłam fajną promocję na serwisie DealPeck.com za 99 zł!!!
 

chicharrica

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
46
przedłużanie rzęs to bardzo dobra sprawa. Ja nie byłam do końca zadowolona z moich rzęs i w końcu się zdecydowałam na przedłużanie. Teraz mam rzęsy, jakie zawsze chciałam mieć, i oszczędzam dużo czasu, bo nie muszę ich malować a wieczorem zmywać.
 

konarek

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Zanim podejmiecie decyzję o przedłużaniu rzęs trzeba wiedzieć gdzie i co żeby nie wyszły jakieś krzaki zamiast ładniutkich rzęs. Przede wszystkim metoda 1:1 i rzęsy najlepiej z poliestru (z jedwabiu są podobno gorsze i cięzsze).
 

eveille

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowy Sącz
certyfikowani styliści – najważniejsza sprawa. ja po tym jak rok temu skusiłam się na niską cenę już NIGDY nie pójdę do jakiejś przypadkowej osoby. Tak zaoszczedziłam, że pół roku potem próbowałam te rzęsy naprawić. Tragedia! I właśnie salon, o którym kilka z was pisze – xtreme lashes – to oni pomogli naprawić mi rzęsy. Tam naprawdę warto przedłużyć sobie rzęsy!
 

gocha065

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przedłużanie rzęs, to oczywiście fajna sprawa. Ale niestety przedłużanie osłabia nasze naturalne. Coś jak z włosami. Pięknie wygląda, ale po zdjęciu nasze są zniszczone. Rzęsy przedłużałam sobie tylko raz. Potem kupiłam za 250zł serum na porost rzęs. Po około miesiącu smarowania tym super wynalazkiem moje bardzo przyciemniały i urosły. Lepszy sposób, bo mam cały czas swoje ładne.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Dla jeszcze niezdecydowanych na przedłuzanie rzęs odsyłam do ciekawego artykułu. Są w nim opisane także alternetywne rozwiązania Piękne rzęsy
 
L

libelule

Guest
co do metody 1:1 - wyglądają naturalnie jeśli sie tego chce, bo niektórym nie na naturalności zależy ale na piorunującym efekcie - to też da sie załatwić. Certyfikowane kosmetyczki oczywiście - też bym sobie byle komu nie dała czegoś wpychać do oczu. Tutaj jest pare przykładow na to, jakie ta metoda daje efekty: www.xtremelashes.pl/content/view/90/137/
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
wow...
libelule - myślałąm, aby wybrać się do salonu na przedłużanie a teraz juz wiem chyba gdzie. Bomba :D Nie mialam pojecia ze mogą być kolorowe !!!! poprzeglądałam sobie stronkę, szkolenia robią, może to jest dobra inwestycja na przyszłość... <myśli>
 
D

Dorka123

Guest
znajoma robię sobie właśnie rzęsy u nich w Łomiankach, pełen profesjonalizm, stylistki mają certyfikaty, przed zabiegiem jest ankieta, nikt niczego nie robi w ciemno, pomogli jej dobrać idealne dla niej rzęsy, dostała szczoteczkę do rzęs i od razu na miejscu kupiła sobie specjalne kosmetyki do pielęgnacji swoich nowych rzęs, bo jak pewnie wiecie, normalnych nie można używać, muszą być na bazie wody, a nie tłuszczu.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
samba_mamba, ale rzęsy nie klei się do skóry, tylko na rzęsy, zresztą co ja Ci będę tu opowiadać, polecam przeczytać dział pytania i odpowiedzi odnośnie wykonywania takowego zabiegu. :)

http://www.xtremelashes.pl/content/view/15/85/#czypro

Dorka123, ja na prawdę poważnie nad tym myślę. Mołabyś się dowiedzieć od koleżanki jak cenowo ma się taka przyjemność ?
 
L

libelule

Guest
poza tym używają hypoalergicznego (tak sie mówi?) kleju, także nie ma sie co bac :) co do ceny to wiem że teraz mają promocje i chyba placi sie jakeis 2/3 ceny jeżeli przyjdzie sie z koleżanką (koleżanka też ma wtedy zniżke). Zreszta można też wygrać wizyte w konkursie: http://www.facebook.com/X...246382645422791 zawsze można spróbować, wtedy wyjdzie najtaniej ;) i sesja ze Steczkowską w roli fotografa tyż za friko.
 
D

Dorka123

Guest
cenowo 450 zł założenie, 150 zł uzupełnienie, ale jak już mnie libellule uprzedziła, z koleżanką taniej ;) uzupełnia się jakoś co 3 tygodnie mniej wiecej
 
Do góry