Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Dentysta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Portos+

Portos+

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2117 postów

Napisano 06 październik 2010 - 18:35

z Twojej strony to jaką mam pewność że ten dr. jest dobry skoro masz jego zyciorys cały napisany w profilu?? wygląda to na reklamę.
  • 0

#22 Guest_Noc666_*

Guest_Noc666_*
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 14:35

Ja chodzę do nowo powstałej kliniki deltan-Design na warszawskim ursynowie. Miałam tam robione wybielanie zębów metodą Beyond. Efekt jest rewelacyjny tak jak sama klinika. Jestem pod dużym wrażeniem.

• 0

#23 janpi

janpi

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:17

czy ktoś korzystał z kiliniki Anam? zapisałem się, ale nie wiem czego sie spodziewać, ktoś coś?

• 0

#24 mareeek

mareeek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 11:50

czy ktoś korzystał z kiliniki Anam? zapisałem się, ale nie wiem czego sie spodziewać, ktoś coś?

ja byłem, klinika z tych lepszych, robiłem wybielanie, jestem zadowolony z efektu, a cena nawet nie przeraziła. no i panie bardzo miłe ;)

• 0

#25 Istny Diabel

Istny Diabel

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 202 postów

Napisano 05 luty 2017 - 21:07

Ja też mieszane uczucia miałem do dentysty, przede wszystkim strach mi towarzyszył. Niestety musiałem często u niego bywać z powodu wielu leczeń kanałowych, przez co stopniowo się przyzwyczaiłem i jakoś już nie miałem obaw, jak szedłem na następne spotkanie.

• 0

#26 Marseille

Marseille

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 07 luty 2017 - 17:38

U dobrego dentysty wizyta może nie zawsze jest przyjemnością, ale na pewno nie wiąże się z żadną traumą. Niestety ceny... są delikatnie mówiąc mało przyjemne dla portfela.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 bogdan_warszawa

bogdan_warszawa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 14:08

ja byłem, klinika z tych lepszych, robiłem wybielanie, jestem zadowolony z efektu, a cena nawet nie przeraziła. no i panie bardzo miłe ;)

też tam byłem i jestem zadowolony. Co do cen to po prostu "warszawskie" jak w każdym innym gabinecie. A panie faktycznie są super  :D

• 0

#28 jjusti188

jjusti188

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 18:14

Ja lubię chodzić do mojego dentysty, bo wiem że to świetny specjalista. W Klinice Stomatologicznej Platinum Dent w Kielcach doświadczyłam zabiegów bezbolesnych i skutecznych, dlatego jestem tak zadowolona. Miałam duże problemy z zębami, teraz już tylko cieszę się zdrowym i ładnym uśmiechem.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#29 Monia101

Monia101

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 20:20

Tez nie przepadam za dentystami, ale jakoś znam mało osób które przepadają hehe. Ze Skawiny jak coś to dobre miejsce to Proper Dent http://properdent.pl/ Przede wszystkim dobrze leczą, mają dobre podejście do pacjenta no i z cenami też nie szaleją.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0