Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Kaczor Donald

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 licrossa

licrossa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 luty 2014 - 11:58

Ja czytałam w dzieciństwie i teraz zdecydowanie też bardzo lubię poprawiają mi mocno humor. Ostatnio kupiłam Giganta Mamut - wielka dawka komiksów, jest rozrywka na wiele dni. 

Ja się uczyłam czytać na komiksach. Teraz też po nie sięgam chociaż czasami zdaje mi się, że dorosłym nie wypada haha :)  teraz zabieram się za Giganta "Wyjątkowo zimny luty" 

• 0

#22 Barbarella

Barbarella

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 27 luty 2014 - 15:48

A mi się właśnie wczoraj brat młodszy chwalił, że nowego Giganta kupił, ale to już jeszcze jakiś nowszy chyba, bo miał tytuł inny - "Stara pułapka". Ja też zawsze jak byłam młodsza to uwielbiałam komiksy z Kaczorem Donaldem. :D Więc chyba są ponadpokoleniowe. :D

• 0

#23 Mrówa85

Mrówa85

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 210 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 15:49

Barbarella- to był najlepszy numer od roku moim zdaniem i nie tylko moim. Ten co jest teraz -Kapitan Nielot- też ma niezłe komiksy, ale bardziej to mnie zastanawia, o co chodzi z tą okładką. :) Jest taka jakby w innym stylu, ale też spoko. 

• 0

#24 Bal_lerina

Bal_lerina

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 12 maj 2014 - 14:49

A wiecie, ze to juz 20 lat Kaczora Donalda? Uzmyslowiłam sobie jaka jestem stara... 

• 0

#25 rzyraf

rzyraf

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 14 maj 2014 - 15:25

Ze wszystkich historyjek o Donaldzie to najbardziej zapadły mi w pamięć te z Superkwękiem. Wtedy Donald zmieniał się z pechowej ciapy w cwanego bohatera. Kto nie lubi takich metamorfoz? :)

I faktycznie Bal_leriono Donald już 20 lat ma. Nie jestem pewien ale chyba jakieś obchody są z tej okazji. 

• 0

#26 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 21:11

A wiecie, ze to juz 20 lat Kaczora Donalda? Uzmyslowiłam sobie jaka jestem stara...

Tak. Szkoda tylko, że teraz odchodzi na dalszy plan.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 Monika Domanska

Monika Domanska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 12:01

Balerina- dokładnie! To już nie jest prezent, ale bardzie przymus. :D Jak ktoś mi nie kupi, to sam pójdę do sklepu, ale akurat to nie jest problem bo Giganty mogę kupić w paru miejscach w okolicy. 

szczególnie że straci się element do grzbietowego rysunku ;)

• 0

#28 Mrówa85

Mrówa85

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 210 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 10:27

To jedno, ale na przykład już  pomijając to - wakacyjne tomy Giganta będą okładkami tworzyć cały obrazek  - "Półwysep skarbów", zaraz wchodzą "Porwani za młodu" i może sierpniowy tom też do tego obrazka, ale nie wiem, co to będzie. 

• 0

#29 Walden

Walden

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 13:35

Porwani za młodu rewelacja, ale jest już nowy numer, tylko zapomniałam jaki tytuł.

• 0

#30 Monika Domanska

Monika Domanska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 14:02

To jedno, ale na przykład już  pomijając to - wakacyjne tomy Giganta będą okładkami tworzyć cały obrazek  - "Półwysep skarbów", zaraz wchodzą "Porwani za młodu" i może sierpniowy tom też do tego obrazka, ale nie wiem, co to będzie. 

bardzo fajnie przemyślane. musiałam tylko pierwszy wakacyjny uzupełnić. i już się ładnie prezentuje ;3

• 0

#31 Mrówa85

Mrówa85

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 210 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:29

Już jest nowy tom - "Fachowcy i mózgowcy". Postarali się z okładką, albo wyróżnia się, bo nie jest już wakacyjna. :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#32 Monika Domanska

Monika Domanska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 10 październik 2014 - 12:36

Już jest nowy tom - "Fachowcy i mózgowcy". Postarali się z okładką, albo wyróżnia się, bo nie jest już wakacyjna. :)

ja już mam następny, "złoto prezenterów" i  w tym roku będę miała cały grzbiet ;)

• 0

#33 Mrówa85

Mrówa85

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 210 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 12:26

http://www.prenumera...IGANT-POLECA/20 

Monika- widziałaś to?  Jest promocja na prenumeratę, jak się zamówi roczną, to wtedy wychodzi niecałe 10 zł za tom. Plus ten 13 tom gratis. 

• 0

#34 Walden

Walden

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 14:27

Dla mnie najlepsza teraz opcja (jeśli chodzi o komiksy) - to prenumerata, skończy się latanie do kiosku, bo nieraz musiałam danego numeru szukać, bo wykupiony już był itp. No i taniej w prenumeracie po 9,90 a do tego 2 numery gratis. Idealnie. 

• 0

#35 Mrówa85

Mrówa85

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 210 postów

Napisano 04 luty 2015 - 13:32

Walden - ten drugi gratis, to chyba tylko przez pewien czas, a w rocznej 1 gratis jest zawsze. 

• 0

#36 soova

soova

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 13:54

ja tam zawsze prenumeruje jak coś czytam w miare regularnie :) raz, że mam zawsze na czas, a dwa to jednak nie we wszystkich kioskach koło mnie giganty są jeszcze jak przychodze, w niektrych jakos w z opoznieniem (a też jakoś nie mam pod nosem kilkunastu kiosków do wyboru). Zreszta to się po prostu bardziej opłaca, zawsze jest niższa cena, ablo włąśnie gratisowe tomy:)a już jutro "niebezpieczny duet" powinien przyjsc ;)

• 0

#37 Walden

Walden

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 16:51

Walden - ten drugi gratis, to chyba tylko przez pewien czas, a w rocznej 1 gratis jest zawsze. 

No tak ja zawsze coś pokręcę jeśli chodzi o liczenie ;-) co nie zmienia faktu, że prenumerata to czysta wygoda i korzyść.

• 0

#38 Mrówa85

Mrówa85

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 210 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 13:29

Ciekawostka z KG - Egmont w swoim sklepie sprzedaje teraz niektóre tomy (tylko 10, ale zawsze coś) w pakietach 2 w cenie 1. To są starsze tomy, ale jak ktoś zbiera, to akurat można sobie uzupełnić kolekcje. 

• 0

#39 Bal_lerina

Bal_lerina

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 13:48

Ciekawostka z KG - Egmont w swoim sklepie sprzedaje teraz niektóre tomy (tylko 10, ale zawsze coś) w pakietach 2 w cenie 1. To są starsze tomy, ale jak ktoś zbiera, to akurat można sobie uzupełnić kolekcje. 

Super, dwa tomy za 15 zeta, to szansa dla takich jak ja nadrobić :D 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#40 Mrówa85

Mrówa85

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 210 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 13:52

Balerina - teraz w ogóle zaszaleli. :) Można już kupować komiksy całymi rocznikami. :) 13 tomów za stówę. Niestety tylko z dwóch ostatnich lat. Na fanpegu komiksów jeszcze pojawił się namiar na grę. :) Gra się za darmo więc się dzielę. :D 

http://gry.disney.pl...-wodna-goraczka

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0