Kaczor Donald

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Wzięło mnie trochę na "Kaczora Donalda" poszukuję archiwalnych numerów po polsku albo angielsku. Piszcie tu gdzie mógłbym coś takiego kupić, albo ścią... albo piszcie na PW jak byście mieli jakieś inne ciekawe informacje.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Hm, ja często odwiedzam publiczne biblioteki i w jednej na dziale dziecięcym widziałem tego spoooro. Przejdź się po kilku, może u siebie też trafisz. Kiedyś KD był w końcu bardzo popularny wśród dzieciarni, sam kupowałem.
 

jurg

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Posiadam wiele numerów Kaczora Donalda,a także komiksów GIGANT.Jeśli Cię interesuje,to proszę o kontakt na maila jurg@interia.pl
 

tommy125

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Hm, ja często odwiedzam publiczne biblioteki i w jednej na dziale dziecięcym widziałem tego spoooro. Przejdź się po kilku, może u siebie też trafisz. Kiedyś KD był w końcu bardzo popularny wśród dzieciarni, sam kupowałem.
Racja, sam kiedyś w podstawówce, z kumplem wypożyczałem ze szkolnej biblioteki Giganty, może to nie do końca Kaczor Donald, ale z kolei komiksy widziałem w czytelni. Lekka bieda bo taki Gigant starczał mi na jeden wieczór rozrywki ;/
 

rav815

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://komiksydisneya.byethost15.com/index.php

tutaj znajdziecie bardzo duza ilosc komiksów
 
F

favriell

Guest
Jeśli chodzi o Kaczora Donalda, którego też swego czasu chętnie czytywałam;), to chyba najlepszą opcją są Giganty dostępne w empikach. Niestety mają cenę jak książki dwadzieścia-pięć zł. Trochę drogo… Możesz też poszperać na Allegro, niewykluczone, że tam znajdziesz coś w bardziej „przyjaznych” cenach
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
miałem nawet 3 tomy : Sknerus , jak żałuje że to sprzedałem
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Komiksy do dzisiaj powstają. :) Mój siostrzeniec zbiera je od dwóch lat i właśnie jakoś znosimy mu starsze numery (ale całej serii chyba nie skompletujemy w tym tempie:p, bo to albo z aleg, jak jest okazja, albo od jakiś znajomych, którzy mają jeszcze coś w starych pudłach. Muszę wam powiedzieć, że czytanie tego dalej śmieszy po latach. :)
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Donald... kupowałam przez całą podstawówkę! Fajne były gry planszowe, które się samemu składało - łącznie z kostkami do gry! Piękne czasy, teraz już nie ma takich rzeczy. Ale Giganty faktycznie widziałam w kioskach, ciekawe czy moja córa już by się zainteresowała.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
A ile ma lat? Bo tak od 8, to już spokojnie sobie przeczyta sama, a jak młodsza to chyba też. Przecież to są krótkie zdania w dymkach. Może to nawet lepiej, bo przy okazji poćwiczy czytanie. ;)
 

Magdalena221

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
44
Punkty reakcji
1
Mi do dzisiaj zdarza się oglądać bajki czy też czytać komiksy. Tak jak kiedyś uczyłam się czytać przy komiksie Kaczora Donalda, tak i dzisiaj czasem mam ochotę na przygody kaczorków :)
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Magdalena- ale z tymi komiksami z Kaczora Donalda, to wcale nie jest tak, że są tylko dla dzieci. Ja mam sporo więcej, niż 8/10 czy 15 i one mnie teraz śmieszą. Tak jak pisałem wyżej, to chyba nie jest coś, z czego można wyrosnąć. :)
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Ja czytałam w dzieciństwie i teraz zdecydowanie też bardzo lubię poprawiają mi mocno humor. Ostatnio kupiłam Giganta Mamut - wielka dawka komiksów, jest rozrywka na wiele dni.
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Mrówa85 napisał:
A ile ma lat? Bo tak od 8, to już spokojnie sobie przeczyta sama, a jak młodsza to chyba też. Przecież to są krótkie zdania w dymkach. Może to nawet lepiej, bo przy okazji poćwiczy czytanie. ;)
6 i dopiero zaczyna składać literki - pierwszoklasistka ;)
 

Lucka8

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Bal_lerina napisał:
A ile ma lat? Bo tak od 8, to już spokojnie sobie przeczyta sama, a jak młodsza to chyba też. Przecież to są krótkie zdania w dymkach. Może to nawet lepiej, bo przy okazji poćwiczy czytanie. ;)
6 i dopiero zaczyna składać literki - pierwszoklasistka ;)
Ja się uczyłam czytać na komiksach Kaczora Donalda. I chciałabym, żeby moje dziecko kontynuowało ten zwyczaj :D Pewnie do tego czasu jeszcze będą na rynku, w końcu Kaczor Donald jest nieśmiertelny i nigdy nie przestanie się go czytać - tak mi się wydaje przynajmniej :p
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Balerina- to tym bardziej, jak będzie chciała dowiedzieć się co jest dalej, to zacznie sama się uczyć. Ja też się tak właśnie uczyłem czytać "przy okazji", bo pamiętam, że mama mi trochę rzeczy przynosiła z biblioteki do czytania i nawet pierwszy dzień w mojej podstawowkowej biliotece. :)

A czytacie już "Władcę pierścionka"? :) Numer na czasie, bo w tym roku Hobbit wychodzi. :D
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Hahaha "Władce pieścionka" czytałam, sporo było śmiech przy tym, jeden z lepszych numerów. Chcę teraz kupic bratu pod choinkę komiks MEGAGIGA, jest dwa razy grubszy niż zazwyczja i wydaje mi się, że na prezent się nadaje :).
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
kimbra napisał:
Hahaha "Władce pieścionka" czytałam, sporo było śmiech przy tym, jeden z lepszych numerów. Chcę teraz kupic bratu pod choinkę komiks MEGAGIGA, jest dwa razy grubszy niż zazwyczja i wydaje mi się, że na prezent się nadaje :).
Nie pomyślałabym o tym jako prezencie, dla mnie to coś co się kupuje i tyle, znaczy kupowąło, na razie rzadko mi się zdarza, ale nowy tytuł fajny - Nowa Baśń.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Balerina- dokładnie! To już nie jest prezent, ale bardzie przymus. :D Jak ktoś mi nie kupi, to sam pójdę do sklepu, ale akurat to nie jest problem bo Giganty mogę kupić w paru miejscach w okolicy.
 
Do góry