depilacja laserowa w stolicy

Sayan

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
cześć, szukam sprawdzonego salonu depialcji laserowej w Warszawie. Zalezy mi głównie na tym, by był sprawdzony (najlepiej przez kogos z was:p) no i miał doświadczenie, nie chciałabym wydać kasy i nie mieć efektów...oj nie,nie chciłabym;) możecie coś polecić, wrzucić linka czy coś?
 
K

katatonia

Guest
hejka:)
robiłam depilację w stolicy jakiś czas temu i z gabinetu byłam zadowolona, tutaj masz ich strone http://www.studiolaser.com.pl/
A jakie części ciała chcesz robić?:) Ja mam za soba łydki, 4 zabiegi - jestem w siódmym niebie wręcz, mam święty spokój z goleniem, depilowaniem itp. Zbawienie dla każdej brunetki:p
 

Sayan

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
fajny ten salon, nawet niezłe ceny mają...chce zrobic bikini, 1200 za 3 zabiegi to nie jest zle, podoba mi sie:)
a powiedz mi katatonia, bo ja chce zrobic bikini i zależy mi na ...no na atmosferze i podejsciu, to nieco krepujące jest w koncu;)
jak tam wyglada sprawa z personelem...?
 
K

katatonia

Guest
ooooj, tutaj nie masz sie czego obawiać! Mi zabieg wykonywała taka młoda, sympatyczna kosmetolog:) Odpowiadała na wszystkie pytania, atmosfera naprawdę bardzo intymna.
Pytałam jej zresztą z ciekawości jak zabieg na bikini wyglada - podobno dostajesz jednorazowe majteczki, także nie musisz się krępować:) poza tym pamiętaj, że panie kosmetolog robią to CODZIENNIE:) dla nich to żadna nowość:)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
No tak jak się wybierasz do kosmetyczki czy do jakiegoś studia to chyba najważniejsza jest i obsługa i atmosfera. Nie wyobrażam sobie wylądować w miejscu, gdzie jest jakaś nie miła pani.
Ale mam do was pytanie, bo nie wiem, czy to jest przez pogodę, czy przez coś innego, ale jakoś mnie umknęło, o jakim studiu mówicie;/
Więc jeśli możecie to napiszcie, gdzie jest taka fajna atmosfera i sympatyczna pani kosmetolog??
 
K

katatonia

Guest
hehe,sayan dopiero pyta, a ja mówie o studiulaser, bo tam byłam:)
z paniami kosmetolog tak jak z lekarzami - lepiej, by byly sympatyczne i utrzymywały intymną atmosfere:) tylko różnica między nimi a lekarzami jest taka, że one przeważnie naprawde są miłe i lubią to co robią:)
 
H

Haan

Guest
zgadza sie - te wszystkie lęki i krępowanie się przed lekarzami i kosmetyczkami są bez sensu - mój facet np. był ratownikiem i masażystą i się wściekałam, że ogląda laski na plaży, ale jak go obserwowałam to naprawdę był już tak znudzony ciągle tymi samymi widokami, że uwierzcie - dla tych którzy mają kontakt codziennie z sytuiacjami, które nam wydają się intymne - jest to rutyna
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ja robiłam depilację w centrum Elite na Pereca, przy rondzie ONZ. Trzy zabiegi i włosków absolutny brak, bardzo zadowolona byłam. Jak sobię przypomnę, jaka to była radocha, wywalanie plastrów z woskiem... :p
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
sama się zastanawiam nad tym czy nie poddać się takiemu zabiegowi, bo chyba niedługo zbankrutuję na piance i maszynkach do golenia.
A tu się urlop zbliża i co ja zrobię ??
Powiedzcie mi drogie panie jakie są koszta depilacji laserowej okolic bikini i ile trzeba zabiegów, żeby się pozbyć raz na zawsze zbędnych włosów??
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
sama się zastanawiam nad tym czy nie poddać się takiemu zabiegowi, bo chyba niedługo zbankrutuję na piance i maszynkach do golenia.
A tu się urlop zbliża i co ja zrobię ??
Powiedzcie mi drogie panie jakie są koszta depilacji laserowej okolic bikini i ile trzeba zabiegów, żeby się pozbyć raz na zawsze zbędnych włosów??

Noo, to wszystko zalezy od tego, jaką część ciała chcesz wydepilować. I od kilku innych czynników :D Zasada jest taka, że najłatwiej wydepilowac włoski na nogach - bikini gorzej, pachy też (im wyżej, tym trudniej). Liczy sie też, czy masz mocne włosy, czy słabsze, jak gęste. Od tego zalezy, ile zabiegów potrzeba (zwłaszcza, ze włoski nie rosną jednocześnie, co wiadomo zresztą przy domowej depilacji woskiem. Depilujesz się, cieszysz się, że masz spokój na trzy tygodnie, a tu po dwóch dniach zdradziecko coś wyrasta... czyli włoski "ukryte" w skórze do tej pory. Nie rosną jednocześnie, i już, dlatego trzeba czasem czekać, aż wyrosną, by zrobić drugi zabieg czy kolejne). Zazwyczaj potrzeba 3-6 zabiegów (jak już mówiłam w zależności od indywidualnego przypadku). I płacisz proporcjonalnie do powierzchni, jaką chcesz wydepilować i ilości zabiegów. Tu masz info http://www.elite.waw.pl/depilacja-laserowa/ Wg mnie najlepsze są lasery diodowe, ale są różne szkoły.
 
K

katatonia

Guest
adelheid napisał:
Zgadzam sie z Toba adelheid - najlepsze sa diodowe. Wiele dziewczyn skarży sie na ipl-a, także coś w tym pewnie jest. Ja wiem po sobie, ze diodowy jest skuteczny, właśnie nim miałam robiony zabieg w SL. Efekty zdaje sie juz opisywałam;)
A co do pytania powyzej - przeważnie 4 zabiegi starcza, a co do cen to już musisz sobie konkretne oferty przeglądać, bo salony różnią się cenami:)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Tak naprawde,najlepiej jest iśc do danego gabinetu i o wszystko wypytac.W dobrych gabinetach mozna iśc na pierwsza darmowa konsultacje i na miejscu sie upewnić.
 

ventura

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
a ja polecam salon Afrodyta w BC
http://www.bluecity.pl/uroda/107/afrodyta-medispa.html
można tam zrobić depilację próbną na małym obszarze ciała zupełnie za darmo, możesz tez zadzwonić zapytać o promocje, bo często mają upusty na różne zabiegi
 
Q

qarolka

Guest
Ja słyszałam , że dobrym miejscem na zrobienie depilacji laserowej w stolicy jest Medi Spa , mają dobry sprzęt, specjalistów i konkurencyjne ceny , też można zaglądać na ich stronę internetową bo pojawiają się promocje.
 

SimbaMustafa

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
odnawiam wątek. również szukam miejsca do depilacji laserowej i byłam ciekawa jakie tu są miejsca przez was wymienione . Ja wybieram siena depilację laserową do kliniki Miracki . tymbardziej ze sa tam promocje od pewnego czasu ;) ja bylam kiedys tam na innym zabiegu , dlatego o depilcji mysle rowniez tam
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
sprawdź Melitus- przyjmuje tam pani Agata i robi depilację laserem light sheer. odwazyłam się "zrobić" sobie łydki- rewelacja. nie obyło się bez bólu, ale zabiegi przebiegały w milej atmosferze. pani Agata jest bardzo sympatyczna, mozna z nia porozmawiac o wszystkim, dzieki czemu chetnie wracalam na kolejny zabieg :) łącznie mialam ich 5 i skora jest gladziutka.w wakacje jest to duze ulatwienie, bo nie musze martwic sie o regularne golenie czy wrastajace wloski
 
Do góry